Czy Da Się Powiększyć Członka

Jak rzucić palenie: tajemnice sukcesu

Każdy palacz próbował rzucić w każdej chwili i okazało się, że to może być bardzo trudne. Możesz zwiększyć swoje szanse na sukces, mając wsparcia i sztuczki w miejscu, aby pomóc, gdy jest to potrzebne.
w

w
Użyj podpowiedzi poniżej, aby stworzyć solidny plan dla swojej walce przeciw paleniu.


Jeśli próbujesz rzucić palenie, zamiast spróbować gumę do żucia. Często, gdy próbujesz zostawić za sobą złe nawyki, należy wymienić go na bardziej pozytywne. Guma do żucia pozwala ci wykorzystać twoje usta i szczękę w niektóre z tych samych metod, co palenie robi. To zdrowy sposób, aby utrzymać się zajęty w czasie, gdy pracujesz w kierunku idę.


Pamiętaj, że rzucenie palenia jest naprawdę wszystko o wymianie jednego postępowania, z drugiej. Dla większości ludzi, to przede wszystkim fizyczny akt palenia, co jest ważną remisem. Oznacza to “mi czas” i odpocząć od napięty harmonogram lub nudna praca. Wybrać z wyprzedzeniem dokładnie, jakiego zachowania można zastąpić palenie minut, a następnie zrobić to!


Chociaż niechęć terapii niedawno otrzymałeś złą reputację, czasem działają, pomaga rzucić palenie. Nie powinny one być ekstrawaganckich metodami i nie trzeba płacić psychologa korzystają z metody obrzydzenia. Wypróbuj proste rzeczy, takie jak przeniknąć swój ulubiony sweter z dymem od papierosów palisz. Potem sięgać do niej po nie palenia w ciągu dnia lub dwa; będziesz w szoku i nieprzyjemny zapach, co było narażać siebie i innych na co dzień.


Dołącz do grupy wsparcia, aby pomóc ci w swoim dążeniu, aby rzucić palenie. Grupa wsparcia może współczuć ci o trudnościach, że rzucenie palenia pociąga za sobą, i podzielić je mechanizmów. Lider grupy może również nauczyć się technik modyfikacji zachowania lub innych strategii, które mogą okazać się pomocne.


Aby wyjść na najlepszy start, porozmawiaj z lekarzem o swoich planach rzucić palenie. Twój lekarz może być cennym źródłem informacji i wsparcia, a także może polecić najbardziej skuteczny sposób na rzucenie palenia, a także, jak radzić sobie z negatywnymi skutkami awarii od nikotyny.


Za wszelkie leki, które mogą zastąpić nikotyna. Samo palenie jest obrzydliwe i łatwo zrezygnować, ale nikotyny, jak zwykle, okazuje się gwóźdź do trumny rzucić próby. Zrobić wszystko, co można sobie poradzić z wnioskiem, medycyna przepisy dla alternatywy, jak plastry, gumy do żucia lub nawet lizaki.


Jak tylko dojdziesz do punktu, co należy zrobić w ogóle palić, wrzucać wszystkie niepotrzebne napojami i wyrobami tytoniowymi. To zmniejsza pokusa, by mieć “tylko jeden papieros”. Należy również pozbyć się każdego akcesoriów papierosy, co może spowodować apetyt, w tym wszystko od zapalniczki do popielniczki w stare pety.


To prawda, że większość palaczy próbowało rzucić i nie udało się przynajmniej jeden raz. Istnieje wiele powodów, dla ich odmowy, ale można znacznie zwiększyć swoje szanse na sukces, ucząc się od innych i za pomocą wskazówek, jak w powyższym artykule, aby utrzymać się na torze i w końcu osiągnąć sukces i być niepalący, wreszcie.