Co Zrobic Aby Powiekszyc Penisa

Porady i sztuczki dla najlepszej kot opieka dawca

Koty są jednym z najbardziej niezależnych zwierząt można i samodzielnie. Jednak to nie znaczy, że można po prostu pozwolić im żyć własnym życiem, nie troszcząc się o nich. Dużo idzie na zakup kota w następującym artykule znajduje się kilka przydatnych wskazówek, aby pokazać dokładnie to, co trzeba wiedzieć. Czytaj dalej i dowiedzieć się.


Stworzyć ciepłe łóżko na świeżym powietrzu lub dziki kot, nakładki banan pudełko z grubą warstwą gazety. Wytnij kawałek mylar, aby pasowały do dolnej części okna. Umieścić kolejną warstwę gazety na szczycie. Dodać ciepły koc. Wszystkie okna w domu psa lub pod ganek, gdzie może się zamoczyć.


Jeśli masz kilka kotów, zaoszczędzić pieniądze na kota potraw, sprawdzając twój lokalny sklep dolar dla salsy dania. Zazwyczaj można uzyskać pakiet trzy za dolara. To mocna i są w pięknych kolorach. Są one dobrze wyglądać w twojej kuchni, a oni tylko odpowiedni rozmiar dla kotów.


Trzymam pudełko czysta ściółka. Jak pan kot, jak zwykle, nie używać łazience brudne. Znaleźć cichy kącik w kierunku, że skrzynia może się zatrzymać i nie ruszać się bez wyraźnej potrzeby. Miarka tel kilka razy dziennie. Upewnij się, aby zrzucić całą skrzynię, umyć ją z łagodnym detergentem, i napełniać go raz w tygodniu.


Daj kota łatwiejszy dostęp do okna, aby zachować swoje zasłony przed zadrapaniami. Umieszczenie żaluzji pionowych, pozwoli na łatwy dostęp dla kota, ale jeśli musisz zachować swoje zasłony, za pomocą lekkiej sztangi, że spadnie, jeśli twój kot próbuje wspiąć się na zasłony. Będzie trzymać zasłony i twój kot jest bezpieczny.


Karmić koty normalnego jedzenia. Pamiętaj, że koty muszą jeść mięso. Tylko dać kota, karma dla kotów, aby coś zjeść. Nie karmić je, albo niech jedzą karmę dla psów. Psy i koty mają różne potrzeby żywieniowe, a niektóre ze składników w żywności psa może zaszkodzić kota. Karmienie kota karma dla psów do jedzenia może również prowadzić do niedożywianie, wśród innych pytań.


Jeśli wziąć kota wszędzie, używać torbę dla kota. Niezależnie od tego, jak delikatna kot, ona może się bać. Jeśli tak się stanie, to mogłaby być szybko gubi, ranny lub zabity. W wet Gabinet, Twój kot będzie bezpieczny od nieprzewidywalnych zwierząt, jeśli korzystasz z nosidełka.


Nie karmić kota każdą ludzką żywności zawierającej kości w nim. Jeśli dajesz kotu kurczaka lub ryby, należy wyjąć kości z wyprzedzeniem, aby uniknąć zadławienia. CZOP żywności, którą można podawać na małe kawałki, aby łatwiej przyswajalne dla kota.


Koty uwielbiają gonić ptaki i je złapać. To pomaga kotom, aby zbudować i zapewnić istotne umiejętności polowania. Ale co, jeśli masz kryty koty? Można znaleźć zabawki dla kotów w sklepie zoologicznym, które pomogą ci naśladować ptaki, latające wokół. Twój kot będzie go kochać i kochać cię za to.


Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, koty potrzebują dużo uwagi i troski, jeśli chcesz, aby żyć szczęśliwe i zdrowe życie. Upewnij się, że do wykonania wskazówki, o których mowa powyżej, jeśli myślisz mieć kota. Są to informacje, jak ty i twój kot na pewno skorzystać.