Leki Na Powiększenie Członka

Czy Jesteś Gotowy, Aby Przejść Na “Zieloną” Energię? Sprawdź Te Porady!


“Zielona” energia staje się coraz bardziej popularne dzisiaj. Istnieje wiele sposobów, które można wykorzystać naturalne źródła energii, aby zmniejszyć swój globalny ślad. Podręcznik ten ma kilka zdań o tym, jak można korzystać z zieloną energię w swoje własne życie. Rozpocząć korzystanie z dzisiaj te wskazówki, aby pomóc stworzyć lepszy świat jutro.


Gdy na zewnątrz jest gorąco, nosić odzież wykonaną z naturalnych materiałów, a nie działa klimatyzacja. Bawełniane i lniane tkaniny knot wilgoci od skóry, tak, że ci pozostać chłodniej. Jasne ubrania też mogą pomóc ci poczuć się chłodniej.


Jeśli właściwość ma mały strumień, płynący przez niego, można zainstalować system mikro-ELEKTROWNI wodnej. Systemy te odprowadzają niewielką ilość wody przez turbiny lub koła, zapewniając energię, która może być wykorzystana do światła i ciepła domu. Jeśli wątek jest na tyle silny, możesz zasilać kilka domów na jednej z tych systemów.


Należy pamiętać, że panele słoneczne, czy definiujesz je na dachu lub w innym miejscu na nieruchomości, powinien być przechylony do Słońca, aby uzyskać maksymalny efekt. Na półkuli Północnej, to oznacza, że przed nimi na południe pod kątem szerokości plus piętnaście stopni. W przeciwnym razie, twoje inwestycje nie wróci tyle samo energii, jak masz nadzieję.


Zanim zaczniesz robić zakupy dla systemu energii wiatru, wiedzieć, ile energii zużywa twój dom. Aby uzyskać jak najwięcej z systemu mieszkalnego energia wiatrowa, musi być odpowiedniej wielkości. Jeśli twoja nieruchomość podłączona do sieci, systemy wiatru, musi być takiej wielkości, aby zapewnić około 50 – 80% swoich potrzeb na energię elektryczną.


Aby pomóc ci zwiększyć skuteczność zielonej energii w swoim domu, należy rozważyć zainstalowanie paneli słonecznych w swoim domu. Panele słoneczne są dobrym źródłem energii odnawialnej i może być zainstalowany na stosunkowo niski koszt. Ponadto, będziesz w stanie zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i innych form niestabilnej energii<.BR />

Spróbować izolacyjne rury, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ich zamarzania, aby zmniejszyć wydatki na ciepłą wodę. Jeszcze jednym dodatkowym atutem jest to, że rząd zwróci ci do 30 procent za korzystanie z wysokiej wydajności cieplnej w budynku. Skontaktuj się z lokalnym przedsiębiorstwom komunalnym, aby dowiedzieć się twoje prawa państwowe.


Wykorzystanie wody deszczowej do wody podłogowe rośliny i krzewy. Woda ta może być również gromadzone i wykorzystywane dla baseny dla dzieci i innych zewnętrznych potrzebuje w wodzie. Kolekcja deszcz wiadra łatwy w instalacji, i tym samym zmniejszyć ilość miejskiej lub wody ze studni używasz każdego roku, oszczędzając pieniądze i zachowując swój zielony dziedziniec.


Myślałem o zakupie samochodu hybrydowego. Samochody elektryczne mają wiele wad, w tym mała liczba stacji ładowania. Z hybrydowego, można użyć gazu lub energii elektrycznej, w zależności od tego, co jest dostępne. Inwestować w samochód hybrydowy, jeśli mieszkasz blisko do stacji ładującej lub można zrobić własny.


Jeśli nie możesz pozwolić sobie na nowe okna, które są bardziej energooszczędne, pamiętaj, aby zainwestować w niektórych dobrych odcieni. W miesiącach letnich, zamknąć okna w ciągu dnia, aby utrzymać słońce. W miesiącach zimowych, zostawić otwarte okna pokrywami, aby dać słońcu ogrzać pomieszczenia; ich zamykać na noc, chociaż, aby pomóc utrzymać ciepło.


Te pomysły zostały wykorzystane przez wielu ludzi, tworzyć zdrowe środowisko dla siebie. Po porady w tym artykule, można zrobić to samo. Można zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę, i pomóc planecie w tym samym czasie. Dokonać wyboru dla siebie, a także przyszłych pokoleń.