Jak Rozciagnac Penisa

Porady o tym, jak mieć gładką dostawę, jeśli chodzi o ciążę i


Ciąża nie zawsze idą tak, jak myślisz, to pójdzie. Można mieć szczęście, aby mieć łatwy ciąży, lub możesz być jedną z tych kobiet, która ma trudny czas. Nieważne, czy jesteś jednym z tych szczęśliwców, lub nie, w tym artykule znajduje się kilka wskazówek, aby pomóc ci w twojej ciąży.


Zawsze porozmawiać z lekarzem o ogromnych zmian w życiu. Ciąża nie jest wyjątkiem od tej reguły. To pozwoli ci wiedzieć, co zmienić, zanim zaszła w ciążę. Jedną rzeczą, którą chcesz zrobić, to spróbować i dostać twoje ciało jest gotowe do ciąży.


Staraj się nie pisać zbyt wiele wagi. Jeśli piszesz zbyt wiele wagi, możesz mieć trudny czas go stracić po ciąży. Średnią masę dla kobiet muszą liczyć na otrzymanie od 15 do 30 funtów w ciągu całej ciąży.


Jeśli planujesz podróżować w czasie ciąży, porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Wziąć дородовые dokumentacji medycznej wraz z tobą, w przypadku wystąpienia nadzwyczajnej sytuacji.


Stwórz plan porodu. Mając pisemny dokument, który wyraża swoje życzenia co do wysyłki Twojego pomoże specjaliści medyczni, rozumiem, że chcesz, aby twoje doświadczenie, aby być jak. Zawiera takie rzeczy, jak kto powinien być obecny przy narodzinach i jakie procedury chcesz, aby trzymać się z dala od podczas porodu<.BR />

Jeśli pracujesz przy biurku w czasie ciąży, należy upewnić się, że masz wiele razy w ciągu dnia, że można wstać i chodzić. Siadając ma dodatkowe obciążenia na kość ogonową i biodra, które już wchłonąć znacznie więcej waga. Chodzić i poruszać się często nie pomoże przekształcić to w problem.


Kiedy jesteś w ciąży, jedną z rzeczy, które chcesz jak najszybciej przestać palić. Palenie może być przyczyną wad wrodzonych dla twojego dziecka, więc co stoi na przeszkodzie raz ograniczyć to ryzyko. Dołącz do grupy wsparcia, aby zwiększyć siłę woli, która będzie potrzebna, aby zatrzymać tę niezdrowe przyzwyczajenie. Należy również nalegać na tym, że ludzie, którzy palą, robią to nie w tym samym pomieszczeniu, jak pan<.BR />

Ciąża może zrobić kobieta węch bardziej wrażliwe, niż zwykłe zwykłe zapachy mogą być nie do zniesienia. Jeśli masz z tym problem często, dodać kilka kropli olejku lawendowego lub cytryny, olejku na chusteczkę i nosić go z wami po wszystkie czasy. Można wyciągnąć chusteczkę i zapach oleju po przejściu śmierdzące śmietniki, lub innych zapachów, które cię niepokoją.


Bądź ostrożny, gdy jesteś w podróży w samochodzie. Kobiety w ciąży powinny siedzieć jak najdalej od poduszki powietrzne, a można i powstrzymać się od wykorzystania pasów bezpieczeństwa w części podbrzusza z dzieckiem. Robić obie te rzeczy zmniejsza ryzyko nagłej ekspozycji z możliwością szkody lub zabójstwa dziecka.


Upewnij się, aby uzyskać wystarczającą ilość kwasu foliowego w czasie ciąży. Kwas foliowy jest głównym składnikiem w celu zmniejszenia ryzyka wad cewy jak plecy бифида. Wiele produktów, wzbogacone kwasem foliowym, więc należy uważać, na zakupy. Również upewnij się, że twoje prenatal witaminy zawierają kwas foliowy.


Ciąża może być stresujący czas dla pary. Tak, że lepiej pracować na problemy w związkach, w miarę ich powstawania, niż czekać, aż dziecko przybywa. Poradnictwo może pomóc parom lepiej komunikować się i wzmocnić swój związek, co z kolei pomoże ci być bardziej gotowych do swojego dziecka jak do partnerów.


Upewnij się, że rozumiesz, że ciąża-wydatki związane z ubezpieczenia zdrowotnego, i nie ma w tym предродовые wizyty, badania i USG. Mając pojęcie o tym, co należy z wyprzedzeniem – w tym franczyzy – może zmniejszyć szok, kiedy banknoty nie spadną.


Pozostać aktywne w czasie, gdy jesteś w ciąży. Jeśli twój lekarz stawia się na leżenie w łóżku, oczywiście. Pozostając aktywnym będzie zagwarantować, że nie nabrać zbyt dużo masy ciała w czasie ciąży, a także utrzymuje twoje mięśnie przed zanikiem. Jeśli pozostać aktywne w czasie ciąży, naprawa będzie znacznie łatwiejsze.


Przegląd консигнации lub odsprzedaży sklepów dla dużych transakcji na Odzież dla kobiet w ciąży. Ponieważ odzież dla kobiet w ciąży niosą w stosunkowo krótkim okresie czasu, to nie jest rzadkością, aby znaleźć, jak nowe bluzki, spodnie, sukienki i płaszcze za ułamek ceny detalicznej. Gdy skończysz z nimi, możesz sprzedawać je na własną rękę lub przekazywania ich przyjaciel lub członek rodziny.


Twoja ciąża będzie trwać tylko w ciągu dziewięciu miesięcy. Jednak nagrody, w końcu jest niezmierzona. Porady w tym artykule znajdują się tutaj, aby upewnić się, że można zbudować wiele przyjemnych wspomnień o swojej ciąży.