Penilarge Najtaniej

Świetne sposoby, aby dowiedzieć się więcej o rybach

Jeśli odkryjesz walkę, jeśli chodzi o ryby, lub że po prostu nie wiesz, co trzeba, aby odnieść sukces w połowach ryb, ten artykuł powinien przeczytać. Zamieściliśmy wskazówki od swoich kolegów i ekspertów, które pomogą ci lepiej swoje strategie rybołówstwa i złapać więcej ryb.


Ważne jest, aby pamiętać, że nie można uznać za rybę, zanim zostaną złapani. Oznacza to, że nawet jeśli czujesz w sobie ogromny ciągnąć na swój ród, nie martw się aż ryba nie zostanie całkowicie wycofany. Jest jeszcze kilka rzeczy, które mogą pójść nie tak, więc nie chcesz, aby w końcu rozczarowany.


Spróbować bass fishing jeśli nigdy nie przyłapał wcześniej. Bas, jak wiadomo, łatwiej złapać, ponieważ oni prawdopodobnie pójdą na przynętę i łatwiej. Nawet jeśli jesteś bas-wędkarski ekspertów, można to zrobić, bo walka, że te ryby pogodzić może być bardzo ekscytujące.


Nawet, gdy jesteś sam na ryby, bardzo ważne jest, aby zachować spokój. Jeśli zaczniesz robić zbyt dużo hałasu, to może powodować problemy dla innych rybaków w odległych miejscach. Dźwięk jest zupełnie inaczej pod wodą i może uda się zgrać ryby osób, które znajdują się w dużej odległości od ciebie.


Pamiętaj, że każda ryba, którą można złapać, nie oznacza, że zostaną złapani. Mniejsze ryby i nadmierne połowy, zazwyczaj wypuszcza z powrotem do wody. Ograniczając ilość ryb z wody, będziesz pomagać populacji ryb, aby być silny dla przyszłego połowów!


Ograniczyć ilość ryb można złapać. Podczas połowów może być doskonałym, relaksujące hobby, jak zwykle, jest bardzo złym tonie, aby złapać więcej ryb, niż masz zamiar zjeść lub podzielić. Jeśli po prostu złapać do sportu, to trzeba zwolnić ci złapać rybę z powrotem do wody. To pomoże ci cieszyć się sportem i zostawić ryby dla innych.


Jeśli nie zamierzasz jeść ryby, po prostu ryby wypuszczają po tym, jak go złapiecie. Metoda ta oznacza, że należy ostrożnie odczepić ryby, zanim umieścić je z powrotem do ich naturalnego środowiska. Złapać i wypuścić pozwala na mniejsze ryby, aby się rozwijać i daje większe szanse na złowienie później większe ryby.


Nawet łowienie ryb może być twoim priorytetem, należy zrobić wszystko, co możliwe, aby chronić się przed słońcem. Nakładać ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia, i nosić wygodne nakrycie głowy z rondem. To może zająć trochę czasu ze swojego dnia, ale warto, aby chronić się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


Rejestracja na haki swoich przynęt, a także wszelkie haki już na linii, aby upewnić się, że są wystarczająco ostre, aby przynieść duże ryby. Jeśli nadal będą drapać paznokciem, to oni są gotowi, ale jeśli są zbyt głupi, żeby robić nawet to, to czas je zmienić.


Trzymać w wodzie jak najwięcej. Możesz być w szoku, aby dowiedzieć się, ile zmarnowanego czasu poświęca na zmianie przynęty i struktury węzłów. Jedynym sposobem, aby złapać rybę, mając swoją linię w wodzie.


Wyczyść swój wodery, buty i łodzi do przeniesienia ich w nowy staw, jeśli ryby w różnych miejscach. To zapobiega rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów, bakterii, wirusów i tak dalej, między różnymi środowiskami. Неместные drobnoustroje mogą mieć katastrofalne skutki w środowisku wodnym, gdzie rośliny i zwierzęta nie mają żadnego oporu.


Wziąć czas, aby zbadać ryby chcesz złapać, zanim iść na ryby. Ważne jest, aby zrozumieć umysł ryb do tego, aby mieć więcej szans, aby je złapać. Ryby nie bardzo inteligentna, ale to nie znaczy, że są one absolutnie głupie. Badania rzeczy przed łowieniem ryb, tak, że można mieć więcej sukcesów.


Potrzebujesz dobrej jakości wędki, ale nie można cieszyć się nim bez odpowiednich akcesoriów. Pamiętaj, aby uzyskać dobre buty, kamizelka i skuteczny środek odstraszający owady. Wędkowanie może mieć wpływ na ciało, aby chronić swoje nogi i noś odzież wielowarstwową, aby chronić się w podróży.


Aby zapisać organy i inne części ryb z śmierdzących swój dom, po czyszczeniu, zakopać je w ogródku. Jednak kot lub pies, który kopie wiele mogłam ich znaleźć, więc jeśli jesteś właścicielem jednego z tych zwierząt, a następnie rozważyć alternatywy.


Kiedy będziemy łowić ryby na łodzi, zawsze należy zachować ostrożność, nawet jeśli jest pokusa, aby osiągnąć dobrych miejsc połowów. Dlatego, gdy jesteś na łodzi, upewnij się, że pozostają bezpieczne. Upewnij się, że masz kamizelki ratunkowe dla wszystkich i sprawdzić, pogoda, tak, że żadnych niespodzianek nie będzie.


Jak długo, jak wziąć to, czego dowiedzieliśmy się z tego artykułu i zastosować ją w praktyce następnym razem ty zarzucił wędkę, wędkarstwo powinna stać się łatwym zadaniem. Można spędzić więcej czasu, aby cieszyć się swoim otoczeniem i mniej czasu martwiąc się o to, aby przynieść do domu jedzenie, dając ci podróż, aby pamiętać.