Cwiczenia Na Wzrost Penisa

Porady o tym, jak lepiej ciąża

Jeśli jesteś obecnie w ciąży lub po prostu w nadziei, że być, to jesteś we właściwym miejscu niektóre porady i wskazówki do udanej ciąży. Będąc w ciąży przychodzi z własnymi zasadami i problemami, ale z odpowiednią informacją, zostaniesz przekierowany przez to wszystko, łatwo i bez problemów.


Upewnij się, że jesteś wiedzę na temat ciąży. Jest tak wiele książek i stron internetowych, które można przeczytać, że pomoże. Jeśli wiesz, co, jak się zakłada, dzieje się to uspokoi twoje nerwy i będziesz także być w stanie powiedzieć, czy coś jest nie tak.


Jeśli palisz, teraz jest czas, aby przestać. Wiele programów wokół, aby pomóc ci to zrobić. Palenie może prowadzić do przedwczesnego dziecka. Może to również prowadzić swojego dziecka, aby być niedowagę. Dzieci trzeba zacząć od początku, aby być gotowym, aby poradzić sobie z tym światem.


W celu uniknięcia jakichkolwiek substancji chemicznych, które mogą zaszkodzić dziecku. Wiele środków czyszczących mają silny zapach i mogą być znalezione w domu, pracy i w innym miejscu jesteś. Kiedy oddech w te pary, mogą zaszkodzić dziecku. Używać produktów, które są produkowane tylko z naturalnych składników.


Chociaż niektóre obrzęk nóg i kostek jest normalne w czasie ciąży, koniecznie porozmawiaj o tym ze swoim ginekologiem. Być może jest to po prostu łagodny problem, ale w niektórych przypadkach może być gestosis, niebezpieczna forma nadciśnienia tętniczego, która uderza w tych, którzy są w ciąży. Trzeba szukać traktowanie dla ten warunku, lub ryzykujesz swoim zdrowiem i życiem dziecka<.BR />

Zwiększyć spożycie zbóż, szparagi, soczewica, pomarańcze i sok pomarańczowy. Produkty te są bogate w kwas foliowy, który pomaga w rozwoju dziecka neuronowych przewód i tworzy czerwone krwinki dla swojego przyszłego dziecka. Jest to idealne miejsce, by zacząć spożywać te produkty nawet zanim zaczniesz próbować zajść w ciążę.


Sportowe biustonosze-to dobre pomysły dla kobiet w ciąży. Ten typ biustonosza sprawia, piersi dodatkowe wsparcie i pomaga zmniejszyć ból. Ponadto, twoja bielizna nie musi być zbyt ciasno wokół talii. To może ograniczyć krążenie krwi i powoduje dyskomfort. Może to również zmniejszyć ilość tlenu, co twoje dziecko robi.


Kiedy zaszła w ciążę, upewnij się, że można Zgłosić swoją pracę jak najszybciej, tak, że można złożyć wniosek o urlop macierzyński, kiedy przyjdzie na to czas. Pozwoli to zawczasu przygotować się i pozwól swojemu pracodawcy, aby znaleźć zastępstwo na czas nieobecności.


Daj się owładnąć twoje pragnienia. Chcesz spróbować i utrzymania zdrowej diety w czasie ciąży, ale to jest normalne, aby jeść niezdrowe jedzenie w umiarkowanych ilościach. Upewnij się, aby trzymać się z dala od bree i feta, herbaty ziołowe i surowe kiełki, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie dziecka<.BR />

Nie wychodź z domu bez zmiany odzieży i нательного bielizny. Ciąża pozostawia nam dużo mniejszą kontrolę nad naszymi ciałami i wypadki mogą się zdarzyć. Lepiej zachowywać się jak skaut i być przygotowanym, niż musiał uciekać do domu w środku dnia, bo byliśmy zaskoczeni.


Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią nietypowe lub niepokojące objawy. Twój lekarz jest tutaj, aby pomóc ci; nie bój się do niej, jeśli uważasz, że możesz potrzebować pomocy. Jeśli odczuwasz ból, skurcze, skurcze lub trudności w oddychaniu, natychmiast, aby zapewnić, że zarówno ty, jak i dziecko czują się dobrze.


Należy jeść w czasie ciąży. Będąc w ciąży wymaga twoje ciało, aby spożywać około 300 kalorii więcej niż zwykle. Jeśli również pracujecie, to zwiększy twoje zapotrzebowanie kaloryczne jeszcze więcej. Twoje ciało wie, czego chce, jeśli jesteś głodny, musisz coś zjeść, po prostu upewnij się, że w dokonaniu właściwego wyboru żywności.


Porozmawiaj z lekarzem o uzyskanie suplementy DHA w czasie ciąży. DHA Omega-3 kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu i oczu dziecka. Suplementy, jak zwykle, są niezbędne dla zapewnienia odpowiedniej ilości DHA. Ryby-to mocne źródło DHA, ale kobiety zazwyczaj mówią, aby trzymać się z dala od ryb w czasie ciąży ze względu na zawartość rtęci, tak, że w dodatku, jak zwykle, twój najlepszy wybór.


Brać witaminy, suplementy z kwasem foliowym! 600 mg kwas Foliowy może pomóc utrzymać dziecko bezpieczne od wad cewy nerwowej. Spróbuj uzyskać 400мг codziennie do ciąży, aby pomóc organizmowi przygotować się.


Zainwestować w poduszkę, aby pomóc ci spać w czasie ciąży. Ze względu na zmiany w organizmie, to może być trudno znaleźć wygodną pozycję do snu. Poduszka pozwala dać nogi lub plecy dodatkowe wsparcie i jest wystarczająco elastyczne, aby być łatwo przebudowany, aby znaleźć nowe miejsce.


Upewnij się, że możesz monitorować swoją wagę w czasie ciąży. Lekarz powinien powiedzieć ci, że musisz być zyskuje (zwykle około 30 funtów), i chcesz, aby trzymać się tego. Będąc mocno nadwaga lub niedowaga może powodować problemy zdrowotne (cukrzyca) i wad wrodzonych (rozszczep podniebienia) dla twojego dziecka. Nadwaga może również powodować wiele problemów zdrowotnych w ciąży.


Kobiety były w ciąży od początku czasów. Nie to, że nie możesz zrobić jeśli masz odpowiednie informacje, ale to sprawia, że znacznie łatwiej. Użyj mądrość stosowany tutaj od wieku kobiety i lekarze, aby przejść przez ciążę z uśmiechem na twarzy.