Masc Na Penisa

Wskazówki dotyczące zarządzania cukrzycą właściwy sposób

Wierzcie lub nie, cukrzyca jest jedną z najczęstszych chorób występuje. To może uderzyć w każdej chwili i to nie tak ważne, jeśli mieszkasz profilaktycznego stylu życia. Nadal można się zarazić. Jeśli masz cukrzycę, nadszedł czas, aby zaczął się uczyć o tym, jak oswoić chorobę. Skorzystaj z tych porad, aby pomóc.


Dla osób z cukrzycą, ważne jest, aby sprawdzić swój poziom glukozy po ciężkich ćwiczeń fizycznych. Ćwiczenia fizyczne mogą utrzymywać zużywają glukozę do 24 godzin, więc lepiej, aby sprawdzić swój poziom glukozy we krwi przez co 45 minut po treningu, aby zobaczyć, jeśli twój poziom glukozy spada lub pozostaje stabilny.


Diabetycy powinni unikać ketchup, jak od zarazy. Wiem, że to jest smaczne, kocham go na śmierć, ale na nim tyle cukru i z pomidorami i o wysokiej zawartości fruktozy syrop Kukurydziany, że to raczej przekleństwo niż przyjemności. Chcę wymienić ją żółtej gorczycy jak ono praktycznie bez cukru.


Jeśli jesteś chory na cukrzycę i pacjentów z infekcją żołądka czy biegunka, należy natychmiast udać się do lekarza po poradę o tym, czy należy kontynuować swoje leki, czy nie. Na przykład, niektóre diabetykom zaleca się nie przyjmować metformina, jeśli nie mają żadnych zaburzeń przewodu pokarmowego, ponieważ to może spowodować więcej szkody niż pożytku<.BR />

Należy śledzić poziom cukru we krwi w czasopiśmie, tak, że wiesz, gdzie byłeś i jak robisz obecnie. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dość paski testowe do sprawdzenia kilka razy dziennie, sprawdzić się w różnych czasach, tak, że można uzyskać wyobrażenie o tym, jak twój poziom cukru w ciągu dnia.


Staraj się unikać alkoholu, gdy jesteś na cukrzycę. Nawet niewielka ilość alkoholu, zwłaszcza piwa, może niebezpiecznie podnieść poziom cukru we krwi. Wielu lekarzy zgadza się, że pili lampka wina raz na jakiś czas-to jest dobre dla diabetyków, tylko nie więcej niż jeden drink i nie piję go codziennie.


Sprawdź spożywcze ulotki, aby dowiedzieć się, że w tym tygodniu na sprzedaż i potem wykorzystać to, aby jak najwięcej jedzenia. Na przykład, jeśli kurczak na sprzedaż, to należy starać się jeść trochę kurczaka, co najmniej cztery razy. Ponadto, sprawdź, jakie warzywa i chleb na sprzedaż, a także i na magazynie.


Kiedy zdrowa dieta dla cukrzyka dieta, porównywać przedmioty w różnych sklepach sprzedają i zobaczyć, kto ma najlepsze ceny dla poszczególnych pozycji. Kocham zachować tabelę na moim telefonie, który pokazuje, że każdy element, które regularnie kupuję, i w jakim sklepie mogę dostać go w najlepszej cenie, tak, że mogę zaopatrzyć, kiedy idę do sklepu.


Chociaż sałatki są zdrowe rozwiązaniem dla osób z cukrzycą, należy być ostrożnym, o tankowaniu do sałaty. Sos może zawierać duże ilości sodu i tłuszczu, co może spowodować, że Twój poziom cukru we krwi wahać się poza normalny zakres. Olej i ocet na bazie sosów, zwykle zdrowsze. Jak oferta, poprosić nosić, aby mu służono na stronie, dzięki czemu można kontrolować, ile jesz.


Chociaż to zbyt późno, aby zapobiec cukrzycy teraz, to nie jest za późno, aby podjąć niezbędne kroki, aby wznieść się nad tą chorobą. Uczenie się, jak radzić sobie z cukrzycą, to tylko połowa sukcesu tutaj. I teraz trzeba opracować plan, aby walczyć z chorobą.