Nacinanie Penisa

Chcesz Dowiedzieć Się O Przywództwie? Przeczytaj Te Wskazówki.


Wiesz, co trzeba, aby być liderem? Istnieje wiele cech, które sprawiają, kierownika, a także indywidualne cechy każdego człowieka. Więc, chcesz uzyskać informacje o tym, jak przyczynić się do poprawy cech przywódczych. Należy wziąć pod uwagę następujące wskazówki do nauczania, jak stać się lepszym liderem.


Dobrzy liderzy inspirują kreatywność w swojej drużynie. Kreatywność i ryzyko czasami prowadzą do wielkiej nagrody. Być otwartym na nowości i nieoczekiwanych działań. Rozważyć dając szanse na to, aby pomysły, które nie mogą działać teraz. Próbował zainteresować innych swoimi pomysłami<.BR />

Podczas pracy na rzecz poprawy sytuacji w dziedzinie przywództwa, ważne, że można rozwijać kompetencje. Ludziom trzeba ufać, że wiesz, co robisz, aby czuć się pewnie w swojej zdolności do przywództwa. Dać zaufanie do tych, którzy pójdą za tobą, znalezienie mentora, aby pomóc ci stać się naprawdę mistrzami w swoim fachu.


Chodzą rozmowy. Przywódcy nie mówią jedno, a robią drugie. To jest mylące pracowników, i демотивирующих na wiele sposobów. Zamiast tego, aby żyć tak, jak mówisz. Do naśladowania i przykładem. Wtedy będziesz mieć więcej pracowników, będziesz mieć mistrzów, którzy wierzą w swój biznes i twój przewodnik też.


Skupić się na ludzi, których próbujesz zachowywać się, nie. To może być trudne, aby zrobić to, ale jeśli jesteś liderem, myślisz o wszystkim. Trzeba zapomnieć o sobie i skupić się na tym, co możesz zaoferować tym, którzy pójdą za tobą. To poprawnie, a zobaczysz, że większość ludzi ocenia, że behevior.


Wiele udanych przywódcy wykorzystali ten pomysł, aby zrobić pozytywne zmiany z udziałem zespołu lub zespołu pracowniczego. Oferują zachęty, takie jak karty upominkowe lub inne drobne nagrody, dla osób, które są skuteczne w realizacji pozytywnych zmian w środowisku pracy. Zmiany mogą być uznane i nagrody na miesięczne posiłku lub innej imprezy.


Kiedy w biznesie, staraj się zawsze dawać przykład, a nie tylko z nazwy. Nawet jeśli nie jesteś przełożonym lub kierownikiem, starają się być tak dobrze wykonujesz swoją pracę, jak osoba wyżej. To może być świetny sposób, aby osobiście wspinać się po schodach, szczególnie, jeśli wysoka przełożonych widzieć cię motywować wysoką wydajność w wszystko wokół ciebie<.BR />

Pamiętaj, że nie ten, kto idealnie. Nawet będąc liderem, wciąż są rzeczy, które można dowiedzieć się, i nie sam właścicielem wszystkich analiz w firmie lub organizacji. Pozostać na tyle skromny, aby zrozumieć, że nadal będzie potrzebował jakiejkolwiek pomocy teraz i potem, i ci, których prowadzisz bardzo myślę o tobie.


Sam swoje słowa. Odpowiedzialność jest jednym z głównych składników wyższego szczebla. Jako centralnego elementu firmy, działalności i opinie na reputację firmy. Jeśli akceptujesz błędy o nieprawidłowym działaniu lub powiedzieć złego słowa na pracy, to twoja praca, aby naprawić te błędy. Nigdy nie próbuj innych ludzi posprzątać<.BR />

Dowiedz się dobre umiejętności delegowania master lub zrekompensować osobiste wady. Nikt nie jest doskonały, więc wiesz, że masz. Podręcznik nie o tym, фулбек, który zdobędzie każde przyłożenie. Raczej chodzi o adwokacie, który zawsze wie, kto ma rację w każdej grze, aby nieść piłkę<.BR />

Jako lider, prawdopodobnie istnieją pewne cele, etyki i wartości, które pomagają kształtować swój model przywództwa. Te ważne cechy dobrego lidera. To dobry pomysł, aby napisać te rzeczy w dół, a następnie dzielić się nimi ze swoimi pracownikami lub członkami zespołu. W ten sposób wiedzą, co zamierzasz, i że oczekuje się od nich.


Być uczciwym i etycznym przykładem dla swoich pracowników. Uczciwość z twoich pracowników jest najlepszym sposobem, aby budować zaufanie. Upewnij się, że twoi pracownicy rozumieli etyczne gotowości masz dla nich. Ponadto, zawsze etycznymi. Jeśli twoi pracownicy zobaczyć jak to co robisz jest w porządku, będą robić to samo.


Skupić się na decyzjach kadrowych. Wielu menedżerów uważa, że daje wiele wspaniałych występów będzie przenieść firmę do przodu, ale w rzeczywistości ich decyzje kadrowe, co robić. Drużyny, które wybierzesz ma możliwość zrobić sobie przerwę lub firmy. To nie tylko obejmuje, kto jest twoim wypożyczalnia, ale i kim jesteś, i ogień, który jest przypisany do najważniejszych zadań. Zachować dużą ostrożność przy podejmowaniu tych decyzji.


Jako dyrektor lub kierownik, zespół-to twój największy atut. I oni wiedzą swoje zadanie lepiej, niż ktokolwiek inny. Spróbować nosić magazyn lub laptop z wami po wszystkie czasy. Użyj go, aby nagrać wszelkie informacje, pomysły i problemy, które słyszysz od drużyny. Następnie, co tydzień, iść za swoje notatki i zobacz, co możesz zrobić, aby zrealizować dobre pomysły, i rozwiązać wszelkie problemy można mieć.


Teraz, gdy czytasz ten artykuł, prawdopodobnie czują się znacznie pewniej w swoje zdolności przywódcze. Przynajmniej, to jest czas dla realizacji porad, przedstawione do tego, aby pracować na lidera, że chcesz być. Liderzy, którzy pchają się na nowe rozwiązania i nowe horyzonty, i chcesz być w tej grupie.