Cos Na Powiekszenie Czlonka

Znaleźć sukces w poszukiwaniu tajemnic z powodu bezsenności, czytając to

Jeśli jesteś jak większość ludzi, walce z bezsennością i znaleźć swój sen może wydawać się zadaniem niemożliwym do wykonania. Jednak, to może być zrobione, a ten artykuł jest tutaj, aby omówić niektóre rzeczy można zrobić, aby pomóc się tam dostać. Czytaj dalej, tak, że można nauczyć się pokonać raz na zawsze na bezsenność.


Aby odtwarzać muzykę bezpośrednio przed snem. Muzyka może być bardzo odprężająco na organizm, a to ważne dla tych, którzy cierpią na bezsenność. Wybierz muzykę, która uspokaja cię i to odgrywa delikatnie w tle, jak idziesz spać. Nie idź z każdą muzykę, która dodaje energii. Jest to błędny kierunek chcesz iść!


Może potrzebujesz więcej ćwiczeń, Jeśli okaże się, że bezsenność jest problemem. Eksperci zgadzają się, że regularne ćwiczenia mogą ustabilizować swój metabolizm, który będzie regulować hormony, co prowadzi do spania z łatwością. Bardziej regularne ćwiczenia mogą znacznie poprawić swoją zdolność do łóżka, tak jak hormony odgrywają kluczową rolę w bezsenności.


Spróbuj napić się ziołowej herbaty tuż przed snem. Herbata ziołowa ma składniki w nim, które pomogą ci się zrelaksować. To może pomóc pozbyć się bezsenności spowodowanej stresem i niepokojem. Rumianek herbata jest dobrym wyborem, a także anyż, koper lub nawet mięta! To mądra zwyczaj, aby pomóc uzyskać jak najlepszy sen można.


Niektórzy ludzie uważają, że węglowodany mogą pomóc ci zasnąć. Całkowita oferta zjeść kawałek lub dwa białego chleba przed pójściem do łóżka z kubkiem herbaty ziołowej. Węglowodany w chlebie, powodują zmęczenie, kiepski, uczucie, które przyczynia się do snu, i herbata, relaks, dobre połączenie.


Wyrób w sobie nawyk nie spać, nawet w weekendy. Spać przez dłuższy okres czasu, niż jesteś przyzwyczajony, może rzucić cały swój harmonogram snu do drzwi. Dla osób, które doświadczają bezsenności, może kopnąć go w pełnym rozkwicie. Zamiast tego, ustawić budzik w tym samym czasie, że trzeba wstawać w dni powszednie.


Być bardziej aktywne na temat stresu w swoim życiu, jeśli cierpisz na chroniczną bezsenność. Stres jest główną przyczyną bezsenności, więc zacznij likwidację źródeł, gdy jest to możliwe, i zrobić coś dla siebie, co stres. Medytacja i joga może pomóc, a może i inne formy regularnych ćwiczeń fizycznych. Im mniej stresu, więcej snu.


Aromaterapia jest przyjemny, naturalny sposób łagodzenia skutków bezsenności. Ci mała próbka z różnych potpourri i świece, które urządzone są w przyjemnych zapachów. Następnie umieścić je wokół swojego łóżka. Aromaterapia można wyeliminować bezsenność w czasie stresu. Lekki zapach, jak lawenda, to dobrze, aby pomóc snu być jednak nieuchwytny.


Jeśli nie możesz spać z powodu hałasu, częstym problemem u osób, które pracuję w nocy i próbował spać w ciągu dnia, warto nosić zatyczki do uszu, aby spać. Czasami po prostu nie można uciec od zgiełku codziennego życia, ale zatyczki do uszu może pomóc, aby je zignorować, jak się zrelaksować.


Czujesz, że teraz można umieścić bezsenności za tobą? Oczywiście, na pewno gotowy, aby spróbować niektóre z porad, które czytasz. Zapamiętaj je, tak, że można w końcu dostać sen zasługujesz i nie boję się w nocy. Czas, w końcu dostał swój sen!