Jak Zwiększyć Penisa

Rozwiązania irytujących objawów astmy z lekarzem

Jeśli masz astmę, prawdopodobnie, są leki od lekarza do leczenia i zapobiegania atakom, ale istnieje kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić samodzielnie, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ataku. Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą ci zrobić swoją pracę domową atmosferę pracować z tobą, a nie przeciwko tobie, w swoim dążeniu, aby zmniejszyć ataki astmy<.BR />

Kupić środki czystości, które są oznaczone jako ekologiczne. To nie będzie kosztować więcej, i są tak samo skuteczne, jak produkty chemiczne. Te zielone produkty pozwolą zmniejszyć ryzyko ataków astmy i pozwoli ci utrzymać dom w czystości, w tym samym czasie. Poszukaj nietoksyczne środki czystości.


Jeżeli masz astmę i mieszkasz w zimnym miejscu, można rozważyć o przeprowadzce. To medycznych fakt, że zimna pogoda wywołuje ataki astmy, podczas gdy ciepła pogoda pomaga utrzymać ataki astmy i objawy pod kontrolą. Miejscach, takich jak Floryda i Karaibów mają mniejszą liczebność populacji chorych na astmę.


Uważaj, jaki zawód wybrać, jeśli masz astmę. Pewne zadania, takie jak malarze, piekarze, pracownicy służby zdrowia i pracowników rolnych, związane z użyciem środków chemicznych lub materiałów, które mogłyby pogorszyć przebieg astmy lub wywołać atak astmy. Staraj się zadania, w których będziesz w zdrowym środowisku w ciągu całego dnia.


Jeśli cierpisz na astmę, należy unikać stosowania NLPZ lub kwas acetylosalicylowy. Mogą wywołać astmę lub zrobić go gorzej. Trzymać Tylenol lub paracetamol w celu kontroli bólu i gorączki, zmniejszenie zapotrzebowania. Możesz również porozmawiać z lekarzem na temat innych możliwych zamienników.


Jeśli czujesz, że twoje objawy astmy nasilają się, spróbuj wypić filiżankę gorącej kawy. Nie tylko ciepło złagodzić niektóre z objawów, kofeina może otworzyć drogi oddechowe i zmniejszyć chęć na kaszel. Jeśli nie lubisz kawy, spróbuj herbata, gorąca czekolada lub batonik.


Można rozważyć akupunktury jeśli masz astmę. Akupunktura jest stosowana do różnych chorób, w leczeniu astmy, jest on używany, aby pomóc ci się zrelaksować, tak, że można mieć lepsze funkcję płuc. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat akupunktury w twojej okolicy. Niektórzy nawet biorą ubezpieczenia zdrowotnego.


Uniknąć wszystkich rzeczy, które wywołują astmę. Dym papierosowy może być szczególnie kłopotliwe, ale są inne rzeczy, aby uniknąć. Pozostać w pomieszczeniu w czasie, gdy może być blisko ognia, bo sadza i popiół może pogłębić swoje płuca i trzymać z dala od silnych oparów chemicznych i wyziewów.


Unikać spożywania produktów, które sprawiają, że częste gazy lub nadęty. Dodana pełnię brzuch, to wywrze dodatkową presję na brzuchu. To sprawia, że jeszcze trudniej niż zwykle dla przysłony rozszerzać i kurczyć podczas oddychania. W tym czasie jak wzdęcia, prawdopodobnie nie spowoduje skalę ataku, to będzie utrudniać oddychanie.


Z tych porad, możesz zrobić swoje otoczenie bardziej czyste i bezpieczne, które mogą pomóc zapobiegać atakom astmy. Profilaktyka jest znacznie łatwiejsze niż leczenie, dlatego zrealizować te wskazówki i zmniejszyć wpływ na ogólne wyzwalacze astmy. Te wskazówki, używać w połączeniu z porady i leki, lekarz może zmniejszyć czas trwania i nasilenie ataków astmy.