Duży Penis

Astma: salon z sterujący to ogólny warunek

Astma-to duży problem, ale teraz jest wiele rozwiązań, aby pomóc ci poradzić sobie z tym z dnia na dzień. Nigdy nie pozwól, astmie wziąć na swoje życie. Porozmawiaj z lekarzem lub szukać ponad-the-counter środków zaradczych, i można pokonać astmę bez problemów!!!


Należy pozostać w domu jak najwięcej, gdy jest wilgotno na zewnątrz lub gdy dużo pyłku w powietrzu. Wilgotność i pyłek będzie to trudne dla ciebie, aby oddychać. Jeśli musisz wyjść na zewnątrz, można założyć maskę na nos i usta.


Trzeba mieć swój dom sprawdzone przez co najmniej jeden rok, jeśli ty lub twoje dziecko ma astmę. Nie mógł wiedzieć, że w domu znajdują się kurz i pleśń w obszarach, w których nie widać. Znaleźć fachowca, aby sprawdzić swój dom i daje pełny raport o sytuacji.


Ważne jest, że wiesz, co wywołuje objawy astmy. To może być mądry, aby utrzymać dziennik astmy więc można zobaczyć obraz, kiedy i gdzie twoje ataki astmy się zdarzają. Wiedząc, że prowokuje napady, będziesz wiedzieć, czego należy unikać lub trzymać się z dala od jak można<.BR />

Jeśli masz zły kaszel, który nie staje się jasne, zapytaj swojego lekarza, czy to może być związane z twoim astmy. Astma może powodować kaszel i zapalenie oskrzeli. Leczenie wywołać astmę od zapalenia oskrzeli różni się od leczenia zwykłego kaszlu, i dowiedzieć się, jeśli astma jest częścią wydania pomoże ci uzyskać ulgę pomoże szybko<.BR />

Jeśli pacjent jest leczony na astmę i okaże się, że twój lekarstwo nie działa, ważne, że porozmawiaj ze swoim lekarzem. Leki, które zażywasz może pracować dla innych, ale może nie działać dla ciebie. Twój lekarz może chcę jeszcze dodać inny lek do leczenia.


Prawidłowo używać inhalatora za każdym razem, kiedy należy go używać. Dostać się do miejsca z Drogi, i przeczytać instrukcję przed rozpoczęciem. Jedynym sposobem, aby urządzenie nie będzie działać, jeśli twoje płuca otrzymują odpowiednią ilość leku. Oddychaj głęboko i spray właściwą dawkę w usta. Wstrzymaj oddech na co najmniej 10 sekund, aby lecznicze mgła, aby wypełnić swoje płuca<.BR />

Korzystanie z naturalnych środków dla twojej astmy. Podczas gdy lekarz przepisanych leków może być konieczne, aby uniknąć śmiertelnych ataków, zdrowe odżywianie pomoże poprawić codzienne życie. Beta-karoten w celu promowania zdrowego błony śluzowe w jamie ustnej i nosie, które pomagają zmniejszyć ryzyko poważnych ataków astmy.


Uważaj, jakie leki przeciwbólowe używasz. Ludzie z astmą staraj się nie używać aspiryny i NAIDs, lub niesteroidowe leki przeciwzapalne, jak advil, aspirynę, Мотрин, i Aleve, bo istnieje prawdopodobieństwo ich zaostrzenia objawów astmy. Zamiast tego, spróbuj użyć paracetamol, bardziej znany jak Tylenol, aby pomóc złagodzić ból.


Niefiltrowany ocet jabłkowy jest doskonałym lekarstwem dla tych, którzy cierpią z powodu astmy. Wymieszać dwie łyżki z ośmiu uncji wody lub soku jabłkowego i pić do trzech razy dziennie. Jeśli używasz wody, można dodać miód, aby uczynić go bardziej do zaakceptowania. Szukać surowy ocet jabłkowy cydr w dziale jedzenie zdrowie większości sklepów spożywczych.


Upewnij się, że nie ma żadnych alergii pokarmowych, jeśli masz astmę. Wiele osób uważa, że mają alergię na niektóre pokarmy. Reakcja alergiczna może również wpłynąć na swoich astma, oddech może być zmniejszona. Pamiętaj, aby udać się na pogotowie, jeśli uważasz, że to reakcja alergiczna na żywność<.BR />

Upewnij się, że wiesz, co wywołuje ataki astmy, tak, że można uniknąć tych wyzwalaczy lub być przygotowanym kontrolować swoje objawy astmy. Niektóre wspólne wyzwalacze astmy obejmują sierść zwierząt, pyłki i dym papierosowy. Za każdym razem, kiedy można po prostu trzymać się z dala od tych wyzwalaczy, kiedy wiesz, że one w wyniku.


Twój sposób inhalacji sprawdzone. Wiele osób korzysta z ich inhalatora prawidłowo. Jeśli nie poprawnie używasz swój inhalator, może nie dostają niezbędną dawkę leku, co oznacza, że to nie będzie działać tak samo skutecznie dla ciebie. Każdego praktykującego lekarza z doświadczeniem w leczeniu astmy powinny być w stanie krytykować swoją technikę inhalator.


Oczywiście, należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że w pełni rozumie twojego indywidualnego stanu i plan leczenia. Ponieważ metody leczenia astmy znacznie różnią się, ważne jest, aby lekarz dokładnie rozumieć, że twoje objawy do tego, aby opracować indywidualny plan leczenia. Ważne jest także to rozumieć plan, tak, że można podjąć odpowiednie kroki, aby kontrolować astmę.


Jeśli podróżujesz z członkami rodziny na astmę, upewnij się, że przynoszą one ze sobą własną poduszkę. Jeśli są one szczególnie wrażliwe, mogą przynieść ze sobą własną pościel. Większość hoteli pościel, zwłaszcza poduszki, skłonny do roztocza i inne alergeny, lub mogą używać detergentów, które podkreślają swoje objawy.


Używać inhalatora, gdy trzeba, ale należy pamiętać, że ten produkt może powodować zakażenia u dziąsła i zęby. Dla profilaktyki powikłań stosowania profilaktycznego inhalator, myć zęby bezpośrednio po jej użycia, a także stosować płyn do płukania jamy ustnej.


Porozmawiaj z lekarzem na temat korzystania obniżającego wziewne sterydy dla dziecka z kontrolowanym ba średniej ciężkości. Codziennie sterydy wziewne są idealne, aby zapobiec atakom astmy, ale mają skutki uboczne. Step-down metody pozwolą dziecku używać sterydy wziewne, tylko jeśli wymagają one inhalator albuterol, dlatego nie należy przyjmować je codziennie.


Jeśli astma jest duży problem w swoim życiu, nie wystarczy puścić. Można jeszcze uprawiać sport i robić na co dzień rzeczy, jak długo, jak dbać o niego. Porozmawiaj z lekarzem lub skontaktuj się z lokalną aptekę, znaleźć wyjście, i dostać się z powrotem na pełną moc życia!