Dlugosc Penisa

Poprawić swoją dolną linię z udanej strategii marketingowej Facebook

Facebook to portal społecznościowy, w którym ludzie lubią imprezować. Dzielą się zdjęciami i wideo, linki do stron internetowych, jak i rozmawiając z przyjaciółmi. Mają też możliwość interakcji z firmami i markami, które lubią, lub znaleźć nowych firm, które chcą kupić od. Kliknij na ten rynek z poniższymi wskazówkami.


Jeśli używasz Facebook na rynek, upewnij się, że również noclegi tam! Nikt nie odwiedza stronę, na której rzadko aktualizowane treści na nim. Nie należy przeciążać swoich zwolenników, ale pamiętaj, żeby złożyć co najmniej jeden raz w dzień powszedni, więc ludzie często sprawdź jeszcze raz, aby zobaczyć, co się dzieje.


Spróbuj umieścić kilka reklam Facebook dla twojej firmy. Normalna instalacje tak wiele, tylko dodaje, jeśli chodzi o promowanie usług i produktów. Aby naprawdę zmaksymalizować swoje działania marketingowe, trzeba wykupienia reklamy na Facebook. Nie kosztują dużo pieniędzy i mogą zrobić sporo różnica.


Upewnij się, że twoja strona Facebook poprawnie odpowiada twojej firmy lub firmy. Zazwyczaj fani twojej strony istnieje, dlatego że są zainteresowani w uzyskaniu informacji o tym, co oferujesz. Jeśli nie masz żadnych szczegółów o twoje produkty lub usługi, mogą być zdezorientowani o tym, co oferujesz.


Uważaj na wszelkiego obrazu postu jako reklamy, a tylko 20% obrazu może być sam tekst. Jeśli w końcu prezentacji obrazu, który ma więcej niż 20% tekstu, zostanie odrzucona i szkoda spędzić czas. Być kreatywny i stworzyć obraz, który przyciąga uwagę odbiorców.


Podczas korzystania z Facebook do promocji twojej firmy, użyj zdjęcia, aby wysłać wiadomość. Zdjęcia są doskonałym sposobem, aby pokazać to, co oferujesz. Pozwalają one również pisać w opisach i dodatkowe informacje, które użytkownicy znajdą przydatne lub interesujące. Nie zapomnij, aby opisywać swoje zdjęcia, będziesz brakuje na kluczowych SEO i wyszukiwarki możliwości<.BR />

Spróbuj użyć reklamy Facebook. Płatne reklamy na Facebook może pomóc twojej firmie, ponieważ pozwalają one na odbiorców na różne sposoby. Można określić płeć, grupa wiekowa, miejsce, i więcej odbiorców. Możesz być tak wąskie lub szerokie, jak ci się nie podoba, po określeniu swoich potrzeb. Zestaw budżetów promocje i ceny, aby sprawdzić, jak wiele nagłówki, zdjęcia i tekst reklamowy, jak ci się podoba. Jeśli twoja kampania nie działa, możesz zatrzymać go raz, więc nie przepłacać na nim.


Facebook pozwala mieć obie zdjęcia profilowe. Upewnij się, że oba z nich mają coś wspólnego z twoim biznesem. Ponadto, nie róbcie zdjęcia zbyt skomplikowane lub krzykliwe. Chcesz, aby były one łatwo cenione na rynku docelowym. Jeśli to nie jest tak, że ktoś może mylić o tym, że twoja strona jest w rzeczywistości.


Krok jeden jeśli chodzi o tworzenie kampanii marketingowej Facebook, aby zapisać swoje cele. Co dokładnie chcesz wyjść z wszystkich ciężkiej pracy? Chcesz zwiększyć zyski? Chcesz utrzymać lojalnych klientów? Chcesz stworzyć związek?


Zawsze zintegrować swoją stronę Facebook z twojej strony. Wygląd i strony Facebook musi dopasować swoją stronę i profile na innych portalach społecznościowych. Jeżeli twój strona internetowa to przede wszystkim czerwone z grafiką, stosować te same grafiki i kolorów na Swojej stronie Facebook dla bardziej autentyczny wygląd.


Wprowadzenie Facebook ich format osi czasu zmiana strategii, dla wielu biznes-marketingu. Wykres pozwala na umieszczenie dużych zdjęć, które są prawdopodobni uchwycić zainteresowanie czytelnika. Udanych marketingu umieszczają te duże wzory, w połączeniu z docelowej wezwanie do działania. To może obejmować cały zakres od pobrania kupony, aby zachęcić użytkowników produktu, aby załadować własne zdjęcia produktu w akcji.


Upewnij się, że nie pozwól, aby twoje strony, aby stać się duchem. Jeśli nie masz nic dodawać, przejdź na swoją stronę i odpowiedzieć przyszli komentarze użytkowników. To daje ludziom przekonanie, że faktycznie zależy o ilości osób i ich lojalność jest dla ciebie ważne.


Facebook ciągle się zmienia rzeczy, który jest, dlaczego jest to tak ważne dla ciebie, aby sprawdzić swoje dane co teraz i potem. Z powodu nowych algorytmów, twoje posty nie mogą zobaczyć każdy, kto kocha swoją stronę. Mieć oko na swoich danych, możesz dowiedzieć się, jakie stanowiska objąć jak największą liczbę ludzi, a następnie można dostosować treści wokół tego.


Promocja twoich postów Facebook na Twitterze. Twitter-to niesamowite social media dla wymiany linków. Jeśli wziąć czas, aby taktować niektóre świetne posty Facebook, otrzymasz słowo, przepuszczając go przez swój Twitter przepływu. Nie bój się tweet kilka razy w ciągu tygodnia, aby pomóc uzyskać zawartość niektóre poprzecznego.


Post “tylko dla zabawy” komunikat każdy więc często. Nie w każdym poście piszesz, musi być oficjalnie o twojej marce. Ludzie chcą widzieć, że są ludzie, stojące za tymi fan-strony. Tak często dają im to, co pokazuje, że można. Egzamin popularny mem lub coś innego, że trochę na chybił trafił, aby twoja marka, ale ze smakiem.


Marketing na Facebook teraz droga jest otwarta dla twojej firmy. Wiesz, że to trwa, aby przyciągnąć odbiorców, dostarczając reklamy na te cele. Tej wiedzy jest czymś konkurentów najprawdopodobniej nie brakuje, więc działać na nim tak szybko jak to możliwe, aby uzyskać jak najwięcej z niego.