Maxatin Cena

Szkolenie psa, aby słuchać zespołu mogą być łatwo

Szkolenie psa-to jest więcej o szkoleniach człowieka niż pies. To wiąże się z właścicielem psy trenują, zanim będą mogli szkolić swoje psy. Umiejętność szkolenia psów-to nie jest instynktowne; właściciel musi nauczyć się, zanim on lub ona może nauczyć. Ten artykuł zapewnia doskonałe przygotowanie psa wskazówki, które mogą pomóc lepiej zrozumieć proces.


Jeśli twój pies jest chora lub ranna, nie karz go za to, że robisz coś poza jego kontrolą. Jeśli rzyga w domu, co jest powszechnie uważane za złe działanie, ale w przypadku choroby nie mogą go kontrolować. Zamiast zabrać swojego pupila do weterynarza, aby zobaczyć, czy i co jest nie tak<.BR />

Zawsze używaj imię psa do wykonywania poleceń. Podczas szkolenia psa, ważne jest, aby być w stanie uzyskać i utrzymać ich uwagę. Używając nazwę psa, dając polecenie zrobi na nich nacisk. Użyj nazwy psa często. Zobacz ich używali jak słuch i odpowiadać na nie.


Trening spichlerzu jest to, że uzyskuje się z upływem czasu. Po pierwsze, należy się spodziewać tylko psa, aby pozostać w szufladzie w krótkich okresach czasu. Jak twój pies staje się starszy, możesz stopniowo rozszerzać to jest wniosek, który z czasem może rozciągnąć się na znacznie dłuższy okres czasu bez jakiegokolwiek negatywnego wpływu na twój pieścić.


Należy pozostawić tylko zasilanie psa trwa około piętnastu minut każdego dnia po tym, jak umieścić go. To pomaga uzyskać psa przyzwyczajeni do regularnych rutynowych. Twój pies będzie szybko się uczyć, aby zacząć jeść raz jego lub jej jedzenie, i, w konsekwencji, twój pies będzie jeść świeże jedzenie, a nie żebrać o jedzenie w innej porze dnia.


Kiedy starasz się szkolić psa do wykonywania poleceń, powtarzanie jest kluczem. Praktyka zespół kilka razy dziennie i na pewno zaproponuje psa pochwały i przysmak, gdy on lub ona pomyślnie należy zespołu. Powtarzanie gwarantuje, że twój pies będzie pamiętać i przestrzegać drużyny w przyszłości.


Nie wszystkie szkolenia psa powinien przyciągnąć na podstawie ulubionych przysmaków. Niektóre rasy psów lepiej reagować na nieżywnościowych nagrody. Nagrody te można bardzo dobrze odnoszą się miękkie zabawki, kości z rawhide, lub linowe zabawki. Mają też dodatkową zaletę, dając tobie i twojemu psu nowy rodzaj działalności, aby cieszyć się razem.


Musisz upewnić się, że twój pies odczuwa przyjemność na co dzień na treningach. Spróbuj i rozwijania relacji z twoim psem, grając z nim, on będzie tylko zachęcić psa chcemy, aby zadowolić was jeszcze podczas nauki. Szkolenie może być zabawa, ale dobrze jest też, aby spędzić czas ze swoim psem.


Daj miłość psa za każdym razem, gdy widzisz go. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś zdenerwowany jej zachowaniem. Jeśli ukarać go, rzeczywiście można robić coś przeciwnego temu, co zamierzasz zrobić. On może stać się mniej prawdopodobne, aby odpowiedzieć na twoje treningi. Być dobrym, nawet jeśli jest on po prostu zrobił to, co zrobił.


Podczas szkolenia psa, aby poradzić sobie ze swoim strachem lub związanych z niepokojem zachowania, iść powoli. Odpowiadając na strach lub reakcja alarmu z agresją prowadzi tylko do bardziej strach, a nawet nieufność. Nie spiesz się i daj psu możliwość odnieść sukces. On będzie pewność siebie i zmniejszyć strach wywołane zachowania.


Teraz, że ludzie, którzy są zainteresowani w nauczaniu swojego nowego psa już, mam nadzieję, uczyli się kilku nowych sztuczek, mogą przystąpić do przekazania ich wraz z ich pupilami. Jeśli pies nie jest na swojej drodze do uczenia się, właściciel zacznie doceniać lojalność, że on lub ona pokazała, aby robić właściwe rzeczy dla najlepszego przyjaciela człowieka.