Metody Na Powiększenie Członka

Szczegółowy przewodnik o tym, jak korzystać z telefonu iPhone


Nie ma wątpliwości, że iPhone jest bardzo dobrze zaprojektowany. Zawiera łatwy w użyciu aplikacji systemu i interfejsu. Istnieją różne opcje, które można wykorzystać do personalizacji i optymalizacji dla iPhone. W następnym artykule będziemy ujawniać kilka cennych wskazówek dla opanowania wszystkich, że iPhone może zaoferować.


Zaoszczędzić czas w przypadku wiadomości tekstowych na iPhone, naciskając spację dwa razy. Ten szybki skrót automatycznie dokończy zdanie z okresu, a następnie rozpocząć nową propozycję. Pierwsza litera nowej oferty będą automatycznie aktywowane. Ta sztuczka jest idealny do długich tekstów i nikt w podróży.


Wśród jego licznych wspaniały wykorzystuje ogromne możliwości iPhone, aby pomóc ci nauczyć się języków obcych. Podczas uruchamiania aplikacji, które mają słownictwo szkolenia, a także pomoc tłumaczenia na wiele języków, można ustawić sobie na drodze, aby stać się prawdziwym obywatelem świata.


Jeśli przypadkowo zrobić iPhone wilgotne, jest nadzieja! Po pierwsze, nie należy naciskać przycisk zasilania; może to spowodować dodatkowe uszkodzenia. Wysuszyć telefon jak najwięcej, a następnie umieścić go w misce z suchym ryżem. Pozwolić mu siedzieć przez co najmniej 12 godzin. To powinno pomóc telefon wysychają i można go używać ponownie.


Wielu użytkowników iPhone ‘ a często irytujące, gdy urządzenie oferuje słowo, które po prostu nie ma sensu w miarę ich wprowadzania. Nie należy próbować manewrować palce i nacisnąć mały “X” na ekranie, możesz kliknąć w dowolnym miejscu na ekranie, aby pozbyć się sugestii. To oszczędza czas i nerwy.


Na wszystkie nowe aktualizacje dla telefonu, jak są one zwolnione. Aktualizacje te mogą zawierać poprawki, aktualizacje i inne ważne ustawienia dla telefonu iPhone. Aktualizacje pozwalają na zapisywanie zdjęć i ważnych plików na komputerze.


Wyłącz powiadomienia push, aby kontrolować korzystanie z danych, a także uratować życie baterii. Push-powiadomień umożliwiają swój telefon, aby stale być w kontakcie z serwerami e-mail i internetu, aby być natychmiast powiadomiony, gdy coś się dzieje. De aktywacja będzie to oznaczać, że powinieneś sprawdzić swój adres e-mail, stron internetowych lub innych aplikacji do nowych wiadomości i powiadomień, ale to będzie dramatyczne, jak to wpływa na funkcjonalność i wydajność telefonu.


IPhone może działać jako GPS. Użyć elementu mapy GPS podczas próby uzyskania trasę do konkretnego miejsca, lub jeśli chcesz, aby znaleźć różne rzeczy, jak stacje benzynowe czy sklepy po drodze. Zakładka obiektu karty, tak, że można go używać w razie potrzeby.


Czy stały przepływ telefonicznych powiadomienia cię denerwować? Jeśli tak, możesz wyłączyć te powiadomienia. Zacznij od wyboru “Ustawienia”, a następnie kliknij na pasek powiadomień. Sprawdź, które aplikacje są wyświetlane w nagłówku i usunąć rzeczy, które nie są ci potrzebne. Jeszcze lepiej, usuwając te niepotrzebne powiadomienia można także przedłużyć żywotność baterii urządzenia.


Możesz edytować zdjęcia, które można wziąć na telefonie iPhone. Przejdź do zdjęcia, które chcesz edytować. Jak tylko znajdziesz obraz, nacisnąć przycisk “Edytuj” w prawym górnym rogu. To pozwoli ci naprawić efektu czerwonych oczu, kadrowanie, obracanie i automatyczne poprawianie. Po wstawieniu tej poprawki, kliknij przycisk Zapisz w prawym górnym rogu.


Jeśli twój iPhone się zawiesił i klikając na przycisk usypiania/Budzenia” nie działa, jest jeszcze jedna opcja. Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk Home i przycisk usypiania/budzenia raz. Następnie, pojawi się komunikat mówi “przesuń, aby wyłączyć”. Iść do przodu i zrobić to. Po ponownym uruchomieniu telefonu, musi pracować, po prostu świetnie!


Gdy wiadomości tekstowych na iPhone, można przyspieszyć proces uczenia się skrót do okresów. Zamiast naciśnięcia na przycisk “123”, aby wyświetlić znaki interpunkcyjne, można dwukrotnie kliknąć na klawisz spacji. To automatycznie wstawia kropkę i spację w swoim komunikacie.


Do pisania wiadomości na telefonie iPhone, możesz włączyć lub wyłączyć odpowiednią opcję automatycznego. Funkcja ta będzie zmienić słowo, że jesteś jak pomylił się podczas wpisywania wiadomości tekstowych do znajomego lub członka rodziny jest dość proste słowo, które powinno być. Jeśli nie chcesz tej funkcji, można go po prostu usunąć w Ustawienia->Ogólne->Klawiatura.


Nie trzeba pisać .com przy użyciu przeglądarki Safari na iPhone. Można odwiedzić www.yahoo.com po prostu wpisując “Yahoo!”, a nie cały adres.


Jeśli chcesz korzystać z kilku adresów e-mail za pośrednictwem telefonu iPhone mieć pewność, że dajesz im bardzo różnymi nazwami. Okazało się, że telefon może nie i zastosować te same ustawienia dla obu kont, nawet jeśli chcesz, aby były one różne. Po prostu upewnij się, że różnią się one od siebie, aby uniknąć tego problemu.


Upewnij się, że dbasz o zezwolić aplikacji na swój telefon. Jest tak wiele opcji tam, jeśli chodzi o aplikacje, między darmowe i płatne wersje. Należy pamiętać, że istnieją te, które są cień, co oznacza, że będą one korzystać z informacji w sposób negatywny lub wbić ukrytych kosztów<.BR />

Sprawdzić swój bank i zobacz, jeśli jest to aplikacja może być używana przez telefon. Bank musi mieć darmową aplikację, można użyć, aby kontrolować wszystkie operacje, które robisz na co dzień. Jest to dobry sposób, aby upewnić się, że nic podejrzanego z rachunków bankowych.


Jeśli twój ulubiony aplikacja zawiesza się na ciebie, po prostu przytrzymaj przycisk Home przez około sześć sekund. To się skończy aplikacji, co pozwala wznowić i kontynuować swoją pracę lub zabawę. Jest to prosty sposób zarządzać programy, które działających w górę, i to pomaga uniknąć wielu rozczarowań.


IPhone-to bardzo skomplikowana część technologii. Na iPhone wygląda i czuje się świetnie i ma wspaniałe programy. Korzystając z porad z tego artykułu pozwoli ci zoptymalizować korzystanie z telefonu iPhone.