Jak Powiększyć Członka Domowymi Sposobami

Wszystko, co musisz wiedzieć o pielęgnacja oczu

Chcesz dowiedzieć się czegoś o pielęgnacja oczu, kiedy próbuje dowiedzieć się, jak dbać o oczy. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, co tu jest napisane. Poświęć chwilę, aby naprawdę czytałem tę radę i w końcu będziesz zadowolony z wyników.


Wiesz już, że musisz nosić okulary przeciwsłoneczne latem, ale musisz zrozumieć, że są one ważne w zimie. Jest jeszcze światło słoneczne, i śnieg na pewno odbija dużo światła. Nawet jeśli to nie jest śnieg, Słońce emituje tyle światła, aby zrobić niebo i chmury jasne.


Dowiedzieć się, czy problemy z widzeniem w rodzinie. Jeśli tak, trzeba, aby lekarz wiedział o tym. Wielu chorób lub chorób, które są dziedziczne mogą być sprawdzone i przygotowane z pomocą specjalisty pielęgnacji oczu. Wiedząc o choroby na wczesnym etapie-to jest zawsze dobra.


Bardzo poważnie suchego oka, jeśli cierpią z powodu tej choroby. Podczas gdy każdy odczuwa pewną suchość, albo z powodu zmęczenia lub wpływów środowiska, może być szkody, jeśli to dzieje się zbyt często. Porozmawiaj z lekarzem-okulistą o możliwości leczenia suchości oczu, aby uniknąć długotrwałego uszczerbku.


Są to produkty, które, jak wiadomo, przyczyniają się do wzmocnienia zdrowia oczu. Należą do nich różne zielone warzywa liściaste, takie jak kapusta, jarmuż i szpinak. Owoce cytrusowe, zawiera witaminę c, która może pomóc zachować wzrok. Ponadto, źródła białka, takie jak fasola, jaja, soczewica mogą okazać się przydatne dla twoich oczu.


Zobacz więcej omega-3. Kwasy tłuszczowe omega-3 mają wiele korzyści dla zdrowia i jeszcze jeden został wykryty, że pomaga oczom. Jak większość ludzi w starszym wieku, ich oczy przestają produkować wystarczająco dużo ropy i śluzu do smarowania oczy. Jednak, dieta z dużą ilością omega-3 wykazano, aby zwiększyć produkcję niezbędnych olejów w oczy.


Jeśli chodzi o заплывшими oczami, jest szybkie i łatwe rozwiązanie, które może dosłownie uleczyć cię od problemu. Przestać jeść sól! Im więcej soli jesz, tym więcej wody można zachować, i co będzie widoczne wokół oczu. Zmniejszyć sodu i twoje obrzęk zniknie.


Nie zapomnij wymienić swoje soczewki kontaktowe, co najmniej jeden raz na trzy miesiące. Dwa miesiące to faktycznie znacznie lepszy cel, lub nawet jeden miesiąc. Wielu ludzi zapomina wymienić ich kontakty tak często, jak powinny, co później prowadzi do bardziej poważnych problemów w oczy, takie jak podrażnienie, owrzodzenia lub zakażenia.


Podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac, nie uszkodzić twoje oczy zawsze nosić okulary ochronne. Jest to szczególnie ważne, jeśli twoja praca wiąże się z przetwarzaniem VDV lub materiałów niebezpiecznych. Należy również nosić okulary ochronne podczas uprawiania sportu, ponieważ niektóre sporty, takie jak squash, lacrosse i hokej może być przyczyną uszkodzenia oczu.


Odpoczynek oczom. Jeśli spędzasz długi czas patrzą na swój komputer lub koncentrując się na czymś jednym, może być łatwo zapomnieć chwilę. To prowadzi oczy do zmęczenia. Zmniejszyć zmęczenie oczu, patrząc co 20 minut w około dwadzieścia sekund. To może pomóc twoim oczom.


Aby zmniejszyć obrzęk oczy, używać kawałki surowego ziemniaka. Pokroić ziemniaki na połówki koła i nałóż na zamknięte oczy. Jeśli wolisz, możesz zetrzeć ziemniaki i w niektórych Muślinu tkaniny, a następnie wycisnąć nadmiar płynu i połóż na zamknięte oczy. Pozostawić na 15-20 minut dla lepszego efektu.


Podczas gdy okulary pomagają chronić twoje oczy przed promieniowaniem UV słońca, to również może być mądry, aby nosić kapelusz z szerokim rondem. Nosić ten rodzaj kapelusza zapobiega promienie uv od osiągnięcia całą twarz, łącznie z oczami. Dlatego, jeśli wiesz, że będziesz przebywać na świeżym powietrzu przez dłuższy okres czasu, nosić taki kapelusz.


Udać się do okulisty. Jak będziesz starszy, twoje oczy nie działają tak samo, jak oni kiedyś zrobili. Może nie potrzebował w okularach całe życie, ale jego dobry pomysł, aby udać się do okulisty każdego roku, tak samo jak i odwiedzać stomatologa co kilka miesięcy. Okulista jest w stanie powiedzieć, jak oczy robią i można uzyskać punkty, jeżeli jest to konieczne.


Uzyskać wystarczającą ilość snu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważny jest sen dla ciała, tym oczy. Gdy nie masz wystarczająco dużo odpoczynku, zaczynasz mieć percepcji napięcie, co może spowodować bolesne bóle głowy i uczucie senności i zmęczenia. Po prostu upewnij się, że można uzyskać 7-8 godzin snu na dobę tak, że twoje oczy mogą odpocząć.


Nie trzeć oczu. To może być dysk zwyczaj łamać, zwłaszcza jeśli robisz to z dzieciństwa. Jednak, twoje ręce są naprawdę brudne, i, przecierając oczy, przekazujesz te zarazki na twarzy. Jeśli musisz dotykać oczu, upewnij się, że dokładnie umyć ręce.


Rób przerwy, kiedy ich potrzebujesz. Wiele osób uważa, że patrząc na ekran komputera, to jedyny czas, kiedy trzeba się martwić podkreślając oczy. Nawet jeśli czytasz lub oglądasz telewizję, to wskazane jest, aby robić częste przerwy, tak, że nie mają oczu.


Splash oczy zimną wodą w ciągu dnia. To może zmniejszyć ból i podrażnienie oraz zaczerwienienie. To również sprawi, że będziesz czuć się znacznie lepiej i daje więcej energii, aby zakończyć swój dzień.


Naprawdę trzeba być pewien, że używasz tej informacji pielęgnacja dla twojej korzyści. To nie jest trudne, aby naprawdę zacząć od tego, że po prostu trzeba zająć trochę czasu, aby umieścić te porady z korzyścią. Będziesz zadowolony zrobiłeś, gdy pojawi się jakieś wyniki, które cię cieszą.