Na Powiększenie Członka

Sekrety udanego zakupu samochodu wyjaśnił, że

Jeśli chcesz zarządzać, to musisz chodzić na zakupy samochód w pewnym momencie. Wiele osób nie wie, w co się pakują, gdy idziemy na zakupy do samochodu. Weź tajemnicę ze szukam nowego lub używanego samochodu na wygodne artykule poniżej.


W każdej chwili myślisz o zakupie samochodu, trzeba najpierw wiedzieć prawdziwej wartości samochodu. To może być wykonane poprzez wyszukiwanie w internecie dla МРСП i porównując go z ofert, które znajdziesz w swojej okolicy. Pamiętaj, aby sprawdzić na różnych stronach internetowych w pierwszej kolejności.


Ustalić budżet, zanim pójdziesz na zakupy samochód, więc masz świetny pomysł o tym, że w swoim przedziale cenowym. Postaraj się pozostać w ramach twojego budżetu. Jeśli musisz iść za tę kwotę, którą można przejść za nie muszą być tak znaczny, że to stawia w trudnej sytuacji finansowej.


Przed udaniem się do salonu, aby zrobić pewne porównanie zakupy online. Nie odwiedzić aso biznesowe, jak masz dobry pomysł, co chcesz w samochodzie, takie jak rozmiar, Marka i cena. Sprawdź online, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich samochodach chcesz dowiedzieć się o, dealerów i marek.


Poznaj swoje granice. Zanim zaczniesz robić zakupy do następnego samochodu lub ciężarówki, zdecyduj ile możesz sobie pozwolić, aby zapłacić, i trzymać się go. Nie zapomnij włączyć odsetki w swoje obliczenia. Można spodziewać się zapłacić około 20 procent jako zaliczki, więc bądźcie gotowi.


Badanie punktów dealerskich, zanim zrobisz ofertę. Zrobisz lepiej rozwijają się, jeśli wiesz, jak robią ich finansowania i jak regulują handel NARZ. Test z opinie klientów może również pomóc.


Wziąć długą jazdę próbną. Nie po prostu wziąć go do szybkiego obrotu po okolicy na własną rękę. Zamiast tego, przyciągnąć każdego, kto regularnie jeździ w samochodzie, aby podzielić się swoją opinią. Zapytaj sprzedawcy, na cały dzień, test drive, więc masz szansę, aby wziąć go na autostradzie, aby sprawdzić takie rzeczy jak pick-up i martwe, i spędzić trochę czasu, aby naprawdę cieszyć się komfort wnętrza.


Nie wykluczam samochód dlatego, że brakuje niektórych funkcji, które chcesz. Na przykład, jeśli nie podoba ci się system dźwiękowy samochodu, zawsze może być zmieniony. Trudno znaleźć samochód, który ma wszystko dokładnie tak, jak chcesz; po prostu zachować otwarty umysł i pamiętaj, że możesz zrobić te zmiany po tym, jak samochód jest twój!


Badanie jest kluczem, aby stać się szczęśliwym właścicielem samochodu. Z budżetem w myśli i lista samochodów, które chcesz, możesz zacząć wnikać w to, jaki samochód jest właśnie dla ciebie. Należy zdawać sobie sprawę żadnych negatywnych raportów na pojazdy, masz na myśli. Znam jego oceny bezpieczeństwa i kosztów, aby pomóc ci zorganizować dobrej cenie<.BR />

Nie rozprasza, kiedy idziesz na zakupy samochodem. Z taką ilością pojazdów, dostępnych, to jest łatwe dla wszystkich twoich badań i planujesz wyjść przez okno. Pamiętaj, że musisz mieć jasny obraz samochodu, który chcesz, zanim postawił stopę na wiele, i nie pozwól, aby sprzedawcy skierować cię od twojego celu.


Test drive kilka samochodów przed zakupem. Każdy nowy samochód będzie czuć się fantastycznie, jeśli jesteś przyzwyczajony do jazdy na starej. Poważnie pomyśleć o tym, jak jeździć czuje, gdzie znajdują się przyciski, i ile po drodze można zobaczyć. Test drive więcej niż jeden samochód pomoże ci uświadomić sobie, gdzie chcesz być.


Porozmawiaj ze swoim bankiem lub kartą europejską, przed udaniem się do salonu, kiedy jesteś na rynku samochodu. Dowiedz się, ile kredytu, masz prawo. W ten sposób będziesz wiedzieć, jak wiele można sobie pozwolić wydać, i będziesz wiedział, jaki samochód szukać.


Nie daj sprzedawcy wiedzieć, masz handel w razie masz twarda cena sprzedaży w ręce. Niektórzy dealerzy będą zawyżać cenę, jeśli myślą, że handlujesz w samochodzie, więc mogą zaoferować Ci bardzo za transakcje, które następnie zrównoważony po nowej cenie dają na samochód sprzedają.


Jeśli martwisz się o swój wynik kredytowej, możesz sprawdzić swój raport kredytowy przed udaniem się do salonu. To jest za darmo, aby sprawdzić swój raport kredytowy raz w roku, więc z niej skorzystać. Znając swój kredyt przed wyjazdem w aso center, będziesz w stanie określić, czy można ubiegać się o jakieś niskie stopy procentowe do oferty finansowe.


Teraz trzeba mieć wielką odpowiedzi na twoje pytania o zakupie nowego lub używanego samochodu. Po prostu weź wszystkie porady, które w artykule wyżej dał ci i używać go dobrze. Zakup samochodu nie musi być stresujące, jeśli tylko wiesz, co zrobić w pierwszej kolejności.