Czy Da Się Powiększyć Penisa

Informacje, co musisz wiedzieć na temat wystąpień publicznych

Niektórzy ludzie mogą wstać i wygłosić przemówienie bez namysłu. Inne obawy na myśl o publicznym wystąpieniu. Możesz być zdolny mówca, lub może być jednym z twoich największych lęków. W każdym razie, następujące wskazówki mogą być pomocne dla ciebie.


Czasami człowiek nie będzie śledzić, co mówisz. Trzeba dołożyć starań, aby to zrobić i utrzymać ich uwagę. Twój występ-to spektakl, trzeba zmusić ludzi chce słuchać.


Jeśli potrzebujesz, aby przygotować się do nadchodzącego występu publicznego, upewnij się, że ty załatwiasz swoje mowy w pamięć, zanim cokolwiek innego. Jak tylko twoja mowa w pamięci, to możesz pracować na jego dostawę. Zapamiętaj je i będziesz czuć się bardziej komfortowo z nim.


Jeśli zależy ci na temat wystąpień publicznych, ćwiczyć techniki głębokiego oddychania. Kontrolując swój oddech, obniżyć poziom stresu. Oddychaj przez nos i policz do czterech, a następnie wydech licząc do pięciu. Zrób to kilka razy, aby złagodzić swoje nerwy.


Nie staraj się być kimś innym, kiedy dajesz swojej wypowiedzi. Jeśli chcesz, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, nie można spotkać, jak fałszywe; publiczność nie będzie traktować cię poważnie. Czyli, innymi słowy, unikać mówić rzeczy, które normalnie nie mów i nie rób nic, co normalnie by nie zrobili.


Zawsze noś wygodne ubrania dla występy. Nawet jeśli musisz nosić garnitur lub sukienka, upewnij się, że twoje ubrania są zgodne z oczekiwaniami i nie sprawi, że będziesz czuć się zbyt gorąco. Wybrać skromne ubrania dla występów na społeczeństwo, i upewnij się, że wszystkie zapięcia i przytrzymaj przyciski wiarygodne, tak że nie występują usterki szafa<.BR />

Jeśli chcesz zrobić wielkie improwizowane mówiąc, należy trzymać na bieżące wydarzenia i tematy, zainteresowania. W ten sposób zawsze będziesz mieć coś nowego i ciekawego do powiedzenia. Pamiętaj, że lepiej wybrać bezpłatną podejścia, a nie humorystyczny, jeśli nie jesteś bardzo pewny swoich umiejętności rozśmieszać ludzi!


Zawsze być sobą, gdy dajesz mowy, i będziesz mieć więcej szczęścia z publicznością. Szczerość-to jakość, że wiele osób jest szanowany i podziwiany. Jeśli to do zrozumienia widzom, że jesteś nie umieścić na pokaz, gdy rozmawiasz z nimi, otrzymają wiadomość lepiej.


Praktyka twojej wypowiedzi tyle, ile to możliwe. Obserwuj siebie w lustrze podczas treningu, aby czuć się pewnie o gesty rąk, wyraz twarzy i inny język ciała. Można również poprosić bliskiego przyjaciela lub członka rodziny, aby trochę sprzężenia zwrotnego. Dadzą ci wskazówki o tym, co wymaga poprawy<.BR />

Jeśli będziesz mówić przez dłuższy czas, należy wypić szklankę wody, na mównicę. Jest to również dobry pomysł, aby mieć stołku za podium, tak, że można czasami okoń, jeśli nie jesteś zbyt zmęczony. Noś wygodne buty, tak, że będziesz w stanie skupić się na swojej wypowiedzi, a nie nogi.


Świetny sposób, aby zamknąć swoje słowa i są ludzie, zapamiętajcie to, aby mieć dobry koniec. Podczas gdy wszystkie części mowy są ważne, zakończenie jest to, że ludzie są bardziej prawdopodobne, pamiętaj. Jeśli wniosek słabe, publiczność może zapomnieć całe przedstawienia.


Rób wszystko, aby dostarczyć wyjątkową informacje dla odbiorców zamiast tego, aby powiedzieć im, że mogą łatwo uzyskać od kogoś innego. Trzeba dać do zrozumienia, że to ci, co mają słuchać. Zrobić badania, aby upewnić się, że nie daje im się powielać treści.


Jeśli musisz wygłosić przemówienie przed publicznością, ćwicz przed lustrem. Pewne gesty i wypowiedzi, można podkreślić, że próbujesz zrobić. Patrzysz na siebie w lustrze może również pomóc ci zobaczyć rzeczy na temat swojego wyglądu, co można poprawić<.BR />

Postaraj się przekazać emocje, jak mówisz z publicznością. Jeśli nie obraz czarno-biały, to będzie tylko zmusić ludzi nudne i przestaną cię słuchać. W tym czasie nie muszą odbijać się od ścian, aby dać im znać, że nie masz energii, to ważne, że można pokazać pewne uczucia.


Jeśli używasz wystąpień publicznych lub boją się wygłaszać mowy, trzeba znaleźć kilka przydatnych porad w tym artykule. Będąc w stanie mówić publicznie-jest to bardzo przydatna umiejętność, więc pamiętaj, aby zastanowić się nad tymi radami często. To naprawdę może się opłacać w różnych sytuacjach.