Opinie O Xtrasize

Nie rozumiem ubezpieczenia? Te Wskazówki Mogą Pomóc!


Ubezpieczenia te dni może być tak różny od rodzaju do rodzaju i nawet miejsca na miejsce. Różne formy ubezpieczenia, tworzyć różne problemy z uzyskaniem najlepsza polityka. Trzeba dowiedzieć się jak najwięcej o wszystkich rodzajach ubezpieczeń i rozumieć ludowe ubezpieczenia na świecie. Porady w tym artykule, to tylko kilka dobrych rzeczy, aby wiedzieć.


Kiedy otrzymasz ofertę ubezpieczeń upewnij się, aby powiedzieć im wszystko, co może ci prawo do zniżki. Na przykład, szkoła średnia, może dziesięć lat temu, ale były отличницей i co daje ci prawo do zniżki. Inna sprawa, że wykwalifikowanych mnie rabat był, że pracuję w dziedzinie medycyny, więc pamiętaj, aby powiedzieć im, gdzie pracujesz. Wszyscy lubimy oszczędzać pieniądze, więc koniecznie zapytaj o wszystkich możliwych zniżek.


Spójrz na kilka polisy ubezpieczeniowej zniżki. Gdy dołożysz swoje umowy ubezpieczenia z jedną firmą, często otrzymasz rabat 10% lub więcej. Jeśli masz już w domu ubezpieczenia z firmą, która ci odpowiada, skontaktuj się z nimi i zobacz ofertę na auto lub ubezpieczenia na życie. Może się okazać, że dostaniesz zniżkę na każdą politykę.


Rozważając ubezpieczenia podróży dla zbliżającej się podróży, na pewno nie jest automatycznie wykupić ubezpieczenie z pomocą swojej linii wycieczkowych lub biura podróży. Po pierwsze, sprawdź, czy z własnego domu lub auto firmy ubezpieczeniowej, aby zobaczyć, jak ich ceny porównać. Często będziesz otrzymywać bardziej tanie i wysokiej jakości powłoki z firmami, które już masz relacje z<.BR />

Przy zakupie ubezpieczenia, upewnij się, że można kupić go przez internet. Większość firm ubezpieczeniowych oferują zniżki dla tych, którzy kupują ich pokrycia przez internet, a nie osobiście lub telefonicznie. Niektóre oferują zniżki w granicach 5-15%. To może wydawać się dużo, ale w pierwszym dodaje się wraz z upływem czasu.


Powtarzaj za mną: zawsze należy przeczytać drobnym drukiem przy podpisaniu polisy ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie transakcji, jak zwykle, będzie musiał podpisać duża liczba dokumentów zawierających tysiące słów w maleńkiej druku. Należy przeczytać i zrozumieć te dokumenty przed podpisaniem jakiejkolwiek polisy ubezpieczeniowej. Nie pozwalają agenta, aby wysadzić w powietrze przez formy i po prostu podpisać w kilku miejscach są oznaczone znakiem X. Jeśli nie rozumiesz drobnym drukiem, prawdopodobnie będziesz żałować swojej decyzji sprzedam w dół linii.


Jeśli szukasz, aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie najlepszy wybór, aby trzymać się jednej firmy. Dlatego wiele osób zastanawia się, od firmy do firmy, gromadzenie małe oszczędności, i tu i tam. Jednak większość firm ubezpieczeniowych oferują oszczędności lojalności, gdzie długoterminowe klienci otrzymują znaczne rabaty. To również wygląda dobrze na twoim raporcie kredytowym.


Aby uzyskać dobre stawki na ubezpieczenie i najlepszym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze, robić zakupy wokoło dla różnych stawek. Różne firmy stosują różne rodzaje formuł przy obliczaniu stawki ubezpieczenia, a zatem będzie mieć różną cenę w zależności od specyfikacji danego osobnika. Zakupy wokół, dużo pieniędzy mogą być zapisane.


Nie zgadzaj się na zwierzę firmy ubezpieczeniowej z opóźnieniem pokrycia. Przy zakupie ubezpieczenia, powinny być w stanie odłożyć słuchawkę, wiedząc, że twój puszysty ukochanej osoby jest nadawany jeśli coś pójdzie nie tak. Bezpośredni zasięg nie musi kosztować nic więcej. Jeśli to się stanie, masz do czynienia z może być несолидно.


Z PET ubezpieczenia, należy zwrócić szczególną uwagę na formy wznowienia. Powodem tego jest to, że firma może rozważyć możliwość wznowienia polisy, aby działać jak nowy początek, który oznacza, że każdy stan swojego zwierzaka rozwija może być sklasyfikowany jako istniejące wcześniej, i w ten sposób nie dotyczy. To mądrze, aby uniknąć firm ubezpieczeniowych, które wykorzystują te wątpliwe strategii.


Nie szukajcie żadnych rodzaju ubezpieczenia bez uprzedniego zrozumienia, że to trwa, aby uzyskać politykę, która jest istotna i w tym przedziale cenowym, co także jest istotny. Możesz być tak duży shopper z prawem wiedzy w głowie, a ona zaczyna się od kilku dobrych rad, w tym i te ubezpieczenia porady, które można wykorzystać.