Penidrol Max Forum

Porady uczyć się grać na gitarze i rock

Można uzyskać wiele szacunku od gry na gitarze. Można zrobić swoje marzenia z tych metod. Jeśli chcesz zrobić to marzenie, następujące wskazówki specjalnie dla ciebie! Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o grze na gitarze.


Nie jest łatwo nauczyć się grać na gitarze. Dlatego bardzo ważne jest, aby utrzymać motywację. Jeden sposób, aby utrzymać motywację-wyznaczanie celów krótkoterminowych, który nie trwa tak długo, aby osiągnąć. Znaleźć gitara Buddy, z którymi w praktyce jest również dobrym motywacyjnego narzędziem. Utrzymać motywację jest kluczem do nie poddajemy się.


Kiedy po raz pierwszy zaczynasz grać na gitarze, zrozumiał, że nie jesteś specjalistą od razu. Zachowując powolny i stały tempo może sprawić, że bardziej skuteczne. Praktyka po trochu każdego dnia, i wkrótce dowiesz się metody, trzeba grać na gitarze.


Nauka teorii muzyki może pomóc początkującym bluesowych. Jest to jeden z tych klas, które można albo kochać, albo nienawidzić. Umiejętności mogą bardzo pomóc swojej gry. Możesz dowiedzieć się przedmioty, na przykład, jak czytać schematy akordów, czytanie z kartki czytać nuty, a wszystko o nazwy nut. To może pomóc lepiej zrozumieć i zrozumieć to, co słyszysz i grać.


Ważne jest, aby dowiedzieć się o akordy i różnych muzycznych kazań. Teorii muzyki pomoże ci zrozumieć skalę i to, jak różne akordy pracować. Uczenie nazwę każdego wiersza uwaga i nazwę każdego Lada należy Pamiętać również przydatne. To pozwoli poprawić swoje riffy i melodie.


Nigdy nie lekceważ znaczenie biorąc czas, aby uważnie słuchać tego, co grasz. Dobry słuch będą cię bardzo daleko. Aby pomóc rozwijać swój słuch, dobrać prostych piosenek i spróbować pobawić się w nich bez żadnych nut lub inne środki pomocnicze. Zaczniesz rozróżniać dźwięki i akordy w czasie.


Aby uniknąć nudy, spróbuj wprowadzić pewną różnorodność w swoje gry na gitarze zwykłej. Bez różnorodności, ćwiczenia na gitarze stanie się nudne i spowoduje, że ci rzucić palenie. Spróbuj grać piosenki, które lubisz i śpiewać. Graj z przyjaciółmi lub grać w inne miejsce, aby zmienić ten stan rzeczy.


Kupuj najlepsze jakości gitary, które będą pasowały do twojego budżetu. Nie trać pieniędzy, wydając śmieszną kwotę na swojej pierwszej gitary, bo można z niej zrezygnować. Spróbuj kilka opcji, aby dowiedzieć się, co czuje się komfortowo. Dowiedz się, jak skonfigurować gitarę i zapisać go prawidłowo skonfigurowany.


Spróbuj i staramy się przyswoić sobie jedną prostą piosenkę w tygodniu. Ćwicz swoje wagi mogą się starzeć. Nie pochlebiaj sobie za dużo nauki podstaw. Upewnij się, że można stosować to, czego się nauczyli aktualne muzyki. Nauczyć się grać dziecięce rymowanki lub kolędy i swój sposób pracy stamtąd.


Choć to, oczywiście, kuszące, aby spróbować skakać i grać swoje ulubione utwory na gitarze, w pierwszej kolejności należy stosować się do prostych melodii, które mogą być opanowane przy użyciu tylko trochę praktyki. Robić to pomoże ci kontynuować budowlane umiejętności, nie powodując frustracje i rozczarowania na drodze.


Wielu początkujących gitarzystów zniechęcony z powodu bólu i skurcze mięśni, które często towarzyszą pierwszych tygodniach nauki. Poczytaj w internecie lub uzyskać dobry gitarowy zeszyt, i wykorzystać swoje pierwsze kilka minut praktyki każdego dnia, koncentrując się na ćwiczenia dla palców. To pomoże ci stworzyć мозолями na palcach, i siła w palec mięśnie, aby ich nie doprowadzało skurczem.


Plac praktyka na słuch. Jak tylko masz podstawy w dół, spróbuj grać bez nut przed tobą na wakacje. Słuchać piosenek, które lubisz i spróbuj go odtworzyć. Spróbuj grać razem z radiem. Po otrzymaniu dobry słuch muzyczny-to świetny skill do budowy.


Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze i myślisz o zakupie jednego, pomyśl o zakupie używane jeden. Używane gitara daje więcej za swoje pieniądze i zaoszczędzić puzzle. Jeśli nie masz pieniędzy, aby kupić jeden, można wypożyczyć za niewielką miesięczną opłatą od sklepu muzycznego.


To tylko wskazówka dla tych, którzy chcą nauczyć się grać na gitarze: nie spiesz się! To jest łatwo dostać się za wzbudzeniem, i zbyt wiele i zbyt szybko. Jednak, mimo, że można szybko nauczyć się najpierw, próbując dowiedzieć się zbyt szybko, często prowadzi początkujących poddawaj się, gdy oni nie mogą grać jak profesjonalista OD samego początku. Daj sobie czas, i stopniowo uczyć się, praktykujący każdy odbiór, aż pojawi się to dobrze!


Użyć piłki do tenisa, aby zrobić swoje palce mocniej. Rozgrzej trochę, zanim lekcja na gitarze lub szkolenie, wziął piłkę tenisową i ściśnij go kilka razy. Jest to świetny sposób, aby pracować palcami, trzeba grać na gitarze. Ściskając piłkę, będziesz robić swoje palce na tyle silne, aby grać różne akordy.


Dowiedz się cały utwór. Być może chcesz tylko wiedzieć chwytliwe część piosenki. Ten nawyk może być biednym i irytujące. Upewnij się, że dowiesz się cały utwór. Spróbować w praktyce jedną piosenkę do tego, że wiesz, że to dobrze<.BR />

Istnieją wspólne produkty, które mogą być używane, aby uspokoić ból w palcach po gry na gitarze. Отмачивать paznokcie z octu jabłkowego co najmniej 30 sekund przed i po gry pomaga. Морозя palce też pomaga. Znajdziesz to przydatne, aby umieścić na анестезин na podstawie produktu przed i po meczu.


Można stworzyć wiele wspaniałych dźwięków za pomocą tylko trochę praktyki. Użyj powyższych wskazówek, aby zwiększyć swoje umiejętności i pewność siebie. Praktyka jest kluczem, aby stać się lepiej, więc dlaczego nie zacząć ćwiczyć dzisiaj te wskazówki?