Jak Wydłużyć Sobie Penisa

Najlepsze porady i wskazówki dla szczęśliwego i zdrowego kota

Koty to bardzo inteligentne, szybkie i zwinne zwierzęta. Te koty są jednym z najbardziej popularnych zwierząt domowych, i ulice wypełnione wszystkie duże miasta, gdy aktywnie. Uczymy się żyć w domu z tymi intrygującymi zwierzętami czasami mogą być problemem. Te piękne zwierzęta wymagają szczególnej pielęgnacji.


Zestaw ładny, ciepły i przytulny kącik dla kota, aby zrelaksować się w swoim domu. Ona powinna być wyłożona ciepłym ręcznikiem lub kocem. Upewnij się, aby regularnie prać pościel, ponieważ można go kupić kurz, sierść, a na zewnątrz nic, jeśli twój kot odkryty kot<.BR />

Klip twoje koty regularnie paznokcie. Koty nie powinny zarysować. Jednak, kiedy koty są porysowana, ich paznokci, pochwy osobni i ich ostre, ostre pazury są narażone. Przycinania pazurów kota co dwa-trzy tygodnie trzyma ich głupimi i pomaga zachować szkody meble, ludźmi i innymi zwierzętami do minimum.


Dzieci zazwyczaj dobrze odnoszą się do kotów, ale jeśli masz małe dziecko, może być konieczne podanie niektóre instrukcje. Podręcznik dla dzieci w traktowaniu kotów. Pomóc im dowiedzieć się, jak odebrać kota i dbać o nią. Koty mają słabsze kości, niż psy, więc powinny być traktowane ostrożnie.


W szkoleniu koty, podjąć odpowiednie podejście. Promocja działa lepiej, niż gniew. Jeśli próbujesz nauczyć kota korzystać z kuwety, na przykład, krzyki tylko przestraszyć małego kota. Gdy kot zaczyna wychodzić poza granice pola, delikatnie umieścić je w pudełku, aby się dowiedzieli.


Podczas gdy to jest zupełnie normalne dla psa, aby przetłumaczyć dużo czasu, trzeba się niepokoić, jeśli zauważysz, że twój kot robi to. To może być tylko mały wypadek alarmu, ale w niektórych przypadkach jest to coś poważniejszego, jak choroby układu krążenia lub niewydolność oddechowa.


Pobierz kotów przystosował się do swojego operatora. Nie można karać kota tak samo, jak pies. Większość czasu, lepiej użyj pozytywne wzmocnienie. Umieścić swoje ulubione zabawki i kocyk w nosidełku. Zostawię to tam, gdzie zawsze chodziliśmy. Po pewnym czasie twój kot będzie lepiej reagować na przewoźnika. To będzie się łatwiejsze do przewozu przez przewoźnika.


Aby pomóc uniknąć wybredny kot, karmić kota różnych marek karm dla kotów. Jeśli oni tylko jedzą te same potrawy, nie jedzą inne potrawy w przyszłości.


Tak samo ważne, jak dbać o własne zęby, trzeba dbać o kota, jak również. Koty mogą rozwijać Tarter i nalot z czasem. Kupując szczoteczka do zębów i pasta do zębów stworzona specjalnie dla kotów jest to świetny sposób, aby zachować swoje koty czyste zęby i zdrowe.


Pokarm w puszkach dla kotów. Tak, sucha karma tańsze, ale konserwy naprawdę ma o wiele więcej zalet. To dlatego, że taki rodzaj zasilania zapewnia kota z więcej białka, dobrych tłuszczów i wody. Starsze koty również go znaleźć łatwiejsze do żucia. Konserwy zwykle świetna opcja dla kota, ale rozmawiać z lekarzem weterynarii.


Koty lubią wspinać się na drzewa. Jest to naturalna tendencja, która może być trudne dla niektórych kryty koty do kontroli. Jeśli okaże się, że twój kot dosłownie wchodząc na twoje zasłony, to jest czas, aby inwestować w kotka i wieża. To zapewni kotu miejsce, aby wspiąć się w bardziej bezpieczne i mniej uciążliwy sposób.


Jeśli twój kot lub kotka zaczyna lać często lub w innych miejscach, niż jego lasu, wycieczka do weterynarza może być w porządku. Koty mogą wykazywać takie zachowanie, jeśli mają typ zakażenia dróg moczowych lub inne problemy ze zdrowiem. Można rozwiązać ten problem dzięki kilku bardzo przystępne antybiotyki.


W końcu pojawi się zawiesić przesadą swojego kota. Wkrótce zorientują się, gdzie powinny być i że trzeba uniknąć. Koty mogą być dobrze przygotowany, jeśli umieścisz w wysiłku, niezbędne.