Papka Na Penisa

Zastanawiacie Się O Homeschooling? Ten Artykuł Jest Pełen Pomysłów!


Wiesz już dużo na temat nauczania domowego? Lub, być może, szukasz informacji, aby dowiedzieć się, czy to najlepszy wybór dla twoich dzieci. W każdym razie, istnieje wiele aspektów domu, musisz wiedzieć, Zanim pozwolić dzieciom na otrzymywanie tego rodzaju edukacja. Następny fragment daje najważniejszy dostępnych informacji<.BR />

Jeśli uczysz się w domu dziecka, zawsze obejmują czytanie w swój codzienny plan treningowy. W zależności od wieku dziecka, to powinno obejmować czytanie na głos i pozwalając mu lub jej spokojny czas, aby przeczytać w samotności. Z młodszym dzieckiem, zacznij od alfabetu, słów i akustyka, posuwa się do prostych książek. Starsze dzieci cieszyć się w różnych środowiskach, w tym gazety i podręczników.


Gdy twoje dziecko ma problem, nie odpowiedzieć na raz! Pokaż im, jak zbadać odpowiedź na swoje własne, więc co oni mogą wiedzieć, jak to zrobić, gdy nie ma w pobliżu. Istnieje wiele stron internetowych oferujących proste informacji, które dzieci w każdym wieku mogli zrozumieć, więc sensu ich w tym kierunku.


Ważne jest, aby upewnić się, że dzieci w edukacji domowej otrzymują wiele interakcji społecznych. Weź limit czasu i chodzić na randki, grać z ludźmi w twojej okolicy. Park jest również doskonałym środowiskiem społecznym, w którym dziecko może komunikować się z innymi. Znaleźć kilka klubów, organizacji i zespołów mogą się przyłączyć.


Pójść za przykładem swojego dziecka w domu. Chociaż można być kuszący homeschool dzieci całą drogę do końca, on lub ona nie czują to samo. Gdy dziecko staje się starsze, pomysł zwykłej szkole może stać się bardziej atrakcyjne. Zawsze słuchaj swojego dziecka, i trochę czasu, aby rozważyć wszystkie dostępne opcje.


Czy można sobie pozwolić na rzucenie pracy i uczyć się w domu? Utworzono budżet wiedzieć? Projekt budżetu dochodów bieżących i wydatków. Teraz, usuń dochodu osoby, która będzie siedzieć w domu. Ponadto, zawiera koszty materiałów eksploatacyjnych, takich jak materiały szkoleniowe, nagrywania sprzęt, papier, itp. czy Możesz sobie na to pozwolić?


Przygotować podstawowe posiłki kilka razy w tygodniu. Mając kilka zamrożonych obiadów i przygotowany na ciepło i jedzenie w lodówce może zrobić szalone dni lepiej. Martwiąc się o tym, że masz zamiar karmić swoją rodzinę, jak spróbować przejść na nauczanie domowe będzie bardziej napięta, niż muszą być.


Bądź cierpliwy w siebie i swoje dziecko, kiedy zaczniesz trening w domu. Trzeba czasu, aby osiedlić się w swoich procedur i funkcji. Nie bój się eksperymentować i próbować nowych podejścia do tego, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby dziecka. Metoda prób i błędów jest najlepszym sposobem, aby ustalić, co działa dla ciebie i twojego dziecka.


Nakreślić plan dla uczenia się dziecka każdego roku. Nauczyciele zaplanować swoje zajęcia z góry, i tak trzeba. Przed rozpoczęciem dzieci uczyć programować, pisać swoje cele edukacyjne i jak można je osiągnąć. Stosując tę taktykę pomoże zagwarantować, że twoje dziecko otrzyma informacje, musi uzyskać wykształcenie.


Nie należy uważać się za nauczycielem twojego dziecka. Jesteś bardziej prowadzące do ich powstawania. Trzeba tam im pomóc, nie czytać im wykład na kilka godzin. Pozwól im zrobić swoje badania na własną rękę i pomóc im na wszelkie pytania, które mogą mieć. Można bardzo dobrze zobaczyć, jak twoje dziecko, jeśli masz trochę czasu, aby dowiedzieć się z nimi, a nie ich uczyć.


Nauczanie domowe pozwala dziecku uczyć się w bardziej interesujący i wciągający sposób. Twoje dziecko nie jest przywiązany do podręcznika i można cieszyć się czytanie życiorysów i ciekawych książek o historii. Wycieczki do biblioteki i zoo może być dużym doświadczeniem i świetnie spędzić czas dla dziecka, aby zadawać pytania.


Przed czy po tym, jak nauka w domu, możesz uzyskać swoje dzieci, aby pomóc w domu. Dając dziecku krótka lista zadań domowych, jest to świetny sposób, aby nauczyć ich odpowiedzialności. Jest to również świetny sposób, aby nauczyć ich, aby odebrać po sobie, i mógł zrobić mniej pracy domowej dla ciebie.


Upewnij się, że masz wszystko o prawidłowej kwalifikacji zanim Embark w domu. Także pomyśl o swoich relacjach z dziećmi. Proszę spojrzeć, aby zobaczyć, jeśli trzeba wprowadzić zmiany w tym, jak komunikujesz się z nimi lub jakieś dyscyplinarne praktyki przed przystąpieniem do domu rok<.BR />

Spróbuj opracować odpowiedni plan, jak długo planujesz główną szkole twojego dziecka. Jeśli uczysz się w domu dziecka w krótkim okresie czasu, badania, jak najlepiej, jak można stać się wielkim nauczycielem dla nich. Jeśli szkoła nie nadaje się dla dziecka, poszukaj alternatywy.


Jak można upewnić się, czytając ten artykuł, istnieje wiele, aby dowiedzieć się o nauce w domu, jeśli już wiesz o tym lub szukasz informacji. Korzystając z informacji w tym artykule przyznaje, będziesz mógł podjąć decyzję, czy twoje dzieci powinny być na nauczaniu domowym.