Jak Poprawić Wzwód Członka Naturalnie

Zrozumienie tego, jakie przyczyny bezdechu sennego są

Kiedy obudziłem się dziś, zrobił ci poczuć się naprawdę wyczerpany, choć myślałem, że spali? Twoje usłyszeć skargi na chrapanie u swojego partnera? Czy kiedykolwiek znaleźć się obudzić z powodu hałasu własnego chrapania? Istnieje wiele metod leczenia, które są skuteczne w leczeniu bezdechu sennego. Ten post może pomóc w walce z tym problemem.


Naprawdę trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby schudnąć, jeśli masz bezdech senny. Ci, którzy mają bezdech senny, zazwyczaj mają obwód szyi 17 cali lub więcej. Ten dodatkowy ciężar wokół gardła powoduje, że drogi oddechowe, aby łatwo ulegają rozkładowi w czasie snu. Zmniejszając swój ciężar na dziesięć funtów może mieć korzystny wpływ na twój sen apnea.


Rzucić palenie. Palenie papierosów jest szkodliwe dla ciebie z różnych powodów. Palenie może również powodować bezdech. To nie jest po prostu złe dla twoich płuc; może ona również powodować twoje górnych dróg oddechowych puchnąć. To może być trudne dla ciebie, aby uzyskać oddech, co trzeba w nocy.


Spróbuj gardła i ćwiczenia usta. Jednym z powodów, ludzie cierpią z powodu bezdechu sennego, bo ich gardła blisko, kiedy śpią. Wzmocnienie tych mięśni może zmniejszać prawdopodobieństwo, że pójdą luzu podczas gdy śpisz. Spróbuj języka, żuchwy i szyi ćwiczenia, aby zwiększyć swoje siły w gardle.


Jeśli próbowałeś wiele mniej radykalnych opcji leczenia bezdechu sennego, może chcesz, aby omówić opcje chirurgiczne metody leczenia z lekarzem. Bezdech senny leczenie chirurgiczne często wiąże się zwiększenie średnicy dróg oddechowych w dążeniu do zmniejszenia liczby epizodów bezdechu, że masz<.BR />

Jeśli masz tendencję do chrapią wiele i mają trudności w utrzymaniu snu, należy udać się do lekarza od razu. U ciebie może być stan znany jako zespół bezdechu sennego: znaleźć skuteczne leczenie, tak, że można się wyspać i przejść przez swoją codzienną działalność, nie powstrzymując swoje problemy zdrowotne<.BR />

Nadwaga jest częstą przyczyną bezdechu sennego. Jeśli cierpisz z powodu tej choroby, utrata masy ciała może pomóc ci znaleźć ulgę. Porozmawiaj z lekarzem, aby znaleźć bezpieczny i skuteczny sposób na zrzucenie kilku kilogramów. Poza tym, to przyniesie korzyści w wielu innych aspektach.


Wykluczyć lub zmniejszyć spożycie alkoholu, aby zmniejszyć swój sen apnea. Relaks, że rezultaty od alkoholu może spowodować, aby oddychać mniej głęboko i może również zwiększyć prawdopodobieństwo, że twoje górne drogi oddechowe zawali. Jeśli nie możesz powstrzymać się od alkoholu, upewnij się, że nie pijesz, nie mniej niż 3 godziny przed snem.


Bezdech senny zdarzeń może być zmniejszona poprzez utrzymanie regularnych godzin snu. Kładąc się spać i wstawać w mniej więcej w tym samym czasie każdego dnia zapewni lepszą i bardziej spokojny sen. Jest to prosta zmiana stylu życia może być wielką pomocą, gdy sen apnea w łagodnym i umiarkowanym zakresie.


Trzymaj gardło i głowę pochyloną w czasie snu. Jeśli cierpisz na bezdech senny, drogi oddechowe są zablokowane, gdy śpisz. W ten sposób, zachowując swoje gardło i głowę w pozycji podniesionej pomaga utrzymać drogi oddechowe otwarte. To może prowadzić do lepszego sen z obniżoną objawy bezdechu sennego.


Nie wstydźcie się, że należy używać CPAP maszyny. Być otwartym o niej i tłumaczyć innym, że to konieczne, aby lepiej spać. Podkreślają, że konieczne dla zdrowia. Jeśli musisz używać CPAP maszyny rodziny i przyjaciele nie powinni wyśmiewać go.


Aby oszczędzić wam sen apnea objawy, zachowując nosowych jasne. Dobry spray do nosa może utrzymywać się swobodnie oddychać i zmniejszyć objawy bezdechu sennego. Z pomocą puli neti, aby usunąć zatok przed snem może utrzymywać się swobodnie oddycha całą noc. Jak spray do nosa i neti garnki są dostępne w każdej aptece.


Ważne jest, aby nie ignorować swoje bezdech senny, należy podjąć kroki w celu jej leczenia. Bezdech senny często postępującą chorobą, więc lepiej od razu leczenie. Porozmawiaj ze swoim lekarzem jak najszybciej, jeśli podejrzewasz, że masz problem bezdechu sennego; nie czekaj przerwy w twój sen stanie się nie do zniesienia.


Ten artykuł jest pierwszym krokiem w podróży do leczenia bezdechu sennego. Ten krok jest bardzo ważny, ale wiele osób nawet nie posunął się tak daleko. Poświęcenie czasu, aby dowiedzieć się więcej o swoim stanie, zrobili ogromny krok na drodze zapoznanie się z problemem i podjąć niezbędne kroki w celu jej leczenia.