Co Zrobić Aby Mieć Większego Penisa

Przydatne porady i wskazówki dla osób cierpiących na bezdech senny

Nieważne, kim jesteś, ani co przechodzić w dzień, potrzebny jest spokojny sen, aby normalnie funkcjonować! Bezdech senny może powodować takie ciągłe przerywania snu, że życie staje się niemożliwe. Należy wziąć pod uwagę następujące wskazówki, które mogą pomóc, aby uzyskać kontrolę nad swoim bezdechu sennego i lepiej w nocy spać.


Bezdech senny może być związane z twoim ciężarem. Jeśli masz nadwagę, spróbuj przejść na dietę, aby zrzucić kilka kilogramów. Badania wykazały, że ludzie z nadwagą, które cierpią z powodu bezdechu sennego, mogli poprawić swoje objawy, traci około 25 funtów rocznie: daj mu spróbować!


Mogę was bezdech senny, utrata masy ciała. Liczne badania wykazały, że sen apnea może znacznie poprawić lub nawet wyeliminowane, gdy pacjenci schudnąć. Możesz iść na siłownię, odwiedź zajęcia lub po prostu wyjść i iść. Usunięcie zbędnych kilogramów pomoże ci mocno spać.


Skonfiguruj urządzenie od chrapania. Większość maszyn pochodzą z domyślnymi ustawieniami, które mogą nie pasować do twoich potrzeb. Musisz być w stanie regulować przepływ powietrza: wypróbuj różne opcje i wybrać ten, który wydaje się działać dla ciebie. Jeśli czujesz, że twój samochód nie działa jak należy, spróbuj ponownie zmienić ustawienia.


Naprawdę trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby schudnąć, jeśli masz bezdech senny. Ci, którzy mają bezdech senny, zazwyczaj mają obwód szyi 17 cali lub więcej. Ten dodatkowy ciężar wokół gardła powoduje, że drogi oddechowe, aby łatwo ulegają rozkładowi w czasie snu. Zmniejszając swój ciężar na dziesięć funtów może mieć korzystny wpływ na twój sen apnea.


Staraj się spać na swoich stronach, aby utrzymać sen apnea nie naruszył twój sen. Kiedy człowiek śpi na plecach, język i podniebienie miękkie REST do tylnej części gardła, który blokuje drogi oddechowe. Zobacz, czy spanie na boku nie pomaga twój sen apnea stanie.


Jeśli nie wiesz, jeśli twój chrapanie od sen apnea lub po prostu chrapać, spróbuj użyć dziennik snu. W tym pamiętniku trzeba nagrywać, ile czasu spędzasz w łóżku, ile razy budzisz się co noc, i, jak zmęczony, czujesz się, kiedy jesteś wstanie rano<.BR />

Dla sen apnea pacjenta z użyciem CPAP terapia, szeroki zakres opcji w maszynach i maski może wydawać się przytłaczająca. Kluczem do wyboru optymalnego sprzętu dla twoich potrzeb, aby sprawdzić różne modele siebie. Twój trwałego sprzętu medycznego (DME) dostawca musi mieć różne maski i akcesoria dostępne dla ciebie, aby spróbować. Nie zgadzaj się na “standardową” maskę firmę. Nalegać na oglądaniu kilka i być prawidłowo zainstalowane. Komfort i dobre dopasowanie są kluczowe dla udanej przyzwyczaić się do terapii CPAP.


Spróbuj regularny harmonogram snu, aby pomóc ci przez twój sen apnea. Bezdech już narusza twój sen. Za pomocą prostych metod higieny snu, jak to pomoże ci uniknąć problemów zdrowotnych i zasypia w ciągu dnia. Dla większości ludzi najważniejsze-wstać i spać w tym samym czasie każdego dnia.


Dobry sen jest ważny dla twojego zdrowia i zdolności wykonać prawie wszystko, co się dzieje w życiu. Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył ci kilka bardzo przydatnych informacji, które można umieścić dobre zastosowanie, począwszy od dzisiejszego wieczoru. Weź odpowiedzialność za swoje życie, zdobywając kontrolę nad bezdechu sennego i umieścić go do łóżka, raz na zawsze.