Penilarge Forum

Porady i informacje na temat przygotowania i pili kawę

Ciemna prażenie, francuska prażenie, mieszanka i średnich zagranicznych terminów dla ciebie? Jesteś świadomy różnic między сливочник nabiał i сливочник non-nabiał? Jeśli to prawda, to nie można być ekspertem w kawie. Nie martw się z tego powodu. Poniższy artykuł dostarczy ci wszystkie potrzebne informacje, aby zrobić dużą filiżankę kawy.


Stewia jest najlepszym zamiennikiem cukru jeśli jesteś cukrzykiem. Stewia jest w pełni naturalny i pochodzi od roślin, więc może osłodzić kawę bez dodatku Glukozy, co może mieć wpływ na masę ciała. Sklepach spożywczych i sklepach ze zdrową ponosi stewii.


Jeśli trzeba dodać coś kremowe na swoją kawę, należy rozważyć użycie prawdziwego mleka, a nie wybielacz. Bleach-to przerażająca mieszanka składników nie można wypowiedzieć, podczas gdy mleko wszelkiego rodzaju – czy jest to krem, homo, 2% lub mleka odtłuszczonego – zawiera białko, witaminy B12 i inne składniki odżywcze, organizm potrzebuje<.BR />

Nieważne, jak bardzo jesteś przywiązany do swojej ulubionej mieszanki, nie bój się spróbować nowa odmiana. Nie musisz inwestować w duży worek, aby spróbować czegoś nowego. Prawie wszystkie marki oferują jeden garnek lub rozmiar sampler pozwala wypróbować nowe smaki.


Spróbuj dodać przyprawy na swoją kawę, aby stworzyć swój własny “артисан” zapachy. Myślę o rzeczy, które chcesz dodać do czekolady, Jeśli masz jakiekolwiek problemy rozwiązać, że spróbować. Zacznij od prostych rzeczy, takich jak cynamon i gałka muszkatołowa. Możesz też robić rzeczy, jak dodać trochę wanilii streszczenie do kubka, aby wzbogacić smak kawy.


Nie wyrzucaj stare fusy wir. Jeśli masz ogród, można użyć kawy wir jako nawóz dla roślin i kwiatów, zachowując szkodników. Można również użyć starą kawową środek do mycia brudnych naczyń lub czyszczone twój stół kuchenny zamiast stosowania środków chemicznych<.BR />

Pamiętaj, aby korzystać z hermetycznym pojemniku, Jeśli przechowywać kawę w lodówce. Jeśli pojemnik nie jest na tyle szczelna, zapachów z lodówki będzie zasysane do kawy. Niewłaściwe składowanie kontenerów może również pozwolić wilgoci, aby osiągnąć swoją kawę.


Nie przechowywać kawę w lodówce, jeśli jest w pojemniku, który jest absolutnie szczelny. Jest to ważne, ponieważ wilgoć może powodować kawy, aby stać się pleśnią. Najlepiej, aby utrzymać kawy w szafie, gdzie pozostanie ciepłej, suchej i na jego najlepsze cechy.


Pamiętaj, że kawa jest bardzo substancja-pochłaniacz żywności. Tak więc, właściwe przechowywanie jest ważne. Zapisz swój niewykorzystany kawy w miejscu suchym i chłodnym, gdzie jest on chroniony od światła słonecznego i ciepła. Jednak, nie należy przechowywać go w lodówce lub замораживателе. Również upewnij się, że pojemnik jest nieprzezroczysty i szczelne, aby zapobiec kawy, moczenie smak i zapach innych produktów<.BR />

Cena na zmieloną kawę znacznie wzrosła w ciągu ostatniego roku, i nawet jeśli sami go mielono, ziarna kawy wzrosły również w cenie. Czasami taniej kawa smakuje tak samo dobrze, jak w droższych marek, ale może to zająć trochę prób i błędów, aby znaleźć taki, który ci się podoba.


Użyj czystą i świeżą wodę z browarów swojej kawy. Dostaniesz najlepszą kawę, jeśli używasz dobrą wodę. Zawsze należy sprawdzić jakość wody na smak, zanim zrobisz swoją kawę.


Doskonały wskazówka, aby pamiętać, jeśli po najlepsze degustacja kawy nie pozwól aby twoja kawa siedzieć przez długi okres czasu. Kawa będzie tylko zachować świeżość przez około dziesięć minut, więc musisz być przygotowany na kawę zaraz po jej uczynić.


Aby utrzymać kawy świeży, umieścić je w zamrażarce. Mimo, że wiele osób w lodówce kawy, to pozwala fasola wchłaniają zapachów z żywności wewnątrz lodówki. Najlepsze rozwiązanie to zamrozić fasola. Jeden prosty podejście polega na podziale ziarna na kilka mniejszych pakietów, tak, że można po prostu usunąć pakiet w razie potrzeby.


Nawet jeśli były kawę-początkujący, to teraz musisz zrozumieć podstawy zaparzyć dużą kawę. Kawa nie musi być mylące, jak tylko zrozumiesz podstawy. Pamiętaj, że informacje, które nauczyłem się tutaj, a wkrótce będziesz cieszyć się idealnie zaparzyć szklanką.