Obwód Penisa

Przeczytaj te porady, Jeśli masz problemy ze snem

Nie potrzeba wiele, aby twój sen zniszczony do tego stopnia, że czujesz się zmęczony w ciągu dnia. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany, które są pozytywne i pomóc ci lepiej spać, ten artykuł jest dla ciebie. Sprawdź porady, które są wymienione poniżej, aby uzyskać więcej informacji.


Aby odtwarzać muzykę bezpośrednio przed snem. Muzyka może być bardzo odprężająco na organizm, a to ważne dla tych, którzy cierpią na bezsenność. Wybierz muzykę, która uspokaja cię i to odgrywa delikatnie w tle, jak idziesz spać. Nie idź z każdą muzykę, która dodaje energii. Jest to błędny kierunek chcesz iść!


Daj sobie 30 minut, starając się zasnąć, zanim automatycznie stwierdzić, że w ciągu nocy bezsenność. Może to zająć trochę czasu, zanim twoje ciało jest gotowe do snu, a jeśli tak wiele, jak się wydaje, słowo “bezsenność” możesz ustawić się na to!


Nie pić alkoholu w godzinach wieczornych. Choć może się wydawać, że kieliszek wina pomoże ci się zrelaksować, badania pokazują, że alkohol rzeczywiście frustrujące twój sen. W rzeczywistości, on trzyma cię od upadku w stan głębokiego snu. Tytoń działa w ten sam sposób, więc lepiej trzymać się od tego z daleka.


Nie trzymaj w sypialni jest zbyt gorąco. Utrzymanie systemu sypialną zbyt ciepło może zakłócać sen i powodować częste przebudzenia. Z drugiej strony, badania wskazują, że nie ma dowodów na to, że w chłodnym pomieszczeniu może powodować zaburzenia snu. Utrzymanie temperatury są niskie, a okno otwarte może pomóc utrzymać bezsenność w zatokę.


Za dużo romansu przed snem może być przerywacz snu. Seks może być stymulantem, i można go znaleźć trudniej zasnąć po tym. Zamiast tego, budować plany na powieść w ten wieczór, lub nawet dobry, i możesz być w stanie uzyskać trochę snu w nocy.


Unikaj spania na boku. Aby uzyskać dobry sen, zamiast spocząć na plecach. Jeśli nie możesz zasnąć w tę stronę, spróbuj położyć się do łóżka na prawy bok. Z lewej strony należy unikać, ponieważ to powoduje, że wątroba i płuca, aby pchać się na sercu.


Problemy ze snem czasami spowodowane przez choroby podstawowej. Badania snu pomóc ludziom z bezsennością i częstymi dziennego wyczerpania określić źródła problemu. Ludzie z sen apnea budzisz się kilka razy w ciągu nocy i nie czuć się wypoczęty. Są też ludzie, którzy fizycznie działają ze względu na ich marzeń.


Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że bezsenność jest często spowodowane są strzałem w organizm kofeiny. Popularny środek pobudzający, kofeina przyspiesza przemianę materii i może mieć negatywny wpływ na sen. Jest możliwe, że on po prostu zaskoczy, jak wcześnie należy przerwać przyjmowanie kofeiny w ciągu dnia. Spróbuj zatrzymać spożycie kofeiny w godzinach popołudniowych<.BR />

Myśleć o rzeczach, które niepokoją cię, jak ty przewracasz. Teraz, aby zrobić coś o nich, przed pójściem do łóżka. Zablokować irytujące światło i hałas. Ustaw temperaturę na instalację chłodzenia, więc nie gorący i nogami od pokrywy.Jeśli wyeliminować rzeczy, które trzymają nie śpisz, to sen powinien zrobić o wiele łatwiej.


Jeśli nie dostać się wiele razy w ciągu nocy, aby skorzystać z łazienki, twój problem jest najprawdopodobniej z twoim wieczorne picie. Aby zatrzymać to błędne koło, przestać pić dwie godziny przed snem. Jeśli okaże się, że twoja pragnienie прожорлив, porozmawiaj z lekarzem, ponieważ może być problem medyczny w grze.


Jeśli chcesz, aby zasnąć łatwiej, najlepiej kłaść się spać, gdy czujesz się szczególnie senny. Próbuję zmusić się do snu w określonym czasie nie pomoże. Tak jak ty nie jesteś zmęczony tym razem, będziesz tylko w końcu leży tam niespokojnie.


Poproś swojego partnera, jeśli храпите. Możesz myśleć, że nie, ale twój partner czy przyjaciele na pewno wiedzą. Jeśli храпите, być może, powinny być sprawdzane na bezdechu sennego lub problemy z korkami. Lekkie chrapanie, zazwyczaj leczy się z prostych rzeczy, takich jak wybór pozycji na twojej stronie, aby spać.


Świetna technika, aby zasnąć jest praktyka głębokie ćwiczenia oddechowe, kiedy nie możesz zasnąć. Połóż się i pozwól swojemu ciału odpocząć, gdy leżysz na plecach. Oddychaj powoli i zatrzymaj powietrze w płucach na kilka sekund przed wydechem. Będziesz czuć się o wiele bardziej раскрепощенно i gotowe do snu po tym, jak w ciągu kilku minut.


Tyle informacje zostały dostarczone do ciebie w tym artykule, że już nie masz wymówki, aby zły sen. Zamiast tego, trzeba iść do przodu i umieścić tę informację wykorzystać. Jeśli to zrobisz, twój sen będzie nie tylko poprawić, ale będziesz się zastanawiać, dlaczego nie zrobili te zmiany wcześniej.