Penilarge Tabletki

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ciąży

Mając dobre porady w czasie ciąży jest bardzo ważne dla ciebie i twojego nienarodzonego dziecka. Chcesz mieć przyjemny czas ciąży i można. Ten artykuł da wam kilka wskazówek, jak dokonać właściwego wyboru w czasie ciąży.


Aby uniknąć nocnej zgagi w czasie ciąży, jeść twój ostatni posiłek co najmniej dwie godziny przed snem. Półsiedzącej tylko po posiłku spowoduje wzrost refluksu kwasu i zgaga. Ponadto, należy stosować dodatkowe poduszki, aby podnieść głowę i górną część pleców powyżej poziomu brzucha, aby zmniejszyć objawy.


Zacznij działać teraz. Jeśli masz teraz zdrowe nawyki będą trwać w czasie ciąży. Ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne w czasie ciąży, bo to trzyma zdrowe. Zmniejsza ryzyko poronienia, a także może ułatwić pracę. Należy porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń w czasie ciąży.


Należy poinformować każdego lekarza, zanim procedurę medyczną, jeśli jesteś w ciąży lub planuje zajść w ciążę. Obejmuje to twój dentysta. Istnieją pewne leki, które nie powinny być podane i procedur, których nie należy robić dla kobiety, która jest w ciąży lub na jej drodze do ciąży.


Prowadzenie spożywczego dziennika pomoże ci nie zapomnij, aby dobrze zjeść i zachować wszystkie witaminy, które są potrzebne. Będziesz także być w stanie zobaczyć jeśli nie czujesz się dobrze, że tam może być jakiś rodzaj żywności, które jesz, co może powodować taką reakcję.


Nauczyć się robić skłony miednicy i użyj ich, jak dostaniesz pod koniec ciąży. Są one ratunkiem dla ból w plecach, który rozpocznie się, jak dostać się dalej w ciąży. Jako dodatkowe korzyści, są one również pomagają dziecku pracować w optymalnej pozycji do porodu.


Czytaj inne narody opowieści o narodzinach. To pozwoli ci zobaczyć, że to naprawdę się podoba i jesteś w stanie uzyskać wewnętrzne wskazówki, które pomogą. Ludzie mogą pisać o tym, czego nie robić, i pomożecie uczą się na swoich błędach. Możesz również dowiedzieć się niektóre z pozytywnych rzeczy do zrobienia, że nie pomyśleli.


Trochę czasu, aby odpocząć i zrelaksować się podczas ciąży. Po porodzie, życie będzie jeszcze trudniejsze niż teraz, a nie będziesz miał dużo czasu, aby poddać się. To może być twoja ostatnia szansa na jakiś czas, aby robić rzeczy, które kochasz, aby zafundować sobie spa-dzień, lub po prostu zrelaksować się z przyjaciółmi. Możesz czuć się lepiej, i dlatego może twoje dziecko.


Spać tyle, ile to możliwe. Kiedy dziecko przychodzi, to będzie trudne dla ciebie, aby uzyskać inne, co trzeba, tak ważne jest, aby znaleźć czas, aby się zrelaksować i odstresować. Dodatkowego snu również zapewni ci energię, czego potrzebujesz, aby pozostać aktywni i utrzymać podstawowy poziom sprawności fizycznej, prowadzące do twojej przesyłki.


Wydawać pieniądze na dobre staniki. Na pewno potrzebujesz dodatkowego wsparcia. Nosić biustonosze, które zbyt mocno, będzie bardzo bolało, i będzie bardzo niewygodne. Możesz rosnąć w kilku rozmiarach, tak, aby uzyskać niektóre biustonosze do karmienia, które nie jest drogie, ale daje dobre wsparcie.


Skurcze nóg-normalne zjawisko w czasie ciąży, a to może być irytujące. Aby zminimalizować skurcze, należy ćwiczenia, upewnij się, że masz wystarczającą ilość wapnia każdego dnia, i w końcu zrobić kilka lekkich rozciąga się tylko przed snem. To powinno pomóc zapobiec skurcze nóg podczas snu.


Dowiedz się, czy twoja zęba ubezpieczenie obejmuje dodatkowe czyszczenia i badania kontrolne w czasie ciąży, i zwrócić szczególną uwagę na zdrowie jamy ustnej w ogóle. Jesteś na większe ryzyko zapalenia dziąseł w czasie ciąży, i wiele ubezpieczyciele będą płacić za częstszych wizyt u dentysty w ciągu tego czasu. Pędzel i delikatnie wykałaczki i starannie, aby utrzymać zdrowe zęby.


Aby zwiększyć szanse poczęcia śledzić Swoje miesięczne cykle. To pomoże ci określić, kiedy wydany jajko. Jeśli w czasie stosunku płciowego z uwolnieniem komórki jajowej, wydaje się, robota, po prostu uprawiać seks kilka razy w tygodniu. Wiele par uważa, że jest to mniej stresujące drogę do poczęcia.


Upewnij się, że możesz monitorować swoją wagę w czasie ciąży. Lekarz powinien powiedzieć ci, że musisz być zyskuje (zwykle około 30 funtów), i chcesz, aby trzymać się tego. Będąc mocno nadwaga lub niedowaga może powodować problemy zdrowotne (cukrzyca) i wad wrodzonych (rozszczep podniebienia) dla twojego dziecka. Nadwaga może również powodować wiele problemów zdrowotnych w ciąży.


Ciąża to czas, aby zwrócić uwagę na zdrowie zębów. Hormony, które zwiększają się w czasie ciąży mogą sprawić, że twoje dziąsła, jak zwykle, припухают i krwawią szczotkowania i nitkowania zębów. Musisz spróbować myć zęby za pomocą miękkiej szczoteczki do zębów, ale postaraj się być nieco bardziej miękkie.


Uświadom sobie swoje ciało w czasie ciąży. Odebrać książki w bibliotece. Istnieje wiele dobrych książek, które można śledzić tydzień za tygodniem z powodu ciąży, i odpowiedzą na wszelkie pytania. Wybierz najnowsze książki i pamiętaj, że każdy ma różne doświadczenia z ciążą.


Pamiętaj, aby naprawdę poczuć w ciąży. Z spuchnięte kostki, a spłaszczone pęcherza moczowego, i выпирающий brzuch, to łatwo zobaczyć w ciąży, jak to, że trzeba tolerować, aby w końcu twój pakiet radości. Jednak, ważne jest, aby wziąć Zen-podejście i być w tej chwili. Nie tylko kobiety w ciąży z dziewięciu miesięcy, aby jak najwięcej doświadczenia, a on masz.


Swoje akcje nienarodzonego dziecka wszystko, co robisz, tak ważne jest, aby wybrać zdrową żywność. Dobre planowanie i organizacja ważne jest, aby twoje dziecko optymalnie rozwija się, podczas gdy ty cieszysz się ciąży. Mam nadzieję, że ten artykuł dał ci kilka cennych wskazówek, jak zrobić zdrowy wybór podczas ciąży.