Domowe Sposoby Na Potencje

Wskazówki i techniki dla poprawy WordPress umiejętności

WordPress jest chwalony blogerzy nie bez powodu. Jednak, nadal istnieje wiele osób, które nie wiedzą, jak poprawnie korzystać z tej platformy. Czytaj dalej, aby zorientować się, co zmienić to wszystko dla ciebie.


Sprawdź swoje tematy na swojej stronie, aby przyciągnąć więcej ruchu. Przełączyć się na nowy temat, który podkreśla swoje kolory i logo. Również, możesz chcieć wybrać bardziej profesjonalny motyw, jeśli planujesz wyświetlanie witryny do dużej liczby potencjalnych klientów każdego dnia.


Należy zwrócić uwagę na stopce. Na dole twojej strony nie powinny być marnowane przestrzeń. Zamiast tego umieścić w ważne ogniwo lub kilka słów o tym, kim jesteś i co robisz. Można nawet używać stopkę, aby opowiedzieć gościom nieco więcej o samym miejscu.


Nie pozwól, aby twój temat się zestarzeć. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, jeśli zauważysz spadek ruchu sprawdzić i zobaczyć, kiedy ostatnio zmienił swój temat. Jak twoja strona rośnie i zmienia się, ten temat powinien również. Upewnij się, że dokładnie odzwierciedla swoją markę, i powinieneś zobaczyć wzrost ruchu.


Należy zawsze aktualizować WordPress jak najszybciej. Hakerzy mają na WordPress ze względu na dużą liczbę użytkowników. Aktualizacja WordPress, Jak tylko aktualizacje są dostępne, można na twoich najważniejszych zadań bezpieczeństwa. Im dłużej czekasz na aktualizację, najlepszą możliwość dla hakerów, aby uzyskać w firmie.


Zrobić powitanie zaangażowanie w górnej części strony głównej w WordPress. Będziesz w stanie zrozumieć, jak twój użytkownik jest twój blog, a to pozwoli dostarczyć użytkownikowi bardziej osobiste doświadczenie. Aby wydawać mniej formalne na swoim miejscu, i może być osiągnięte pozdrawiam plugin okno.


Dowiedzieć się, wizualny edytor WordPress. Kiedy piszesz nowy post pojawi się mały bar, który przechodzi przez obszar wprowadzania tekstu. To twój edytor WYSIWYG – to oznacza, że będzie naciskać z dowolny tekst, który chcesz wyróżnić. Jeśli zdecydujesz się na odważny w Edytorze tekstu wybrałeś, będzie grubo. To wygląda na korzystanie z programu Microsoft słowo.


Ciągle pracować nad poprawą swoich linków. Jak WordPress staje się coraz bardziej popularny, ruch może być zmniejszona. Zmień adresy URL artykułów WordPress i włączyć lepszą jakość słów kluczowych. Można zminimalizować liczbę słów kluczowych, jak ich cena wzrasta. To może być dobry impuls dla ruchu, które widzisz.


Śledzić odwiedzających na swoim blogu. To jedyny sposób, można poprawić to, aby sprostać waszym czytelnikiem więcej. Darmowe blogerów WordPress mogą używać Jetpack Stats, aby to zrobić. Zarówno bezpłatne, jak i płatne blogerzy mogą korzystać z Google analytics. Pamiętaj, aby zrobić dobry użytek z obu serwisów, jeśli można, dlatego, że oferują one wiele różnych zalet.


Kontrolę niesfornych spam nie wyłączając komentarze, ale instalując odpowiednią wtyczkę. Aksimet anty-spam plugin jest wyjątkowy na utrzymanie twojej strony internetowej w górę i w górę. Możesz również dodać recaptcha, który dodaje captcha w polu komentarza na swoim miejscu, zapewniając, że ani boty mogą zostawić wiadomość.


WordPress ma na pewno udało się udowodnić sobie, jak łatwy w użyciu i wydajna platforma tylko z małym przygotowania. Stosując te porady, jak przewodnik, można go uzyskać większą wartość od WordPress. Przestać odkładać i zacząć używać WordPress dnia dzisiejszego.