Peni Sizer

Dowiesz się ważne podstawy, które musisz wiedzieć o witaminy i minerały

Utrzymanie dobrego stanu zdrowia jest ważne, jeśli chcesz cieszyć się resztą swojego życia. Ważnym elementem tego procesu jest upewniając się, że masz wystarczająco dużo potrzebnych witamin i minerałów. Jeśli potrzebujesz dobrej rady, jak to zrobić, czytaj dalej. Ten artykuł jest pełen przydatnych wskazówek.


Jeśli czujesz, że trzeba trochę zwiększyć trzeba zwiększyć spożycie witaminy. Witamina c nie tylko pomaga w walce z infekcją, to również daje dodatkową energię, uzupełniając to, co może być niewystarczające. Główną przyczyną uważamy za mniej niż ideał polega na tym, że brakuje nam witamin i minerałów.


Nie myśl, że to zawsze bezpiecznie przyjmować jakieś witaminy, które chcesz. Jeśli masz pewne warunki zdrowotne, to może być dość niebezpieczne, przyjmowanie niektórych z nich. Należy również być ostrożnym, jeśli pacjent przyjmuje leki na receptę z nabyciem niektórych witamin może powodować negatywne interakcje z nimi.


Suplementy z jedzeniem. Na przykład, witaminy A, E i K, zgodnie z oczekiwaniami, nie wchłania się gdy na pusty żołądek. Te rozpuszczalne w tłuszczach witaminy potrzebuje tłuszczu, aby być prawidłowo wchłaniane.


Żelazo jest kluczowym składnikiem do budowy czerwonych krwinek. Czerwone krwinki są odpowiedzialne za przenoszenie tlenu po całym twoim ciele. Kobiety są potrzebne duże dawki żelaza niż mężczyźni, i wiele suplementy witaminowe są zaprojektowane specjalnie dla kobiet z wyższym stężeniu żelaza. U ciebie może być niedobór żelaza, jeśli występują problemy z oddychaniem lub wyczerpania.


To nie jest dobry pomysł, aby po prostu kupić butelkę najtańszego witaminy/suplementy mineralne, można znaleźć na półce. Wiele z tych dodatków są wykonane z substancji substytuty naturalnych składników odżywczych, których potrzebujesz. Zanim inwestować swoje pieniądze w jakieś dodatki, zrobić swoje badania, tak, że można podjąć mądrą decyzję.


Jako dorosły, jeśli jesteś zainteresowany w próbie gummy witaminy, które służą swoje dzieci, wziąć więcej niż jeden. Osoby dorosłe są wymagane wyższe dawki witamin, niż dzieci, więc w jeden kleisty, raczej nie wystarczy. Ale czytaj uważnie etykiety, tak jak to może być problem, aby wziąć zbyt wiele z nich w swoim czasie też.


Upewnij się, że masz wystarczającą ilość niektórych witamin i minerałów w diecie. Dla multiwitamina, musisz spróbować, aby uzyskać 100% zalecanego dziennego spożycia wymienionych. Biorąc maksymalną kwotę, możesz upewnić się, że otrzymujesz wystarczającą ilość niezbędnych witamin i minerałów w diecie, aby utrzymać dobrego zdrowia.


Przy zakupie witamin, zawsze należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu, zanim je kupić. Witaminy mają termin ważności i nie są wieczne. Okres przechowywania, działanie światła i temperatury może mieć wpływ na jakość witamin i dalszego zmniejszenia trwałości. Więc upewnij się, że kupujesz wysokiej jakości witaminy, które jeszcze nie upłynął.


Czy zauważyłeś, że pomimo pracy, biorąc dodatku культуризма i zdrowego odżywiania, że masz tendencję do chorować częściej niż inne, które nie złamię plecy dla utrzymania zdrowego ciała? Spróbuj dodać więcej niezbędnych witamin dla twojej dawkach suplementy. Spalamy znacznie więcej paliwa, niż inne, w taki sposób, bardziej deficytowych w tych witamin i minerałów, dlatego należy spożywać więcej, niż przeciętny człowiek<.BR />

Teraz powinno być znacznie lepiej poinformowani o poszukiwaniu witamin i minerałów, co jest potrzebne do dobrego zdrowia. Zakupy dla tych produktów może być trudne, jeśli nie wziął czas, aby dowiedzieć się więcej o nich. Czytając ten artykuł, można przygotować się do tego ważnego zadania.