Na Powiekszenie Penisa

Porady można użyć, gdy masz infekcję grzybiczą

Jeśli ty lub ktoś z członków twojej rodziny zdiagnozowano infekcję grzybiczą, możesz być pewien, wszystko, co musisz wiedzieć o tych rodzajach nieprzyjemne infekcje, które są wspólne w wielu kobiet. Wychowanie się o nich tak proste, jak czytać ten wielki artykuł.


Wiem, że objawy infekcji drożdży. Przed wami zawsze jest infekcję grzybiczą, to bardzo mądry pomysł, aby wiedzieć, jakie są objawy. Dlaczego? Bo, gdy wiesz, objawy, będziesz w stanie lepiej poradzić sobie z infekcją szybciej, tak, że to nie będzie duży problem.


Aby zmniejszyć liczbę zakażeń drożdży, masz, trzymaj pochwy dziedzinie czystej. Użyj mydła, bez zapachu w tej dziedzinie i na pewno zimnica obszar suchy, gdy oczyszczanie koniec. Bakterie, które powodują zakażenia rozwija się w wilgotnych, ciemnych miejscach, więc pamiętaj, aby zachować obszar suche i czyste.


Naturalny sposób na walkę z lekką infekcję grzybiczą, należy skontaktować się z буфетной, ząbek czosnku. Można utworzyć czopki z czosnkiem надрезав go nożem i włożyć go do pochwy na noc. Jeśli martwisz się o uzyskanie go używać igły, aby wyciągnąć linę przez ząbki. Jeśli wystąpi jakiekolwiek podrażnienie, należy natychmiast usunąć ząbek.


Jeśli chcesz, aby zapobiec infekcji drożdży, należy być ostrożnym z produktami, które wchodzą w kontakt z pochwą. Damskie spraye, pianki do kąpieli i pachnące mydło wszystkich może powodować podrażnienie wewnątrz pochwy i zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia pleśniawki. Wszystko, co aromatyzowane lub barwione nie powinien stykać się z pochwy.


Lactobacilius acidophilis jest wielki do użytku. Ta kultura można znaleźć w żywności, takich jak jogurt, i może zatrzymać drozd na swojej drodze. Tylko spożywać jogurt bez cukru. Cukier karmi drożdże, tak wiele żywych-kultura jogurty, które zawierają cukier, będą wpływające.


Jedna wskazówka, którą należy wykonać po tym, jak idziesz do łazienki, aby zawsze wycierać od przodu do tyłu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii. Wykonaj tę technikę, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii, co jest jedną z głównych przyczyn infekcji drożdży, tworząc w swoim ciele.


Unikać noszenia потного body, legginsy, odzież sportowa lub stroje kąpielowe dłużej, niż to konieczne. Ponieważ te tkaniny często syntetyczne, są one zazwyczaj utrzymać ciepło i wilgoć na skórze, co przyczynia się do wzrostu drożdży. Przebrać się w suche ubrania, jak tylko masz szansę; najlepiej wybrać coś z bawełny, jedwabiu, lnu lub innej oddychającej tkaniny.


Szklanka jogurtu każdego dnia może pomóc w zapobieganiu infekcji grzybiczych. Bakterie w jogurcie pomaga walczyć organizmów, które powodują drozda. Jednak, ważne jest, aby pamiętać, że picie jogurtu nie leczyć już istniejącą infekcję.


Nigdy nie siedź w mokrym kostiumie kąpielowym. Mokrych strojach kąpielowych znaczy wilgotne krocze, a to może prowadzić do infekcji drożdży. Pamiętaj, aby się wysuszyć po kąpieli, i zawsze zmienić swój strój, jak tylko można. Pozostając suchą, jest to świetny sposób, aby uniknąć tych nieprzyjemnych drozd.


Wyjść ze swojej spocone ubrania robocze, jak tylko możesz. Wilgoć może obniżyć lub nawet spowodować infekcję grzybiczą. Jeśli ktoś, kto pracuje, koniecznie zmień swoje ćwiczenia ubrania jak najszybciej. Wziąć prysznic i wytrzeć dokładnie, zanim zmieniać na coś innego.


Jeśli używasz inhalator do leczenia astmy, należy umyć go przynajmniej raz w tygodniu. Za pomocą brudny inhalator może prowadzić do rozwoju infekcji drożdży w ustach i gardle. Jeśli masz zainfekowany usta, dokładnie umyć swój inhalator za każdym razem, gdy używasz go.


Cukier będzie karmić swoje drożdże i sprawiają, że gorzej. Jeśli masz rozwinęła się grzybica, to jest najlepsze, że można trzymać się z dala od wszelkiego rodzaju jedzenia cukru. Nie piję napój, jeść słodycze i trzymać się z dala od produktów, zbyt bogatych w węglowodany też. Zrobić zdrowe zmiany w diecie będzie infekcja pójdzie szybciej.


Nie należy nosić obcisłe spodnie, szczególnie chudy. Podczas ciasne ubranie może wyglądać dobrze, nie pozwalają twojej krocza oddychać, jak jest to konieczne. Bez zdolności oddychać, jesteś podatny na infekcję grzybiczą. Aby zmniejszyć ryzyko, należy nosić luźnej odzieży.


Jest to możliwe, umowa pleśniawki w ustach. Jeśli coś masz, porozmawiać z lekarzem od razu. Przepłukać usta ciepłym roztworem słonej wody, lub pić, że to jest fajne, może pomóc zminimalizować dyskomfort.


Jeśli cierpisz na infekcję grzybiczą i aktywne seksualnie, może być konieczne, aby wyciąć seksu przez jakiś czas. Seks może przenosić infekcję grzybiczą od jednego partnera do drugiego, i działania może również dokonać drożdże gorzej. Przestać działać, dopóki nie są w stanie uzyskać pełne leczenie i leczyć.


Ten artykuł powinien był pomóc ci zobaczyć, co tam jest trochę informacji, aby pomóc zwalczać infekcje drożdży. Spróbuj tutaj informacji po tym, jak rozmawiać z lekarzem, jeśli kiedykolwiek cierpieli od zakażenia. Nie ma powodu, dla każdej kobiety, aby to chwilowy stan zdrowia, aby kontrolować jej życie!