Jak Powiększyć Sobie Peniasa Naturalnie

Świetny artykuł z doskonałymi pomysłami na temat zdjęcia.

Wiele osób, które biorą dużo zdjęć, w końcu zawsze szukają nowych sposobów, aby poprawić swoją technikę i uchwycić najlepsze ujęcia. To może być niekończące się zadanie, ale nadal można zrobić wiele wspaniałych zdjęć podczas podróży. Ten artykuł zawiera kilka pomysłów, które mam nadzieję, pomogą ci w tym przedsięwzięciu.


Nie próbuj tworzyć własne tematy dla każdego obrazu. Szczery, zdjęcia często jednych z najlepszych. Będziesz uchwycić człowieka w ich naturalnym otoczeniu, w swoim naturalnym nastrój i obraz będzie wyglądał bardziej “prawdziwe”, z tego powodu. Wiele szczerych zdjęciach, będziesz mieć pewność, że ci mało, co jest świetne.


Podczas fotografowania krajobrazu, rozważyć niebo. Jeśli niebo jest dość mdły i nudny, nie pozwól, by dominować na zdjęciu. Jeśli niebo świeci z pięknymi kolorami (zwłaszcza podczas wschodu słońca, zachód słońca lub burza) to jest w porządku, niech niebo dominować na zdjęciu.


Jak tylko zauważysz obiektu, upewnij się, aby wziąć swój strzał teraz. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli twój obiekt to żywa istota, na przykład, dziecko lub zwierzę. Ponieważ pobyt w jednej pozycji przez długi czas trudno, dla zwierząt i dzieci, chcesz upewnić się, że otrzymasz pozycji chcesz.


Nie zapomnij, aby zrobić zdjęcie siebie. Możesz jeszcze napisać w tle i wybrać, jak chcesz wykorzystać światło i kolor. Dać wskazówki do siebie i spojrzeć na podgląd przed wyjazdem pauza. Te zdjęcia będą miłe wspomnienia, kiedy patrzysz na nich.


Weź ze sobą aparat fotograficzny tak często jak to możliwe. Nigdy nie wiesz, kiedy to świetna okazja, aby zdjęcie przedstawia. Trzymać aparat i jest gotowy, jeśli planujesz go używać – do czasu, dostaniesz swój aparat z torby, zrobić pokrywę obiektywu, a następnie zmień ustawienia, twój strzał poszedł. Trzymaj aparat na szyję. Oczywiście, jeśli jesteś w obszarze o wysokim poziomie przestępczości, lub jeśli nie chcesz, to oczywiste, że nie turysta, może powinny być trochę bardziej ostrożny.


Odwiedź charytatywny sklep, aby kupić film aparat, jeśli chcesz, aby sprawdzić na starej fotografii analogowej fotografii. Spróbuj czarno-biały film, który ma ocenę zgodnie z normą ISO 200; to, co najlepsze we wszystkich sytuacjach. Dostawanie twój jeden drukuje na różnych rodzajach papieru, można zobaczyć różnice i zdecydować, co wolisz.


Musisz być szybki! Pracować na swój refleks, więc można wziąć szybciej zdjęcia! To zajmie praktyce, ale trzeba to zrobić szybko z twoim sprzętem. Nie pozwól, jeden raz w życiu moment, ponieważ byli zajęci, zajęci sprawami i czapki. Znaleźć przenośne kamery przechowywania, które zapewnią łatwy dostęp<.BR />

Dowiedz się otwory kamery i zrozumieć, jak są one wykorzystywane. Przysłony zależy ilość światła, aby przejść przez obiektyw, który rozszerza się i kurczy, aby zezwolić na to światło, aby przejść. Im więcej światła, który pozwolił podróżować przez obiektyw, więcej obiektów na zdjęciu będzie w centrum uwagi. Im mniej światła, przez nacisk tylko koncentrując się na obiekty na pierwszym planie.


Przed wyjazdem w jakiś nowy obszar, dowiedz się, jakie ciekawe lub nietypowe miejsca, które musisz spróbować, aby zrobić zdjęcie. Aby znaleźć wspaniałe pomysły i inspiracje, wystarczy spojrzeć na stelażu z różnych pocztówek. Lokalne obiekty i zabytki znajdujące się na pocztówkach, najprawdopodobniej, niezapomniany i na tyle charakterystyczny, aby być warte swojej fotograficznej uwagi.


Obecnie wiele aparatów cyfrowych rzeczywiście ustawienia, aby zredukować efekt czerwonych oczu. Jedna z najgorszych rzeczy, która może się zdarzyć dobry obraz-to przedmiot będzie miał czerwone oczy, rujnuje poza tym idealny obraz. Jeśli masz ustawienia, włącz tę opcję pierwszą, a następnie połączyć swój strzał, i voila, żadnych czerwonych oczu!


Miej oko dla modeli, czy sztucznym lub naturalnym, gdy strzelasz pytanie. Widać, że modele te prowadzą do bardziej intrygujące odciski palców, w końcu. Oni również wizualnie interesujące tło dla innych elementów.


Jeśli chcesz spróbować czegoś trochę innego do zdjęcia, ustawić ostrość kamery w różnym stopniu. Mniejsza liczba F-stopnie, lub głębia ostrości, skupić się na głównym temacie, i zrobić tło rozmyte w porównaniu. Jest to dobry styl fotografia użyć do portretowych zdjęć, tak jak podmiot zwykle blisko obiektywu. Zwiększenie przysłony sprawi, że wszystkie zdjęcia W powiększeniu, na pierwszym planie i w tle. Jest to świetna okazja dla szerokiego krajobrazu strzał.


Pamiętaj, że nasz aparat jest tylko narzędziem, którym można manipulować, aby zablokować swój twórczy potencjał, choć i obrazów fotograficznych. Stosując pole, które jest bardziej płaski niż zwykle, można ustawić ostrość na obiekcie, delikatnie zanika elementy tła.


Przy podejmowaniu kolejnych kroków na drodze do niesamowite zdjęcia z każdym krokiem, spróbuj skorzystać z porad, które przygotowaliśmy z każdego strzału. Nie wszystkie zdjęcia style takie same, i może się okazać, że nie wszystkie wskazówki pomogą ci przez cały czas. Użyj ci, że możesz i pamiętaj, zajmie trochę czasu, aby cieszyć się wynikami.