Penilarge Czy Xtrasize

Porady dotyczące naprawy kredytu, który będzie oddać wszystko w porządku

Zły kredytowej wynik może аукнуться ci w przyszłości. Zapomniany film teraz może uniemożliwić zakup nowego samochodu lub przejazd w tę piękną mieszkanie. Najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach tych, kiedy Bill uderzył zbyt wysoko, aby pokryć, znajdź agencję Kredyt na remont za pomocą poniższej informacji.


Trzymaj swój pierwszy rachunek. Wszystkie karty kredytowe, konta zostały otwarte dłużej, lepiej trzymać w raporcie. Nie zamykaj konta, bo limit jest zbyt niska lub zbyt wysoka stawka. Spróbuj uzyskać wyższy limit kredytowy, albo zapytać niższe oprocentowanie, ale nawet jeśli nie dają ci, weź mapę i nadal będzie z niego korzystać. Im dłuższa lista referencyjna masz konta, tym więcej ona wpływ na twój wynik w pozytywną stronę.


Podczas próby naprawić swój kredyt, nie daj się złapać na oszustów, którzy mówią, oni pomogą ci stworzyć nowy plik z kredytu. Tworzenie nowego kredytowym faktycznie oszustwo, jeśli zdecydujesz się iść aż do końca. Tak jak to jest oszustwo, można spotkać się z konsekwencjami prawnymi, jeżeli tworzysz nowy plik z kredytu.


Aby stworzyć dobry raport kredytowy, powinien zaprzestać korzystania z gotówki. Zacząć zapłacić za pomocą karty kredytowej, kiedy sklep zakupy lub inne drobne zakupy. To powinno zwiększyć limit karty kredytowej, a następnie pozwalają użyć go do zakupu droższych rzeczy.


Kupować w kasie. Karty kredytowe i debetowe dokonał zakupu bezmyślny proces. Często nie zdajemy sobie sprawy, ile wydaliśmy i wydają. Aby ograniczyć swoje nawyki wydatków, tylko kupować w kasie. To daje wizualne, ile że towar faktycznie warto, i zrobić uważasz, że jeśli to naprawdę warto.


Gdy w procesie napraw swój kredyt, trzeba rozmawiać z wierzycielami lub коллекторскими agencji. Upewnij się, że rozmawiasz z nimi uprzejmy i uprzejmym tonem. Uniknąć agresji, czy to może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla ciebie. Zagrożenie może również prowadzić do podjęcia kroków prawnych z ich strony, tak po prostu być miły i uprzejmy.


Ważna wskazówka, aby rozważyć, gdy naprawy kredytowej jest fakt, że jeśli masz złych kredytów, nie może ubiegać się o mieszkanie, które chcesz. Ważne jest, aby rozważyć, bo nie tylko może nie będzie mieć prawo do domu na zakup, możesz nawet nie kwalifikują się na wynajem mieszkania według własnego uznania.


Ważna wskazówka, aby wziąć pod uwagę, pracując, aby naprawić swój kredyt, aby nie mieć zbyt wiele raty kredytów w raporcie. Jest to ważne, ponieważ karty kredytowe agencji patrz zorganizowany płatność nie pokazuje taką samą odpowiedzialność, jak kredyt, który pozwala tworzyć własne płatności. To może obniżyć swój wynik.


Nie wierzcie tym, nie widzisz i słyszysz, obiecując usunąć złych kredytów, upadłości, orzeczeń sądowych i zastawów od historii kredytowej na zawsze. Federalna komisja handlu ostrzega, że daje pieniądze te, kto oferuje te rodzaje kredyt naprawy doprowadzi do utraty pieniędzy, bo oni są oszustami. To fakt, że nie ma szybkich rozwiązań naprawy twojego kredytu. Możesz naprawić swój kredyt zgodne z prawem, ale to wymaga czasu, wysiłku i trzymać się planu spłaty zadłużenia.


Oglądać biura informacji kredytowej procedura sporów. To trochę sztuki, aby uzyskać wyniki, które szukasz, ale jeśli zatrudnić fachowca, aby rysować litery, można zobaczyć spadek pieniądze, które powinny innych wierzycieli, ponadto, można nawet rzeczy na twój raport kredytowy całkowicie usunięte.


Starając się pomóc rozwiązać ocena kredytowa może być ratownik w niektórych sytuacjach, i musisz być gotowy, aby zbadać swoje możliwości, pozostając przy tym uważać, oszustwa i sztuczki. Czytaj wszystko uważnie i pamiętaj, ważne chwile, które zostały wymienione w powyższym artykule. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinieneś być w stanie uzyskać kredytowy dług w zarządzaniu pozycję jeszcze raz.