Operacja Wydłużenia Prącia

Porady o tym, jak poprawić swoją grę w golfa

Golf to unikalny rodzaj sportu, w którym to opiera się na etykiecie. Od sprawiedliwości do zaangażowania graczy, gracze muszą grać według tych zasad. Więc co można zrobić, aby zwiększyć swoje doświadczenie golf, stosując się do kodeksu honoru? Oto kilka wskazówek, które pomogą.


Wskazówka, jeśli chodzi o golfa-milczeć, gdy inni gracze uderzyć piłkę. Głośne dźwięki mogą zniszczyć ich stężenia i sprawi, że ich źle uderzył piłkę. Golf powinien być spokojny sport, który ci odnieść sukces w gdy masz pełnej koncentracji.


Pamiętaj, kręcić swoje ciało, aby uzyskać świetny golf swing. Jeśli uderzyć piłkę prosto, bez zakręcania ciała, nigdy nie dostaniesz życie za piłką, co trzeba. Prawidłowy obrót pomoże piłkę, aby przejść dalej, i huśtawka, aby być bardziej precyzyjnym też.


To pozwoli ci skupić się na pozycję, która pomoże ci się trafić w najbardziej precyzyjnie piłkę. A nastawienie jest ważne, trzeba pamiętać, że to, co jest dobre dla jednego gracza w golfa może pracować dla innego. Swoją grę widzą znaczną poprawę, jeśli można znaleźć właściwą pozycję.


Wskazówka, jeśli chodzi o golf rozważyć zakup klubów, jeśli dopiero zaczynasz. To dobry pomysł w przypadku, gdy okaże się, że sport nie jest dla ciebie. Przyjemność może być kosztowne, ale w końcu mieć kontrolę nad tym, ile wydajesz.


Wskazówka, jeśli chodzi o gry w golfa, aby upewnić się, że ty się bawisz kolana i nie всплывали, kiedy robisz kontakt z piłką. Jest to ważne, ponieważ może to spowodować szczycie kuli, zmuszając go, aby przejść nieco dalej.


Pamiętaj, że twoje przyczepność na pole golfowe ma prostego, bezpośredniego wpływu na przebieg piłka leci. Sprzęgło zbyt mocno wysyła piłkę w prawy. Jeśli sprzęgło jest zbyt słabe, spodziewałem się zobaczyć piłka toczy się w lewo. Dostosować ciśnienie sprężania, aby uzyskać takie wyniki, które chcesz.


Wskazówka, jeśli chodzi o gry w golfa, aby upewnić się, że zawsze sobie odpocząć przed każdym strzałem, biorąc głęboki oddech czterech punktach i powoli wydychając, w ciągu licząc do czterech. Jest to jeden z najlepszych sposobów można uspokoić się, zanim się z nimi w piłkę.


Wskazówka, jeśli chodzi o gry w golfa, aby upewnić się, że za każdym razem, kiedy uderzyć piłkę twoim głównym celem-jest to dokładność, z odległości na sekundę. Piłka, który uderzył w krótki, ale jest na dobrej linii z dobrym druga możliwość jest znacznie lepiej, niż jeszcze jeden cios, ale w złym leżą lub ze złą widocznością na zielony.


Jeśli chcesz pozbyć się haka pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to sprawdzić sprzęgło. Jeśli twoja ręka jest zbyt silna, twoja prawa ręka jest zbyt daleko obrócony nad twoją lewą ręką, musisz poćwiczyć w ruchu swoje siły na bardziej neutralną pozycję. To otworzy swoją twarz klubu w Kontakcie i musi zapobiec hak.


Jeśli masz problemy z kulkami lądowania w bunkrach, przestać próbować ich uniknąć. Po prostu zaakceptuj fakt, że czasami wiatr tam. Spójrz na srebrne nakładki na tym, że bunkry zwykle blisko zieleni, a to znaczy, że jesteś bliżej do dołu. Jeśli dobrze podczas lądowania w bunkry, równie dobrze wyjść z nich. To może być licznik-intuicyjny sposób, aby dostać się do zielonego w dwa lub trzy uderzenia, ale nawet jeśli przeciwnicy śmieją się nad swoimi metodami, nie mogą śmiać się na swoje konto.


Kiedy grasz w golfa, chcesz grać uczciwie. Może to być kuszące, aby oszukać, ale dobrze zagrała gra w golfa jest o wiele bardziej satysfakcjonujące doświadczenie. Te wskazówki pomogą ci uzyskać jak najwięcej z gry w golfa, bez uciekania się do najbrzydszą sztuczek. Ludzie, grasz nie złoszczą się, kiedy ich pokonać, będą pod wrażeniem.