Nakladka Na Penisa

Dowiedz się więcej na temat HVAC z tych prostych wskazówek

Poziom komfortu doświadczonych w domu ma wiele wspólnego z temperaturą, którą obsługuje. Dlatego bardzo ważne jest, aby utrzymać również systemy HVAC. Jeśli masz zły wentylacji, będzie kosztować dużo pieniędzy. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co musisz wiedzieć, aby utrzymać swój system, Czytaj dalej.


Zapytaj o skierowania, jeśli zatrudnić kogoś do instalacji systemu HVAC. Komuś może się wydawać, że wiedzą, co robią, ale nie można po prostu wziąć ich za słowo. Musisz być w stanie zadzwonić do poprzednich klientów, aby zorientować się, czego się spodziewać od danego instalatora.


Przed zatrudnieniem osób, aby zrobić każdą pracę na swoim HVAC, koniecznie weź sporządzić kosztorys, które są zaplanowane wydatki, o których mowa w nią. To gwarantuje, że porównywanie jednego wykonawcy do drugiego będzie po prostu, jak można zobaczyć, że jeden, że inny nie oferuje, lub jakiej cenie oskarżają tych samych artykułów.


Gdy nadchodzi wiosna, dni zaczynają rozgrzewkę, wezwać specjalistów, aby dać HVAC raz. Daje to pewność, że klimatyzacja działa całe lato, przeszkadza ci potem, kiedy najmniej się tego spodziewasz awarii systemu.


Oczyść łopatki wentylatora i cewek na wentylator skraplacza każdej wiosny. Zanim zrobisz coś, jednak wyłączyć zasilanie. Następnie zdjąć kratkę, wziąć łopatek, i dokładnie wyczyścić je.


Nasmarować wentylator skraplacza, co najmniej raz w roku. Te porty, zwykle pokryte czapki z metalu lub gumy. Umieścić około dziesięciu kropli lub mniej dobrego nieoczyszczone oleje SAE 20 oleju w każdym porcie.


Prawidłowy system wentylacji i klimatyzacji powinny mieć szczelne kanały, aby zminimalizować nagrzewanie lub utraty chłodzenia, jak powietrze przemieszcza się w różne pokoje. Ogrzewania lub chłodzenia różnych pomieszczeń w domu powinny być brane pod uwagę. Nie ma żadnych podstaw do zwiększenia wykorzystania energii poprzez regulację temperatury w pomieszczeniach, co jest bardzo mało używany.


Dla maksymalnej wydajności, umieścić jednostki zewnętrzne w zacienionym miejscu. Jak otrzymasz swój klimatyzacja ssać zimne powietrze, to nie będziesz musiał robić tego zbyt dużo pracy, aby schłodzić go, co pozwala zaoszczędzić pewną sumę.<.BR />

Jeśli szukasz, aby zaoszczędzić pieniądze z twojego HVAC system, rozważyć wyłączenia klimatyzacji w lecie i przemiana ciepła w zimie. Zakładając sweter w zimny dzień, można zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunku za usługi komunalne, jak można napić się zimnego drinka, a nie intensywnego użytkowania klimatyzacja<.BR />

Jeśli masz termostat można ustawić programowalny sama. Można dostosować system do różnych temperatur w zależności od pory dnia i jeśli ktoś w domu. Ponadto, można ustawić górny i Dolny ustawienia temperatury, aby umożliwić wygodne zakresu temperatur, więc ogrzewać i chłodzić nie kopa, gdy nie jest wymagane.


Problemy z klimatyzacji stanie się, gdy jest pokryte lodem. Można nawet spotkać się z zamarznąć w przewodzie odpływowym, który jest często mylony z wycieku. Użyj wentylator tylko opcję, aby zezwolić na czas odwilży. Po przełączeniu systemu do zabudowy wentylator powinien rozpocząć proces topnienia lodu, najlepsze, co można zrobić, to zatrudnić fachowca, aby poradzić sobie z problemem.


Średnica cewki mogą być czyszczone za pomocą zwykłych podłogowych wąż, zanim włączysz urządzenie w ciągu sezonu. Co powiedział, wnętrze cewki muszą być pod opieką profesjonalnego, tak, że nie robisz żadnych uszkodzeń, jak próbujesz je wyczyścić. Doprowadzić kogoś, aby zakończyć skanowanie do<.BR />

Zanim mieć kogoś, instalacji nowego systemu HVAC lub utrzymać lub odzyskać swoje, upewnij się, że są ubezpieczone. Mieć kogoś, kto jest ubezpieczonego do pracy w systemie będzie zagwarantować, że jeśli coś się stanie, podczas gdy oni pracują w domu, są one finansowo pokryte, i nie ponosi odpowiedzialności.


Upewnij się, że rzeczy nie jest zbyt gorąco lub na zimno, gdzie twój termostat. Każdą elektronikę lub źródeł ciepła, takich jak lampy lub telewizory obok może oszukać termostat, myśląc, że w domu jest cieplej, niż w rzeczywistości. To po prostu oznacza, że on działa klimatyzacja dłużej, niż trzeba tracić energię i pieniądze.


Chcesz, aby upewnić się, że twoje klimatyczne urządzenie działa jak należy? Ważne jest, aby urządzenie utrzymywał na bieżąco. Każdy szanujący się specjalista będzie wiedział dokładnie, co masz na myśli, jeśli zadzwonisz do nich i zapytaj na obsługę w systemie.


W każdym miesiącu czyścić liście i śmieci, które, być może, osiedlili się w otwarty klimatycznego bloku. Będziesz zaskoczony, ile trafia do twojego urządzenia. Z czasem te liście mogą się gromadzić i stwarzać problemy dla systemu. Po prostu ten mały czyszczenia może zaoszczędzić dużo pieniędzy w obsłudze kont.


Dla twojej podłogowego klimatycznego bloku, upewnij się, że twój liści oczyszcza się wokół niego. Dwa metry odległość między klimatycznego urządzenia i krzewów-to dobra ilość, aby pamiętać. Jeśli pozwolisz liści podkraść się na blok, to może powodować różnego rodzaju problemy z odpadami i wzrostu w systemie.


Upewnij się, że twój HVAC jasne, podczas pracy na zewnątrz. Musisz spróbować zachować wszelkie rośliny, około dwóch metrów od jednostek zewnętrznych. Przechowywać w miejscach, nad nim i po bokach jasne. Upewnij się, że umieść skoszoną trawę z dala od bloku przy koszeniu trawy. Trzymać liście przed dostaniem się do środka urządzenie w razie upadku.


Budzą wykonawcy, aby dowiedzieć się, czy można ustawić klimatyzację na aktualny nawiewno-wywiewny system bez instalacji nowej pracy rurociągu. To można zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, plus zajmuje mniej miejsca w swoich ścianach i pokoje w okazyjnej cenie.


Teraz wiesz, jak się zachować HVAC w swoim domu. Musisz pozostać na szczycie rzeczy! Wykorzystaj to, że jesteś w stanie utrzymać swój system i działa.