Krem Do Penisa

Jak być mądrzejszy, kiedy idziesz na zakupy do samochodów

Trzeba cieszyć się swoim zakupem auta. Otrzymasz wiele radości z jazdy nowego samochodu, i powinien czuć się zadowolony z doświadczeniem zakupów. Większość ludzi myśli, że kupno samochodu to stres, ale nie trzeba zrobić to tak. W artykule poniżej znajdują się porady, które mogą pomóc.


Zawsze przynoszą ślusarz w Przypadku zakupu nowego samochodu. Salony samochodowe znane sprzedaż cytryn i nie chcesz być ich kolejną ofiarą. Jeśli nie możesz znaleźć mechanika, aby spojrzeć na samochody z was, przynajmniej będziesz mieć pewność, że mu spojrzeć na twój ostateczny wybór, zanim go kupić.


Zamiast kupować nowy samochód, sprzedam łatwo być używane tylko kilka lat. Wiele samochodów pochodzą z трансферабельными gwarancji, że w ciągu trzech lat lub 36 000 mil. Można zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy w porównaniu do zakupu nowych i gwarancję dają spokoju w ciągu pierwszego roku lub tak.


Upewnij się, że masz ze sobą swój samochód do mechanika, zanim kupisz. Jeśli gospodarze nie dopuszczają do tego, to to jest najlepsze, że nie kupuj go. Tam może być drogie, ukrytych problemów, które mają wpływ na wartość pojazdu. Co trzeba wiedzieć przed zakupem.


Cena naklejki zawsze do uzgodnienia. To nie jest coś, co sprzedawca myśli, że samochód stoi. Jeśli uważasz, że nie można się normalnie dogadać, zabrać kogoś, kto może. Jest przybliżona liczba pamiętać, zanim odejdziesz.


Zobaczymy na opinie właścicieli, zanim wybrać samochód, który chcesz kupić. Można je znaleźć w internecie, na różnych stronach internetowych. Opinie właścicieli daje dobre pojęcie o tym, ile inni dostają samochód, i jeśli będą polecać go znajomym i rodzinie. Oferują one różne punkty widzenia, niż profesjonalne opinie i są bardzo pouczające dla tych, którzy do zakupu samochodu.


Ostrożność należy zachować przy planowaniu budżetu samochodów. Ważne jest to, że można uzyskać pełny i realistyczne spojrzenie na twój budżet. Nie tylko trzeba wziąć pod uwagę wypłaty samochód, należy również rozważyć ubezpieczenie i konserwacja gaz do samochodu. Nie ma nic gorszego niż mieć samochód, który nie można sobie pozwolić jeździć.


Przyjaciel lub członek rodziny, który sprzedaje samochody przyjść z tobą, jak szukasz nowego samochodu. Sprzedawcy samochodów mogą być bardzo agresywne, ale jeśli wiedzą, że jesteś z kolega sprzedawca, będziesz mieć łatwiej, wchodząc w układ, który chcesz i zasługują.


Należy wziąć czas, aby ocenić swój osobisty budżet przed podjęciem decyzji o zakupie samochodu. Musisz dokładnie wiedzieć, co można sobie pozwolić. Pomyśl o tym, że będzie dostępny miesięczne płatności. Trzeba, aby uzyskać kredyt do zakupów dla pojazdów<.BR />

Wymagać raportu bezpieczeństwa i raport historii samochodu u dealera. Każdy dobry sprzedawca samochodów będą mieć te elementy są dostępne dla każdego pojazdu na parkingu. Jest to informacja, która powie ci, jak bezpieczny samochód, a także żadnych poważnych wypadków lub pracę, która była potrzebna na samochód<.BR />

Gdy chcesz kupić samochód, trzeba mieć ze sobą znajomego, który ma mało zainteresowany zakupu samochodu. Mogą one pomóc ci uniknąć błędów, jak emocjonalnych decyzji. Nie zgadzaj się tylko za to, że są one w шоуруме. Zabrać je ze sobą na jazdę próbną, jak również.


Jeśli starasz się określić swoją wartość na samochód, koniecznie weź go do kilku dealerów. Będzie kilka różnych dealerów, można uzyskać ogólną ocenę tego, ile twój samochód jest w rzeczywistości. To pozwoli ci skręcić w dół niski piłkę zdania, które ktoś może zrobić dla twojego samochodu.


Zapisz komfort przy zakupie samochodu. Tak wiele osób skupić się na drodze samochód wygląda i jakie cechy ma, a nie zwracać uwagę na komfort. Siedzenia wygodne? Może być regulowana, aby dopasować swoje ciało? Biorąc te rzeczy pod uwagę, zanim się samochód.


Poczekaj, aż nowy model nie jest nowy, jeśli naprawdę tego chcesz. Nie ma sensu w tym, aby być pierwszą osobą, z najnowszych samochodów, jeśli trzeba zapłacić za niego więcej. Jak zwykle, ceny idą w dół po pierwszym rozruchu. Dlatego, jeśli można powstrzymać swoje emocje na kilka tygodni lub więcej, można uzyskać lepszą ofertę.


Przy zakupie używanego samochodu często bardzo dużo, nie zapominaj, że on ma jakieś realne zagrożenie. W tym czasie, jak można być szczęśliwym z $5,000, zbawieni jesteście, jeśli trzeba kupić nowy silnik w 6 miesięcy, naprawdę nic nie jest zapisywane. Zawsze należy być ostrożnym przy zakupie b / u.


Przed rozpoczęciem rozmowy, aby dowiedzieć się o wszystkich bodźców. Trzeba wiedzieć o tym jak można handlowo-w polityce i wartości, opłaty od finansistów, gwarancji samochodów, ulgi i rabaty. Będziesz także być w stanie lepiej się targować jeśli nauczyłem się wiele nowego do salonu, niż można by wiedzieli, Jeśli dopiero co wszedł i nic nie wiedząc.


Kiedy ludzie myślą o zakupie samochodu, dostają podkreślił. Ale teraz musisz wiedzieć, że to naprawdę nie jest tak napryazhno. Kilka kroków może zapewnić pozytywne doświadczenia. Te wskazówki pomogą ci znaleźć wymarzony samochód bez stresu.