Da Sie Powiekszyc Penisa

Domu Wskazówek, Które Pomogą Ci!


W nauczaniu domowym dziecko dobrze wychowany dziecka, ale tylko wtedy, gdy można umieścić w wysiłku, aby zapewnić ich lekcje-to jest zabawne i przydatne. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o pomyślnym doktrynie, należy przeczytać wskazówki od ekspertów. Ten artykuł daje to, co trzeba wiedzieć teraz<.BR />

Czy już się rozpoczęły naukę w domu dzieci lub po prostu pod uwagę to, można uzyskać korzyści z wizyty w konferencji domu. Na tych konferencjach, będą porady o tym, jak prawidłowo uczyć swoich dzieci. Możesz również porozmawiać z innymi rodzicami, którzy własną szkołę swoich dzieci i uzyskać porady od nich.


Po prostu dlatego, że uruchomicie program z innego źródła, nie oznacza, że należy postępować zgodnie z jego literą. Tam często ma być częścią programu nauczania, co nie pasuje do stylu uczenia się dziecka lub zaplanować. Być elastyczne nauczania i nie bać się upuścić w tej części, która nie pasuje do twojego planu nauczania.


Zanim nawet zacząć uczyć się w domu dziecka, określić, ile tygodni chcesz osiągnąć roku szkolnego. Następnie można rozbić swoje kursy na kilka tygodni, aby zainstalować jeszcze bardziej napięty grafik. Nie zapomnij ołówek w każdej chwili wakacjami, który można wziąć, więc nie zapomnij, aby za to.


Gdy jesteś w domu, w szkole twojego dziecka, bierzesz na siebie więcej, niż rola nauczyciela. W rzeczywistości, będziesz mieć również, aby być pracownikiem kawiarenki, trener wychowania fizycznego, a może nawet orłem. Rozważmy obowiązki każdego tytułu ponosi jak zaplanować harmonogram dzienny i rutyny. Gotować obiady z góry zaplanować czas na świeżym powietrzu i zrobić dla siebie emocjonalne wsparcie i motywację.


Wykorzystać lokalne zasoby, aby znaleźć niezbędne zasoby. Możesz znaleźć środki na szkolenia w domu na гаражки, nauczania i nawet homeschool grupy na stronach internetowych, takich jak Yahoo i Craigslist. Nie martw się, jeśli je ostrożnie używać. Książki z kilku zapisanych stron jeszcze można zaproponować wiele skutecznych materiałów do klasy.


Zrozumieć, że lokalny samorząd szkolny oferuje zasoby do domu. Często zobaczysz, że twoja rada szkoły zwróci ci tutoriale i wycieczki. Czy badania i zrozumieć, czego się spodziewać z twojej strony, że tak daleko, jak rachunki, opłaty i stopnia refundacji.


Skontaktować się ze Stowarzyszeniem homeschool w swoim państwie, aby studiować prawa i zasady, które trzeba przestrzegać. Różne państwa mają różne wymagania. W niektórych trzeba po prostu zapewnić standaryzowane testy, jak wskazano. W innych, musisz zarejestrować swój dom jak szkoły prywatne. Porozmawiaj ze swoim dystrykt szkolny, a także, aby upewnić się, że wiem, że jesteś w domu teraz.


Przy sporządzaniu swoich celów dla twojego domu klasie, być rozsądne. Nie spodziewaj się, że twoje dzieci kończą szkołę, do czasu ich 12, lub spędzać każdą wolną chwilę na lekcji. Trzeba dać im możliwość uczenia się w swoim własnym tempie, chłonąc jak najwięcej. Postawione cele powinny być zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe, więc znajdziesz osiągnięcie przychodzi w określonych odstępach czasu, co oznacza, nagrody mogą być przyznane, a także gratulacje.


Myśl o sobie jako przewodnik, a nie nauczyciel w środowisku domu. Prawda, prawdopodobnie będziesz się spotkać z tym, że nie bardzo dobrze rozumie. Baw się dobrze uczyć się razem ze swoim dzieckiem i nie bój się powiedzieć: “nie wiem, niech zbadać!”, gdy występuje непраздный pytanie.


Czytać różne nazwy, aby zapewnić, że twoje dziecko otrzymuje wszechstronne wykształcenie. Artykuły mogą dać ci wiele praktycznych działań, aby zrobić z dzieckiem. Zanim dziecko zacznie uczyć się jeden przedmiot, taki jak historia świata, odwiedź swoją lokalnej biblioteki i sprawdzić, książki dla dzieci, historii z odpowiednich do wieku książki. Używać książkę dla dzieci w historii, aby dać państwu szeroki przegląd informacji, które muszą się uczyć i korzystać z innych książka dla konkretnych informacji, aby włączyć w swój plan lekcji.


Spójrz na różne style uczenia się. Materiały szkoleniowe mogą być prezentowane w różny sposób w zależności od stylu uczenia się dziecka. Tylko uważaj zbyt mocno polegać na specjalistycznych metod nauczania. Mieszać i łączyć metody nauczania, aby znaleźć idealną formułę dla swoich dzieci.


Jak długo, jak masz trochę czasu, aby być zorganizowane, czytaj dalej, i zapewnić swoją wiedzę dzieciom, swoje doświadczenie nauczanie domowe musi być dobry. Nadal dążyć do doskonałości w swój styl nauczania i plany lekcji, a znajdziesz swoje dzieci, będą dobrymi członkami społeczeństwa w dół drogi.