Krem Na Penisa

Wskazówki do walki z sen apnea i poprawy snu

Bezdech senny może poważnie zakłócić życie nie tylko samych chorych, ale i tych, których kochają. Nauka przyczyn i objawów tego stanu jest najlepszym sposobem, aby skutecznie zarządzać problem bezdechu sennego może powodować. Użyj pomysły w materiale poniżej, i jesteś gotowy, aby wygrać wojnę przeciwko bezdechu sennego.


Należy unikać kontaktu z сигаретным dymem i konsumpcji alkoholu, jeśli zdiagnozowano zespół bezdechu sennego. Jeśli pijesz i palisz, musisz rzucić palenie teraz. Pić hamuje układ oddechowy i może powodować poważne problemy z oddychaniem. Palenie może powodować obrzęk gardła, który ogranicza również drogi oddechowe w czasie snu. Pomijając obie te nawyki w pełni pomoże złagodzić objawy bezdechu sennego.


Osobiście zrobił ochraniacza jest właśnie dla ciebie. Osłony jamy ustnej pomogą zachować swoje szczęki w odpowiedniej pozycji. To może być alternatywą dla CPAP maszyny, i może być bardziej wygodne, aby uruchomić. Kapa utrzymuje szczęki w prawidłowej pozycji i utrzymuje drogi oddechowe bardziej otwarty.


Jeśli dopiero co diagnozowali z sen apnea i wyznaczyli CPAP, CPAP dołączyć do grupy wsparcia. To może być dość trudne, aby przyzwyczaić się spać z maską na twarzy każdej nocy. Siedząc w pokoju pełnym innych ludzi, idących przez to samo może być bardzo uprawniającej. Można uczyć się od innych, którzy mieli takie same problemy występują i dokonali zmian, aby uczynić jego pracę.


Jeśli próbowałeś wiele mniej radykalnych opcji leczenia bezdechu sennego, może chcesz, aby omówić opcje chirurgiczne metody leczenia z lekarzem. Bezdech senny leczenie chirurgiczne często wiąże się zwiększenie średnicy dróg oddechowych w dążeniu do zmniejszenia liczby epizodów bezdechu, że masz<.BR />

Czy zawsze spać na plecach? Spróbuj zamiast spać na twojej stronie. Gdy śpisz na plecach z głową, приподнявшись na poduszce, zwęża drogi oddechowe. Spać na twojej stronie i używać poduszki, aby zapobiec się przed przetoczeniem we śnie. Drogi oddechowe muszą być otwarte tak długo, jak jesteś na twojej stronie.


Świetny sposób, aby upewnić się, że nie śpisz na plecach i powodować bezdech zdarzają się, korzystać z piłki tenisowej, aby zapobiec перекатившись na plecy. Możesz umieścić jedną poduszkę za plecami i kiedy переворачиваетесь we śnie, piłki tenisowe pozwoli ci wrócić na twojej stronie.


Utrata masy ciała może pomóc cierpiących na bezdech senny. Ludzie z nadwagą zwykle cierpią z powodu bezdechu sennego więcej. Utrata masy ciała sprawia, że duża różnica w wysokości naciskają na twoje drogi oddechowe i poprawić oddychanie.


Jeśli masz bezdech senny i używać CPAP, spróbuj wymienić swoją maskę i wąż co sześć miesięcy. Większość polis ubezpieczeniowych pozwalają nową maskę i wąż co sześć miesięcy, a niektóre pozwalają wymieniać co trzy miesiące. Maska może zatrzymać dobrze po kilku miesiącach używania, i wąż mogą powstać małe pęknięcia lub otwory, które pozwalają przepuszczać powietrze. Wymienić te elementy otrzymywać najlepsze CPAP terapia można.


Jeśli twój sen apnea jest przyczyną przesunięcia szczęki, co prowadzi do zwężenia dróg oddechowych, możesz skorzystać z wizyty u lekarza. Lekarz może spojrzeć na układ i zaproponować nocny stróż ust, który sprawi, że twoje drogi oddechowe pozostają otwarte podczas snu, trzymając szczękę w żądanym położeniu.


Istnieje wiele prostych rozwiązań dla osób cierpiących na bezdech senny można użyć, aby zrobić lepszą jakość snu. Konfiguracja regularnego snu dla siebie i kłaść się spać każdej nocy, mniej więcej w tym samym czasie. Upewnij się, że twoje warunki sypialnie również nadaje się na spokojny wypoczynek. Jeśli twój pokój nie jest bardzo wygodne, będziesz miał trudny czas odpoczynku.


Zmienić swoją pozycję do snu. Badania wykazały, że ludzie, którzy śpią na plecach, z reguły pogarszają ich objawy bezdechu sennego. Staraj się spać na boku lub plecach, a nie na brzuchu, aby poprawić swój zespół bezdechu sennego. On może czuć się dziwnie na początku, ale twoje ciało będzie się przyzwyczaić do nowej sytuacji, i będziesz wdzięczny za spokojny sen.


Trzymaj nawilżacz w pokoju, aby utrzymać twoją skórę, staje się sucha przy użyciu aparaty CPAP. Nawilżacz powietrza zwiększają wilgotność w pomieszczeniu, aby utrzymać skórę staje się zbyt sucha i podrażniona. Możesz także spróbować intensywny balsam do skóry suchej.


Jeśli próbowałeś wszystko i rozmawiałem z lekarzem, to jest czas, aby rozważyć bardziej trwałego rozwiązania dla twojej bezdechu. Jakies techniki oddechowe, które pracownik może polecić dla ciebie. Chociaż to może być irytujące, aby ciągnąć wóz dookoła, że to lepsze niż alternatywa.


Unikaj tabletek nasennych i zimne leki jeśli cierpisz na bezdech senny. Biorąc wszystko, co sprawia, że jesteś senny i sprzyja rozluźnieniu mięśni dróg oddechowych przejścia, a to może stać się przyczyną zatorów i przerw. Spróbuj uzyskać w ciągłej rutyny, która przygotuje twój umysł i ciało, a nie do snu.


Jeśli uważasz, że może masz bezdech senny lub już cierpią z powodu chrapania, spróbuj użyć niektóre w aptece paski do nosa. Te małe paski mocowane do nosa z klejem, idąc otworzyć nosowych. Jeśli twój sen apnea jest związane z uczucie zatkanego nosa, paski mogą poprawić jakość swojego snu.


Nie może być żadnych sporów na temat dolegliwości i problemów zdrowotnych, które wynikają z bezdechu sennego. Poszkodowani i ich bliscy muszą zdobyć jak najwięcej wiedzy o warunkach jako w celu radzenia sobie z jej objawami. Słuchać rad powyżej, można zyskać przewagę nad bezdechu sennego i wrócić do normalnego życia.