Najlepsza Dlugosc Penisa

Porady kemping, który naprawdę pomoże ci cieszyć się jazdą w

Kemping od dawna znane są jako magiczne rozrywką dla młodych i starych. Nie ważne, czy planujesz po prostu zrelaksować się przy ciepłym kominku i odpocząć, turystyka lub na dowolny inny wypoczynek, zawsze musi być gotowy z niektórymi podstawową wiedzą na kemping<.BR />

Podczas pakowania do podróży na wycieczkę, nie zapomnij krzesłami i radio. Jedna z najlepszych części kemping siedzi przy ognisku. Można było usiąść na starą belkę, ale po co, kiedy można spakować krzesła i być wygodne. Radio dla rozrywki, siedząc przy ognisku. Jeszcze lepszy pomysł, aby przynieść gitarę na śpiewają.


Zawsze znaleźć schronienie przed zmrokiem, kiedy kemping. Po tym, jak rośnie czarny las, możesz mieć trudny czas namiotowe, gotowania, i otrzymywać odpowiednie drewno. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do ciemności związana z naturą. Uniknąć tej sytuacji, znajdując schronienie przed tym, jak Księżyc wyjdzie.


Trzymaj dziecka na uwadze, zanim wybrać miejsce docelowe. Na przykład, jeśli masz dziecko lub dziecko, może być, lepiej trzymać się blisko domu, na wypadek, gdyby sprawy nie idą zgodnie z planem. Jeśli masz nastolatki, tym nie mniej, można podróżować do innego państwa. Wybierz to, co najlepsze dla ciebie!


Można zrobić pyszne dania, nawet jeśli na wycieczkę. Nie trzeba koniecznie jest tylko kiełbaski z fasolą lub hamburgery. Zapakować pudełko z ziołami i przyprawami, oliwą z oliwek, masło, brązowy cukier lub coś, co ci się podoba. Możesz naprawić dania, które mają smak, nawet jeśli “zgrubnej”.


Ustaw strażnika parku lub przewodnika, aby wiedzieć o wszystkich miejscach, aby sprawdzić podczas wędrówki. To jest dobry pomysł, tak, że wiesz, że można uzyskać jak najwięcej z twojego doświadczenia kempingu, nie chcesz udać się w podróż camping i przeprowadź doświadczenie zabawy.


Podczas gdy kemping, przygotować lekkie posiłki, jak “tramp gulasz”. Po prostu przynieś ziemniaki, mielone mięso, i warzywa. Pokrój warzywa i ziemniaki na swojej działce. Za pomocą folii, jak misce umieścić składniki do środka i złóż folię nad dopóki jedzenie nie jest nadawany. Umieść folii na rozpalonych kamieniach lub węglach ogniska, i w końcu będziesz mieć smacznego “gulasz”.


Niech ludzie wiedzą, gdzie jest twoja grupa na czele. Po prostu na wypadek, gdyby coś się stanie z każdym z was, chcesz wiedzieć, że są ludzie, którzy wiedzą, gdzie jesteś. Jest to dobry środek ostrożności, aby podjąć, jeśli coś się stanie z twoją grupą na wycieczkę, bo pomoc na drodze w najbliższym czasie.


Jeśli jesteś nowy na kempingu, masz zamiar chcesz, aby przyjechać wcześnie w obozie. Powodem tego będzie nowa strona camping i zasady, i to będzie zwalniać cię w dół. Nie chcesz być zatrzymany rozbić obóz po zmroku, więc po prostu przyjechać trochę wcześniej niż zwykle<.BR />

Jeśli podróżujesz z dziećmi na wycieczkę, nie zapomnij zabrać radio z sobą. Mimo, że każdy z was ma telefon komórkowy, w którym wędrówka nie może mieć odpowiednie oświetlenie. Najlepiej zainwestować w walkie-talkie, które mają zasięg kilku kilometrów. Mając walkie-talkie lub usług w rodzinie Radia (FED) radio, można pozostać w kontakcie ze wszystkimi członkami rodziny.


Taśma klejąca to poręczne narzędzie, które przyda się w każdym biurze marszu. To jest tak wygodny do naprawy, aż do kempingu i w domu. Idealnie nadaje się do naprawy dmuchany materac. Może on również uszczelnić rip w brezent, śpiwór lub namiot. Taśma również czyni cuda dla blistrów, oferując dodatkowy poziom ochrony. To nawet działa jak bandaż.


To jest dobry pomysł, aby rozbić namioty na skrawku ziemi, który poziomie. To pozwoli ci lepiej spać, co oznacza, że będziesz mieć więcej energii na następny dzień. Jeśli będziesz musiał spać na pochyłej powierzchni, upewnij się, że twoja głowa jest pochylona w górę.


Chronić się przed chorobami nieśli kleszczy podczas swojej wędrówki. Zawsze ubrany w ubranie w jasnym kolorze, a w zalesionej okolicy, tak, że kleszcze mogą być łatwo zauważone. Często sprawdzać swoje ciało pod kątem kleszczy w ciągu dnia. Korzystać z TIK odstraszający, aby uderzyć kleszcze i inne owady krwiopijne. Zatankuj spodnie w skarpetki dla dodatkowej ochrony.


Wiele osób kojarzy wycieczka z żalu; ukąszenia owadów, oparzenia słoneczne i złe odżywianie. Chociaż to może być rzeczywistością, to również można uniknąć, przygotowując około tygodnia wcześniej. Spróbuj wyobrazić sobie wszystkie możliwe sytuacje, które mogą pójść nie tak, i znaleźć produkt, aby pomóc uniknąć tej sytuacji<.BR />

Jak widać, ważne jest, aby przestrzegać kilka podstawowych porad i wskazówek w celu swojej wędrówki. Kemping to zabawne i proste, ale to jest zawsze ważne, aby być gotowym. Informacje, przedstawione tutaj, musi przygotować cię na tyle dobrze, aby mieć wielką podróż, która zabierze cię w niezapomnianą długo po tym, jak podróż się skończyła!