Co Powieksza Penisa

Problemy Przy Wyborze Telefonu Komórkowego? Te Wskazówki Mogą Pomóc!


Jesteś zainteresowany kupnem telefonu komórkowego? Nie wiesz, co będzie dla ciebie? Istnieje wiele trudnych pytań o tych telefonach. Ten artykuł jest tutaj, aby ci pomóc. Po jej przeczytaniu, twoja wiedza na telefon komórkowy będzie znacznie przyspieszony.


Дебран telefon, jeśli chcesz zwiększyć ilość pamięci, co masz. Oznacza to, że można usunąć wszystkie motywy, loga i zdjęcia firmy, do której się ona odnosi, która daje więcej możliwość zakupu dzwonki i zdjęcia z innych dostawców telefonii komórkowej<.BR />

Czy wiesz, że bateria w telefonie ma pewne zarezerwowane mocy? Jeśli okaże się, że twój telefon jest rozładowany akumulator, i nie ma sposobu, aby go naładować, wprowadź USSD zapytanie “*3370#”. Zobaczysz do 50% przyrostu mocy. Ten zapas energii będzie ładować następnym razem możesz naładować swój telefon.


Przed zakupem co chodzi w nośniku sklepie, sprawdzić jego cenę w internecie. Sklepy internetowe, jak Amazon.com często mają dokładnie taki sam przypadek, tylko na dużo mniej. Można zapisać 20% lub więcej wartości. Pamiętaj, że sprzedawca sprawia, że można kupić te akcesoria w cenach premium. Zrobić badania.


Jeśli chcesz zadzwonić do kogoś i jest wezwanie iść prosto do poczty głosowej, bez połączenia, można użyć Slydial. Jest to funkcja, która wyklucza ryzyko ktoś odpowie na twój telefon. Jeśli numer dzwoni, a ty nie wiesz kto to, to świetny serwis, na pracę.


Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić pieniądze na połączenia, aby uzyskać informacje? Podczas gdy większość telefonów komórkowych firmy pobierają $1.75 za telefon w 411, nadal można uzyskać niezbędne informacje pod numerem telefonu (800)Free411. Dostaniesz te same informacje, bez żadnych dodatkowych kosztów na konto telefonu komórkowego.


Jeśli kupisz telefon z dotykowym ekranem, upewnij się, że zabawy z dotykowym ekranem w sklepie przed zakupem. Niektóre ekrany są bardzo są intuicyjnie, a inne są bardziej skomplikowane w użyciu. Chcesz, aby upewnić się, że twój telefon będzie łatwo, gdy jesteś w podróży, i to nie w tym przypadku, jeśli twój ekran dotykowy jest wystarczająco czuły.


Istnieją podstawy, by sądzić, że promieniowanie telefonów komórkowych może powodować raka mózgu i innych problemów zdrowotnych. W czasie, gdy nie ma bezpośredniego dowodu, że to prawda, lepiej być bezpiecznym, niż szkoda. Kiedy można umieścić telefon na głośnik lub podłączyć zestaw słuchawkowy do niego.


Jeśli masz nowy model telefonu, to prawdopodobnie nie musisz wydawać pieniędzy na modne etui do niego. Dzisiejsze telefony komórkowe są wykonane z trwałych materiałów, co może sobie poradzić z tym, że podniósł się i upadł. Czy naprawdę trzeba tylko w przypadku atrakcyjnym wyglądem, nie trzymaj telefon bezpieczne.


To może wydawać się jak zdrowy rozsądek, ale wyłączyć telefon, gdy go nie używasz-to świetny sposób, aby zaoszczędzić energię baterii i wydłużyć żywotność baterii. Jeśli nie oczekiwać, aby odpowiadać na wyzwania, kiedy śpisz, wyłączyć telefon. I wyłącz telefon, jeśli jesteś w obszarze, gdzie nie ma odbioru, bo w poszukiwaniu serwisu będzie wyczerpania szybko żywotność baterii.


Jeśli masz nastolatkowie i potrzebują w nowym telefonie, warto pomyśleć o zakupie jednego, że jest przedpłatą. To powstrzyma ich przed zbyt przez rurkę i biegnie w górę ogromny rachunek. Będą one bardziej zdyscyplinowany po tym, jak wiedzą, że mają pewną dystrybucję tekstów, liczba minut rozmowy i dane, które można wykorzystać co miesiąc.


Jeśli używasz tylko swój telefon komórkowy z Wi-Fi w domu, to możesz rozważyć możliwość usunięcia, że drogi plan dołączony do twojego smartfona. Jestem pewien, że to nie jest dla wszystkich. Ale jeśli tylko korzystać z telefonu do rozmów, to po co płacić więcej (i drogich) dane koszty?


U obiektywy zoom w aparacie telefonu komórkowego nie pokrywają się z tymi, które znajdują się na aparatach cyfrowych. Robią zdjęcie jest duże, ale w wielu przypadkach obniżają jakość obrazu. Twój obraz wyjdzie znacznie lepiej, jeśli przeniósł się bliżej, zamiast tego, aby korzystać z tej funkcji.


Korzystać z WiFi zamiast danych podczas pobierania wideo. Film w końcu jeść wszystkie pasma inaczej. Oczywiście, jeśli twój plan jest nieograniczonego, nie ma żadnej różnicy.


Rozważyć uzyskanie smartfonu przez przewoźnika na prepaid. Na przykład, krykiet oferuje iPhone 5, i klientów, którzy przechodzą na nich często save równie dużo jak $20 każdego miesiąca. Niektóre nawet więcej oszczędzać. Należy pamiętać, że sam telefon będzie kosztować drogo. Oszczędzanie w ten sposób przyjść z czasem.


Teraz wiesz dużo więcej o telefony komórkowe. Zachowaj te myśli w głowie. W ten sposób można podjąć świadomą decyzję. Zawsze szukać odpowiedzi, jeśli nadal mylone. Można nawet zakładkę powyżej artykułu, aby spojrzeć na niego, gdy jest to konieczne.