Dłuższa Erekcja

Rozsądne wskazówki, aby uzyskać poprzez upadłość, że

Istnieje wiele powodów, dlaczego chcesz złożyć wniosek o osobiste upadłości, ale porady w tym artykule, może pomóc ci w rozwiązaniu twoich problemów i trosk. To może być trudna decyzja, aby żyć, ale jeśli to jedyna opcja dla ciebie, to jest konieczne, aby prawidłowo o ogłoszenie upadłości.


Po tym, jak złożyła wniosek o upadłość, trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby zbudować swój kredyt wszystko jeszcze raz. Nie ulec pokusie, aby prowadzić swoją zdolność kredytową, aby nic na nim nie było tak, że on wydaje się być świeże. To będzie bardzo złym sygnałem dla tych, którzy patrzą na niego.


Jeśli masz zaległe płatności kredytu rachunków lub faktur, które zostały skierowane do kolekcji, prawdopodobnie już wie, jakimi nachalny wierzycielami może być. Po tym, jak złożyła wniosek o upadłość, to nie trzeba znosić groźby i ciągłe telefony od wierzycieli i agencje inkasa. Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do prawnika, który potwierdzi upadłości dla nich. Po za tym jest to niezgodne z prawem dla wierzycieli was prześladować w każdym razie.


Kiedy przychodzi czas, aby zatrudnić prawnika, aby poradzić sobie z upadłości, bądź pewny, aby znaleźć taki, który ma dużo doświadczenia osobistego bankructwa. Wiedzieć o opłaty trzeba będzie zapłacić, i ile ich partnerzy będą pracować nad swoim dziełem.


Znać swoje prawa, jeśli chodzi o zgłoszenia do osobistego bankructwa. Ostatnie, czego ci teraz trzeba, to doskonała jakość od prawnego profesjonalisty, który można wynająć, aby reprezentować. Kilka lat temu, zapobiegania nadużyć upadłościowe i prawo O ochronie niektórych praw konsumentów wprowadzono w prawo, w celu ochrony finansowych trudności konsumentów mogą być zerwane. Uważaj i bądź na bieżąco!


Nie czekaj zbyt długo, aby plik. Ignorowanie problemu nie będzie się go uciec. Czekając na wykluczenie lub garnishments płac nastąpić tylko pogorszy sytuację. Terminy składania będzie mieć kluczowe znaczenie dla powodzenia procesu. Skontaktować się z prawnikiem, jak zdajesz sobie sprawę, że jesteś w problemy finansowe.


Ponieważ procedura upadłości jest dość skomplikowany proces, zaleca się, aby znaleźć sobie adwokata, który specjalizuje się w upadłości. Tam zazwyczaj jakiejś komisji, związane z zatrudnieniem jednego. Jednak, jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, trzeba jeszcze patrzeć w jedną, ponieważ istnieją organizacje, które mogą pomóc z cena.


Po tym, jak złożyła wniosek o upadłość, nie rezygnować płatności zabezpieczonego. Pożyczki te są dla twojego samochodu lub domu. Nawet jeśli nie otrzymywać papierowe faktury i wyciągi z tych kont, płatność na czas, co miesiąc. Najprawdopodobniej są to rzeczy które nie chcą zawierać od bankructwa.


Być wykształceni o osobistym upadłości. Musisz zrozumieć, że IRS będzie podatek wyrównać długi w sprawie o ogłoszenie upadłości. Zasady mogą być mylące, więc upewnij się, dowiesz się wszystkiego, co można, zanim plik. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, robi jakieś badania, albo rozmawiając z finansowym profesjonalistów lub oglądaj online.


Dowiedz się więcej na temat procesu dyskusyjnego. To jest to, że wyniki, jeśli wziąć gotówkę lub zrobić wielkie zakupy biletów kartą kredytową w ciągu dziewięćdziesięciu dni od daty złożenia wniosku. Można dobrze się być pociągnięta do odpowiedzialności za środki, które zostały wycofane lub zakupy dokonane po tym, jak o ogłoszenie upadłości jest ostateczna.


Można wziąć kredyt hipoteczny lub kredyt samochodowy w przypadku złożenia rozdział 13 o ogłoszenie upadłości. Oczywiście, jest to trudne. Twój powiernik może pomóc ci uzyskać nowy kredyt. Sporządzić budżet, pokazując, że można sobie pozwolić na nowy wypłaty kredytu. On również będzie musiał pokazać, dlaczego nowe zakupy muszą być wykonane.


Nie bierz w postępowaniu upadłościowym lekko. Pamiętaj, że twoje bankructwo będzie wyświetlany na twoim raporcie kredytowym w ciągu dziesięciu lat po tym, jak plik, i nie możesz ponownie złożyć na sześć lat. Możesz mieć trudności w zapewnieniu kredytów lub niskie stopy procentowe w przyszłości, więc upewnij się, zapisać tę opcję, gdy naprawdę nie ma alternatywy<.BR />

Kiedy planujesz w postępowaniu upadłościowym, chcesz chronić wszelkie aktywa, które można prawnie chronić. Podczas procesu, wierzyciele mogą zlikwidować aktywa możliwości wykonywać swoje zobowiązania finansowe przed nimi. Niektóre aktywa są nietykalny, choć, więc upewnij się, że jesteś podjąć odpowiednie środki w celu ich ochrony. Twoje konto emerytalne i domu jak nietykalny, gdy dochodzi do likwidacji.


Nie należy przeciążać się raz; w końcu, jest to trudne i decyzja zmienia życie, że zacząłeś robić. Nie ma łatwiejszego sposobu, aby plik upadłości, głównie z powodu emocjonalnych napięć. Jednak porady masz tylko przeczytać można zrobić proces o wiele łatwiejsze.