Erekcja Penisa

Te wskazówki i sztuczki, które zamienią twoje doświadczenie uczelni w czasie swojego życia

Chcesz, aby większość swojego doświadczenia uczelni i znajdź sobie lepiej osoby z dobrą karierą? Nie chcesz wiedzieć jak najwięcej podczas wprowadzania taki ważny moment w twoim życiu? Oczywiście, że tak, dlatego należy wziąć pod uwagę następujące przydatne informacje, kiedy выплываешь w college ‘ u.


Rozpocząć przygotowania do przyjęcia na studia na drugi rok. Większość uczniów czekają, aż ich starszy rok, zanim poważnie o studiach. Zamiast tego, użyj twój młodszy rok w tour różne uczelnie, dowiedzieć się o dostępnych stypendiach i zacząć stosować się do kolegiów do wyboru. Metoda ta pomoże ci wykonać wszystko na czas.


Nie należy rozważyć idzie do college ‘ u, jeśli masz dobre pojęcie o jakiej karierze chcesz, albo przynajmniej mieć ogólne pojęcie. Spotkać się z doradcą w karierze, aby dowiedzieć się więcej o swoich różnych opcji i wziąć czas, aby zrobić kilka badań na temat różnych szkół i programów.


Nie zwlekaj złożenie wniosku o przyznanie stypendium lub pomocy finansowej. Zapewniając wszystkie możliwe dolara, można będzie zmniejszyć swoje zapotrzebowanie na kredyty. Harmonogram terminów i ciężka praca na materiały.


Jeśli nie masz pomocy finansowej lub stypendium, aby pokryć wszystkie koszty college, a następnie zacząć odkrywać swoje możliwości kredyt jak najszybciej. Kiedy absolwent, będziesz mieć dostęp do płatnych miejsc pracy i mieć możliwość płacenia za swoje kredyty studenckie z powrotem.


Zawsze planuj swój czas, aby zbadać i zapisać zestaw harmonogram. Po otrzymaniu harmonogramu, lepiej zaplanować swój czas nauki. Z i harmonogram zajęć rozpisany, można stworzyć taką strukturę, która pomoże ci przejść przez każdy dzień i zmaksymalizować czas.


Korzystać godziny pracy, oferowane przez swojego nauczycieli. Te zegarki nie daje korzyści. Nie najlepsze źródło pomoc lub informacje o klasie, niż osoba, która uczy! Wykorzystaj czas, aby zadać pytania, uzyskać wyjaśnienia, lub omówić w swojej klasie wydajność.


Nie zadawaj się z ludźmi, którzy chcą cały czas. Zabawa w college ‘ u jest bardzo ważne, ale jest czas i miejsce. Jeśli pozwolisz sobie wpaść w te złe nawyki, swoje oceny, na pewno cierpi. Jest tylko przyjemność, kiedy zrobiłeś wszystko, co musisz zrobić..

Sprzedam swoje podręczniki. Używane podręczniki pozwoli ci zaoszczędzić dużo pieniędzy za nowe. Często można kupić je wykorzystać i zaoszczędzić dużo pieniędzy w tym procesie.


Musisz wyrobić w sobie nawyk robienia notatek podczas wykładów. Pisanie notatek pomoże w umacnianiu informacje w głowie. To może pomóc pamiętać, że o wiele łatwiej, kiedy się uczysz. W tym czasie jak możesz myśleć, że wiesz to wszystko, zapisz go na wszelki wypadek.


Kiedy przypisane papieru pisać, pamiętaj, aby pozwolić sobie dużo czasu. Nie chcesz się spieszyć. Przekształcając go w czas tak samo ważna, jak i treści w nim. Zacznij planować, jak tylko dali zadanie.


Rób krótkie przerwy, kiedy przygotowujesz się do egzaminów. Trzeba robić przerwy, aby twój umysł się zrelaksować, ale nie chcesz nim być krótki. Biorąc dłuższe przerwy mogą podważyć studia wysiłki. Robią to trudniejsze, aby wrócić do pracy, a oni utrudniają pracę do odpowiedniego impulsu. Uwzględnienia przerw krótka droga.


Jeśli możesz odłożyć wybór zawodu na jakiś czas, pomyśl o tym. Kiedy po raz pierwszy dostać się do college ‘ u, twój szkół klas dadzą ci duże doświadczenie. Może się okazać, że rzeczywiście chcesz wybrać inną specjalność niż można by pomyśleć! Więc weź to powoli i zdecydować, czego naprawdę chcesz.


Uczą się godzinę dziennie, a w college ‘ u. W ostatniej chwili wkuwania naprawdę może rozpraszać twój występ na testy i egzaminy, z powodu stresu i braku snu. Kiedy uczysz się jedną godzinę w dzień, zawsze w stabilnej zwyczaj, który nie zajmuje zbyt wiele grafiki w dowolnym momencie.


Przy nauce do egzaminów, spróbuj ustawić cele. Jak i wszystko inne, co ma ograniczeń czasowych, wyznaczanie celów może skoncentrować się. W tym przypadku twoim głównym celem będzie zdać egzamin. Do tego spróbuj lista małych celów, co chcesz osiągnąć w określonym czasie, aby być przygotowanym podczas testu<.BR />

Dołącz do badania grup. Nawet jeśli nie występują problemy z klasą, przykładowej grupie może pomóc upewnić się, że pobyt na zadania i nie pozostawać w tyle. To może być łatwo wpaść w pułapkę прокрастинации, i grupa szkoleniowa może pomóc zapewnić odpowiedzialność. Ponadto, pomaga innym zrozumieć kontroli pracy może pomóc mu zachować świeżość w twoim umyśle.


Jedna ważna wskazówka dla studentów, którzy mieszkają w akademikach ze wspólnym prysznicem-to zawsze nosić klapki przy podejmowaniu dusza. Dzielisz, prysznic, prysznic z dziesiątkami, jeśli nie setkami innych uczniów, dlatego spróbuj utrzymać się jak można bardziej higieniczne sportowej prysznic skarpetki za każdym razem, kiedy jego czas, aby oczyścić<.BR />

Studia nie są łatwe, ale to musi być czas, w którym ci zrozumieć siebie i odnaleźć drogę. To zajmuje dużo przygotowań i trzeba podejść do tego doświadczenie z przygotowanym planem działania. Trzymaj się porady możesz już przeczytać na uwadze, jak zaczął.