Penilarge Skład

Sklepy Buty? Te wskazówki mogą pomóc ci znaleźć swoją drugą połówkę

Chciałbym znaleźć dobrą parę butów, aby nosić, ale często kończy się z czymś, co szkodzi naszym stopom. Jeśli trzymać znaleźć buty, które nie pasują do ciebie, wtedy potrzebujesz dobrych rad, które pokażą ci, jak robić zakupy na buty, które pasują. Czytaj dalej dla cenne wskazówki dotyczące butów, który jest wygodny w noszeniu.


Zanim pójdziesz na zakupy online do butów, zajrzyj do sklepu butów aby znaleźć rozmiar butów potrzebujesz. Z powodu wielu stylów obuwia, ważne jest, aby przymierzyć buty Przed zakupem. W dodatku do rozmiaru butów, upewnij się, że masz właściwą szerokość.


Gladiator inspirowane dekolt buty-to ogromny trend tej jesieni i zimy. Podobne do gladiatorów sandały, które były popularne w ciągu ostatnich dwóch sezonów, te buty muszą być w parze z prostym stroju. Nie przesadzaj. Po prostu daj ostry części te stylowe buty to ogłoszą.


Zawsze spróbować na buty z taką samą skarpety lub pończochy, które będziesz nosić, gdy nosisz buty. Jeśli spróbować na buty z małym jednorazowe skarpetki w sklepie, mogą one nie zgadzać się skarpetki, które nosisz zazwyczaj. Czy buty mogą nie być poprawnie, gdy pojawi się ich do domu.


Jeśli znasz dokładny typ obuwia chcesz, spróbuj zadzwonić do sklepu z góry i sprawdzić, czy nie ma u nich swój rozmiar. A nie tracić czasu, sił i paliwa, chodzenie od sklepu do sklepu na bezużyteczne zadanie, po prostu znaleźć to, czego szukasz najszybszym wyzwanie.


Buty muszą być bardzo wygodne. Nie wybieraj buty, czekając, aby “złamać”. Wystarczy wybrać bardziej komfortowe parę. Hacking nowe buty mogą sprawić, że twoje stopy rozwijają się problemy.


Chociaż wysokie obcasy tradycyjnie piękne buty w sklepach, bądź ostrożny, gdy je kupujesz. Oni naprawdę mogą zaszkodzić, jeśli nie wiesz, co robisz. Im wyższy obcas, tym trudniej im chodzić. Upewnij się, że możesz w stanie chodzić w niebo-wysokie obcasy, zanim je kupić.


Jeśli masz zamiar kupić buty z dziećmi, swoimi nogami mierzył. Dziecięce stopy mogą rosnąć bardzo szybko i musi być mierzona, co najmniej raz na trzy miesiące. Należy pamiętać, że dzieci, prawdopodobnie szybko zarastają buty kupisz je przy podejmowaniu decyzji o budżecie na buty dzieci<.BR />

Zbliżyć się do pracownika działu sprzedaży. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie zacząć szukać, czy to, co chcesz, a następnie omawiają swoje wymiary, dopasowanie, i musi się z pracownikiem działu sprzedaży może pomóc go znaleźć szybciej. mogą one pomóc ci znaleźć swój rozmiar i to, co pasuje do twojego budżetu. Jeśli rozpoznają cię po kilku wypraw na zakupy, mogą również ostrzegać o zbliżających się promocjach i rabatach.


Następnym razem, idziesz na zakupy do butów, spróbować i znaleźć sklep, który oferuje staromodny obsługi klienta. Mając nogi mierzona jest zawsze najlepszym sposobem, aby znaleźć idealne dopasowanie, a personel specjalista może zalecić różne style, że będzie zbyt wygodne. Zwykłe sklepy nie mogą trzymać świecę do własnych sklepów!


Niezależnie od tego, jak słodkie para butów może być, nie kupuj ich, jeśli nie są one idealne. Niektórzy ludzie myślą, że ich buty będzie ostatecznie rozciągnąć do rozmiaru stopy komfortowo. Prawda jest taka, że to zazwyczaj nie bywa; buty nadal będzie ciepło po wielu zastosowań.


Nie bójcie się jechać w thrift shop, aby zobaczyć, czy mają jakieś dobre buty do niższej cenie, niż w sprzedaży detalicznej. Większość czasu ludzie będą zdawać buty tylko dlatego, że oni ich nie lubią i prawie nie noszone. Można zaoszczędzić dużo pieniędzy, robiąc to, i nigdy nie wiesz, co znajdziesz!


Nie płacić zbyt dużo lub zbyt mało dla twojego obuwia. Wysoka jakość biegania i buty do chodzenia są wykonane z trwałych materiałów, co jest nieco wysoka, ale w ogóle, że są tego warte. Po prostu dlatego, że buty zatwierdzony kimś znanym, nie znaczy, to jakość butów<.BR />

Aby uzyskać buty, które delikatnie przechodzi od przypadkowych, trochę wizytowe nosić, rozważmy model, który wygląda, jak buty do biegania, ale okazuje się w zgrabnej, ciemno-brązowy. Wrzucić je na wycieczkę, lub polerowanie skóry i umieścić je na parę spodnie-cargo.


Jeśli masz zamiar kupić buty do kogoś innego, zabrać je ze sobą. To pomoże upewnić się, że but pasuje poprawnie. Chociaż znasz swój rozmiar buta, to nie znaczy, że buty wybierzesz, będą pasowały na nogę. Dlatego lepiej zabrać je ze sobą przy zakupie butów.


Zabrać ze sobą szczelny kubek lub butelkę wody, gdy idziesz na zakupy do butów. Rzecz w tym, że te sklepy często gorąco z powodu wszystkich organów skrzętnie dreptała. Jeśli masz dobry, zimny, orzeźwiający napój, znajdziesz twój poziom stresu znacznie poniżej<.BR />

U różnych firm rozmiar buty sportowe buty na różne sposoby. Na przykład, rozmiar 7 obuwie sportowe, wykonane w jednej firmie może być cały rozmiar różni się od konkurenta rozmiar buta. Z tego powodu, bardzo ważne jest to, że można spróbować kilku obuwia sportowego przed dokonaniem zakupu.


Będąc komfortowo w butach jest to, że wszyscy pragniemy, ale, dowiedziawszy się, że idealne buty często nam umyka. Na szczęście, porady masz tylko przeczytać dał ci dobrą radę w sklepy obuwnicze polowania. Przestrzegać informacji tutaj, aby dokonać kolejnego zakupu butów podróż jeszcze bardziej przyjemne!