Maxatin Opinie

Najlepsze informacje o studiach będziesz czytać

Studenci college ‘ u w chwili obecnej istnieje wiele na ich talerzach. Od dobrych ocen, aby określić, że muszą specjalności, studenci uczelni nie łatwo będzie. Zawsze potrzebny jest doskonała Rada, od czasu do czasu, zwłaszcza studentów. Czytaj dalej dla niektórych stałych wskazówki o tym, jak przejść przez te lata w college ‘ u pomyślnie.


Plan dla uczelni, robiąc listę tego, co trzeba przynieść ze sobą. Być przygotowanym do szkoły-to jest klucz. Możesz nie być w stanie zrobić rzeczy ze swoimi rodzicami, jeśli pójdziesz do szkoły daleko od domu<.BR />

Nie należy rozważyć idzie do college ‘ u, jeśli masz dobre pojęcie o jakiej karierze chcesz, albo przynajmniej mieć ogólne pojęcie. Spotkać się z doradcą w karierze, aby dowiedzieć się więcej o swoich różnych opcji i wziąć czas, aby zrobić kilka badań na temat różnych szkół i programów.


Jest to inteligentny pomysł, aby nie kupować twoje książki przed i po pierwszej klasy. Można wykryć, nie trzeba wszystkie książki, w którym myślisz. Skoro nie wiesz jaka jest sytuacja, gdy faktycznie iść na zajęcia, to lepiej poczekać z zakupem. Czasami treść kursu wystarczy w nauce, oczywiście.


Policz, mieszkał w pokoju w akademiku podczas swojego pierwszego roku w college ‘ u. Chociaż nie jest to tak modne, jak mieć własne mieszkanie, to świetny sposób, aby stać się bardziej aktywny udział w uniwersyteckiego życia. Będziesz blisko z innymi studentami, co jest bardziej prawdopodobne, aby poznać nowych przyjaciół i uciec od samotności, od samotności.


Pomyśl o swoim życiu po studiach. W tym czasie jak to jest kuszące, aby dostać się do college ‘ u i pomyśl o tym jak o swój własny mały świat, w jeden dzień trzeba będzie zostawić. Upewnij się, że każda klasa i każdy klub odzwierciedla to, co chcesz umieścić na podanie o pracę. W ten sposób będzie łatwiej dostać pracę, gdy skończysz.


Myślisz o studiach za granicą. Spójrzmy na możliwości oferowanych przez uczelnię, ale nie pozwól tym pudełku ciebie. Jeśli chcesz studiować w innym kraju, musisz dowiedzieć się wszystko, co jest dostępne dla ciebie. Możesz nawet być w stanie znaleźć coś lepszego poza szkoły<.BR />

Spotkaj się z ludźmi w biurze pomocy finansowej. Jeśli zaprzyjaźnij się z nimi, będą wydawać się bardziej przyjazny. Następnie, gdy masz pytania, mogą pomóc ci łatwiej. Chociaż wszyscy są profesjonalistami, to nie boli, smarować społecznych koła, kiedy przychodzi do swoich potrzeb finansowych.


Nie bój się bawić, gdy jesteś w college ‘ u. Należy również ograniczyć czas, w którym jesteś w Partii. Zawsze jest czas na imprezy po tym, jak dostaniesz swoją naukę. Pamiętaj, że nie tylko uczestnik, i będziesz w końcu rozczarowany w sobie, jeśli zniszczysz swoją szansę zostawić po sobie ślad w życiu, marnować go chodzić na imprezy i прогуливаем klasa<.BR />

Na kilka pierwszych dni w klasie, upewnij się, że możesz przedstawić się osobiście profesor w godzinach urzędowania. To może przejść długą drogę, pokazując mu, że jesteś zainteresowany w klasie, a także pomaga je położyć twarzą do nazwy szybciej.


Jeden świetny sposób, aby przygotować się do egzaminu-stworzyć układ test. Biorę informacje ze swojego badania materiałów i zapisz pytania i słowa kluczowe na pustej kartce papieru. Zostawić przestrzeń pod nimi, aby umieścić swoje odpowiedzi. Po tym spróbuj nagrać tyle, ile jesteś w stanie zapamiętać, aby zobaczyć, ile już wiesz.


Daj swojej pracy-poznać pracę można, nawet jeśli to wydaje się bezcelowe. Choć ważne jest, aby twoje oceny są wysokie, pracodawcy faktycznie zwracać większą uwagę na doświadczenie masz. Pozytywne opinie od pracy/nauki stanowisku będzie pokazać się potencjalnym pracodawcom, że można być prawdziwym kandydatem na przyszłych stanowiskach pracy.


Jeśli masz zamiar mieszkać na terenie kampusu, zapoznać się ze strażnikami. Te mężczyźni i kobiety, które patrolują kampus. Rozwój tych stosunków przyczyni się do tego, że oni wiedzą, jeśli jesteś w niebezpieczeństwie. Można зарекомендуйте siebie jako człowieka w ich umysłach. Potem, nie więcej niż “przypadkowy student.”


Uczą się godzinę dziennie, a w college ‘ u. W ostatniej chwili wkuwania naprawdę może rozpraszać twój występ na testy i egzaminy, z powodu stresu i braku snu. Kiedy uczysz się jedną godzinę w dzień, zawsze w stabilnej zwyczaj, który nie zajmuje zbyt wiele grafiki w dowolnym momencie.


Trzymaj notatnik i folder dla każdej klasy. Nawet jeśli nie jest to wymagane, można zauważyć, że treść pracy każdej klasy oddzielnie łatwiej utrzymać porządek. Zapisz każdy wrócił do zadania lub jałmużna w folderze. Używać notatnik lub zapisywania swoich myśli po zajęciach.


Jak czytamy w powyższym artykule, Życie w college ‘ u jest trudne. Nikt nie może w pełni zrozumieć, jak to jest trudne, jeśli nie zostały one same student. Skorzystaj z tych porad, aby pomóc ci przejść przez ten trudny czas w swoim życiu. Wystarczy pamiętać, aby nie poddawać się. Jeden dzień, będziesz podziękować sobie za dotrzymanie.