Co Robic Zeby Miec Wiekszego Penisa

Rada ekspertów dla wszystkich posiadaczy iPad, aby skorzystać z

IPad jest gorący punkt, że wszyscy dyskutują. Jeśli nie w nogę, to jest czas, aby dostać go. Jest tak wiele wspaniałych wykorzystuje do iPad nie ma znaczenia, w jaki użytkownikiem jesteś. Ten artykuł jest pełen informacji i wskazówek, aby pomóc ci uzyskać jak najwięcej z twojego iPad.


Masz kilku użytkowników na jednym ipadzie? Nie chcesz ich oglądać online historii. Można szybko usunąć historię przeglądarki. Otwórz Aplikację Ustawienia i kliknij na safari. Po safari otwórz, a następnie kliknij na przycisk Wyczyść historię. Będzie to wyczyścić cache i cookies.


Za pomocą funkcji AirPrint, można drukować bezpośrednio z ipada, podczas gdy masz kompatybilnej drukarce. Technologia AirPrint współpracuje z większością nowoczesnych drukarek HP. Jeśli masz Mac, możesz użyć aplikacji Printopia do druku na dowolnym komputerze Mac drukarki. Do korzystania z funkcji AirPrint, wystarczy wejść w menu udostępnij, a następnie kliknij polecenie drukuj-no właśnie!


Oferują darmowe aplikacje dla ipada. Chociaż istnieje wiele stron internetowych, które oferują aplikacje w rozsądnych cenach, są i tacy, co dadzą ci je za darmo. Koniecznie sprawdź reputację witryny można pobrać i przeczytać drobnym drukiem. Powinieneś mieć żadnych problemów, uzyskując prawie wszystko, czego potrzebujesz, bez żadnych kosztów.


Możesz skonfigurować przycisk Home iPad, aby wykonać tę czynność, jako potrójne kliknięcie. W tym celu wystarczy wywołać zakładkę Ustawienia, a następnie wybierz Ogólne, a następnie dostępność. Wtedy do przodu i potrójne naciśnij przycisk Home i dalej wybierz, co chcesz, aby przycisk Home, aby zrobić. To pozwoli ci potrójne kliknięcie i dostęp do wybranej funkcji.


Chcesz zobaczyć wszystkie uruchomione aplikacje na ipada? Następnie kliknij dwukrotnie przycisk Home, i każda aplikacja będzie wyświetlana w dolnej części ekranu. Jeśli chcesz uruchomić jedną z uruchomionych aplikacji, po prostu kliknij na niego. Po prostu przesuń palcem po ekranie w dół, aby rozwiązać barze.


Bateria będzie trwać dłużej, jeśli zmniejszyć jasność ekranu. To bardzo ważne, jeśli spodziewasz się coś ważnego, na przykład, wiadomość lub e-mail. Aby to zrobić, naciśnij dwukrotnie przycisk Home, przesuń palcem w lewo i ustaw slajd z obrazem słońca.


Staraj się unikać utrzymać ekran iPad ustawić na 100% jasności. Utrzymanie twój ekran na maksymalnej jasności może znacznie zmniejszyć żywotność baterii. To oznacza, że trzeba poświęcić więcej czasu, podłączając ipada, i mniej czasu, wykorzystując go. Można łatwo zmienić ustawienia ekranu, a wartość 30 lub 40 procent, zazwyczaj wystarczające dla większości zastosowań iPad.


Jeśli planujesz wziąć swój iPad do kuchni, koniecznie musi mieć ochraniacz ekranu, rysik i stać przypadek. Przypadkowo upuścić śluzu na całym ipada, i obrońcą, i sprawa będzie upewnić się, że mówi od siebie w iPad. Rysik posiada lepkie palce od ekranu też.


Kiedy po raz pierwszy kupił ipada, strony szybko się ładują. Teraz, zauważysz, że twoja maszyna nie tak szybko w nim odpowiedzi, jak to było wcześniej. Z biegiem czasu, ustawianie danych i aplikacji będzie hamować swój iPad. Aby utrzymać swój iPad przy optymalnej prędkości, okresowo przeglądać informacje i aplikacje, które zainstalowałeś i usunąć te, które nie są już używane. Dzięki temu twój iPad będzie jeszcze szybciej w swojej odpowiedzi.


Czy wiesz, że możesz pogrupować aplikacje w foldery? Jak gdyby poruszały się wokół, dotknij i przytrzymaj ikonę. Gdy zaczynają drżeć, przeciągnij tę ikonę na inną, chcesz zgrupować. Voila! Teraz masz folder, w którym można umieścić kilka podobnych aplikacji<.BR />

Te wskazówki pomogą ci lepiej wykorzystać swój iPad. Spróbuj użyć ipada każdego dnia, i twoje doświadczenie będzie o wiele lepiej. Wydrukować artykuł lub zapisać ją do pomocy w przypadku, gdy nie pamiętasz niektóre porady.