Naturalne Powiekszenie Peniasa

Sukces przychodzi od nauki: czytaj wszystko na temat telefonów komórkowych

Większość właścicieli telefonów komórkowych czują, że potrzebują w klasie po prostu zapoznać się z podstawowymi funkcjami telefonu. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe dla smartfonów. Jednak większość właścicieli telefonów nie dowiedzieć się na temat korzystania z telefonów komórkowych w szkole. Samokształcenie-to jedyny sposób, aby opanować siłą za jeden telefon, a ten artykuł jest tutaj, aby pomóc.


Przy zakupie telefonu komórkowego w sklepie, upewnij się, że dostaniesz pieniądze warto w targować się ze sprzedawcą. To nie działa cały czas, ale często można dostać zniżki, które można użyć na swoim telefonie lub aplikacji, które odnoszą się do telefonu.


Дебран telefon, jeśli chcesz zwiększyć ilość pamięci, co masz. Oznacza to, że można usunąć wszystkie motywy, loga i zdjęcia firmy, do której się ona odnosi, która daje więcej możliwość zakupu dzwonki i zdjęcia z innych dostawców telefonii komórkowej<.BR />

Używać Talkster jeśli chcesz mieć darmowe połączenia w ciągu dnia i nocy. Usługa ta daje więcej reklam, niż jesteś przyzwyczajony, ale pozwoli zmniejszyć wysokie koszty, które trzeba będzie płacić za połączenia poza granicami kraju. To pozwoli ci zaoszczędzić dużo pieniędzy w dłuższej perspektywie.


Jeśli spędzasz dużo czasu, переписываясь, komunikowania się i korzystania z Internetu na swój telefon komórkowy, trzeba myśleć o subskrypcji na nieograniczony transmisji danych. To może kosztować trochę więcej, niż plan obecnie masz, ale nie musisz już martwić się o tracić mnóstwo na nadmiar oskarżenia.


Jeśli szukasz, aby zaktualizować swój telefon komórkowy i mówią ci, trzeba zapłacić wysoką opłatę, trzeba próbować się dogadać. Firmy nie chcą stracić klientów, dzięki czemu mogą one być gotowi zrezygnować z tego. Nawet jeśli mówią, to nie boli, aby zapytać.


Zawsze traktować jako cena telefonu i cena planu. Niektórzy dostawcy oferują duże zniżki na telefony, które sprzedają, ale w końcu z wysokimi kosztami. To znaczy początkowo jakieś oszczędności, ale więcej na wydatki w dłuższej perspektywie.


Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić pieniądze na połączenia, aby uzyskać informacje? Podczas gdy większość telefonów komórkowych firmy pobierają $1.75 za telefon w 411, nadal można uzyskać niezbędne informacje pod numerem telefonu (800)Free411. Dostaniesz te same informacje, bez żadnych dodatkowych kosztów na konto telefonu komórkowego.


Pozostać w formie i w formie za pomocą timera i stopera w telefonie. Funkcja ta, jak zwykle, pokazuje czas do jednej setnej, który daje wysokiej jakości czytając o tym, jak szybko lub wolno spędziłeś na kolanach. Zazwyczaj archiwów, które możesz przechowywać swoje ostatnie wykończenia, który może dać ci doskonałą podstawę do porównania.


Sprzedam futerał do ochrony telefonu. Na przykład, jeśli upuść swój iPhone, to może kosztować ładny grosz. Na polu przypadkach bardzo ochronną i silny. Mogą one zapobiec twój telefon przed uszkodzeniami. Spójrz na ich modelu obrońcą.


Rozważmy pre-paid opcje dla telefonu komórkowego. Wielu klientów znajdują duże oszczędności kosztem przejścia na wstępnie opłacone usługi. Wierzch tych nośników polega na tym, że telefon o wiele lepiej. Smartfony dostępne na prepaid przewoźników, które obecnie są używane miesięczne dostawców usług. Jeśli to może pomóc twój budżet, rozważyć wszystkie opcje.


Czy wiesz, że słaby sygnał telefonu komórkowego wyczerpuje bateria szybciej? Nie należy zostawiać swój telefon komórkowy na stale, jeśli jesteś w obszarze o słabym sygnale. Ponadto, nie ćwicz zagrzebanie swój telefon w szufladzie biurka lub portfolio, tak jak to osłabia również sygnały i zużycie baterii. Wszystko, co możesz zrobić, aby przedłużyć żywotność baterii, oczywiście na swoją korzyść.


Aby zaoszczędzić energię baterii, wyłącz WiFi w telefonie. To będzie stale szukać połączenie, i że zabiera baterii dzieje. Jeśli tylko go włączyć, gdy jest to potrzebne, będziesz w końcu oszczędza dużo energii, gdy jej potrzebujesz najbardziej<.BR />

Jeśli próbujesz uratować życie twojego telefonu baterię, nie próbuj dzwonić, gdy masz tylko słaby sygnał sieci. Wymaga więcej mocy dla twojego telefonu, aby nawiązać połączenie i będzie wyczerpania baterii. Nawet pozostawiając telefon w strefie słabego sygnału może uszczuplać baterię telefonu.


Jeśli masz ograniczony plan danych od dostawcy usług, oglądania filmów można naprawdę zjeść szybko swój plan. Jeśli masz tylko 2 planu gb, można jeść na trzecią ona po prostu ogląda jeden film HD na smartfonie. Strumieniowego przesyłania muzyki i gier online również może szybko używać twój plan taryfowy.


Bateria telefonu pozwala cieszyć się dłużej, jeśli wyłączyć nieużywane funkcje. Telefon najprawdopodobniej ma WiFi, GPS, a także Bluetooth. Większość czasu, nie potrzebujesz tych funkcji włączył. U ciebie może nie być konieczne w nich w ogóle. Je wyłączyć w ustawieniach.


Jeśli okaże się, że twój nowy smartfon-to za dużo dla twojego stylu życia, spróbuj przełączyć się z powrotem na zwykły telefon. Nie musisz mieć smartfona, więc po co płacić koszty związane z jednym? To może zaoszczędzić ponad 100 zł co miesiąc, po prostu przełączając się z powrotem do telefonu.


Uważaj, o tym, że zdjęcia, które można podjąć, lub pozwolić innym zabrać. Nie chcesz nic nielegalnego na swoim telefonie. Niewłaściwe zdjęcia należą do tej kategorii. To jest nielegalne, jeśli przyjmuje obraz ktoś jest niepełnoletni.


Większość właścicieli telefonów komórkowych, prawdopodobnie chcesz szkołach uczono o telefony komórkowe, ale nie. Każdy użytkownik telefonu komórkowego na wykształceni się o tym, jak zrobić większość swojego telefonu komórkowego. Ten artykuł jest tutaj, aby pomóc, aby służyć, powodujących z jej pomysłami i radami.