Penilarge

Proste wskazówki, Aby być dobrym dla kota

Jeśli posiadasz lub planujesz posiadać kot: gratulacje! Zwierzęta koty niektóre z najbardziej niesamowitych współpracowników można znaleźć wszędzie. Poniższy artykuł daje wskazówki na temat życia ze swoim kotem i w trosce o niego. Czytaj na zabawy i przydatne informacje.


Jeśli masz kota, to ważne jest, aby go wykastrować, zanim przejdzie on w ciepło. Gdy koty zaczynają dojrzewać, zaczną rozpylać wokół domu. Pachnie amoniakiem i trudne do usunięcia. Mając twój kot кастрирован można pomóc, aby temu zapobiec.


Jak twój kot staje się starszy, zmiany w zachowaniu mogą świadczyć o bólu. Jeśli twój kot nie lubi skakać i wspinać się więcej, może być ból. Jeśli twój kot przestaje dbać uwodzenie lub przestaje korzystać z jego lasu, ból może być przyczyną. Upewnij się, że twój dorosły kot, sprawdzili lekarzem weterynarii, jeśli zauważysz zmiany w zachowaniu.


Upewnij się, że możesz mieć dobre nosidełko lub kosza do transportu kotów z jednego miejsca do drugiego. Właściwego przewoźnika lub kosze musi mieć wystarczająco dużo miejsca dla nich, aby zawrócić w mieście. On także musi być łatwo czyszczone. Upewnij się, że jest ona pokryta koc, poduszkę lub ręcznik, aby pomóc mu pozostać wygodne i przytulne dla nich podczas podróży<.BR />

Karmić kota prawidłowe odżywianie. Koty są mięsożerne zwierzęta, mają specjalne potrzeby żywieniowe. Karmić ich jakości karma dla kotów, który został zatwierdzony przez AAFCO lub Stowarzyszeniem amerykańskich urzędników kontroli przepływu. Jeśli chcesz zrobić zasilanie kota sami, upewnij się, że należy porozmawiać z lekarzem weterynarii o konieczności uzupełnienia lub konkretne przepisy, że twój kot musi jeść<.BR />

Bierz kota regularnie do weterynarza. Wielu właścicieli kotów starają się unikać weterynarza, bo to może być trudniej dostać kota gotowa pójść wszędzie, ona nie chce iść! Łatwo jest również, aby uniknąć weterynarza, bo koty wydają się tak samowystarczalni. Jednak nie jest to mądre, aby uzyskać kota do weterynarza, aby uniknąć jakichkolwiek problemów.


Ci twój kot spryskać i kastracja dla profilaktyki chorób i zakażeń, które tworzą w układ rozrodczy. To może również pomóc zmniejszyć prawdopodobieństwo przeludnienie w kraju, a tylko jeden mężczyzna, który nie kastracja może produkować do pół miliona potomstwa za swoje życie<.BR />

Kiedy kota podajnik zaczyna się szorstki i nosić na dnie, to jest czas, aby go zastąpić. Jeśli zostawisz go w taki sposób, spowoduje to odpady gromadzą się w uszkodzonych miejscach. Twój kot może być bardzo obraził się na zapach i postanowił użyć w łazience gdzieś jeszcze w domu.


Śledzić swojego kociego przyjaciela, mając zwierzę чипировано. To małe urządzenie jest wszczepiane pod skórę między łopatkami kota. Wszczepienie mikroprocesora może zaatakować w ciągu kilku sekund, ale implant w przeciwnym razie dyskretnie i nie zrobi twojemu pupilowi żadnego dyskomfortu. Układ ten sprawia, że łatwiej łapanie bezdomnych zwierząt, aby znaleźć kota, jeśli on znika.


Ciekawość koty często stawia ich w sytuacjach wysokiego ryzyka. Coś tak prostego, jak naszyjnik, okno ciągnąć, lub telefonicznych Przewodów może spowodować swojego zwierzaka, aby zostać ranny lub nawet zabity. Przedmioty te powinny być powiązane wiarygodne, tak że nie są one źródłem pokusy dla twojej ciekawy temat zwierzaka. Przez wielu narzędzi bezpieczeństwa Aids działać tak samo dobrze dla swojego kotka.


Koty są bardzo intuicyjne i czasami bardziej przydatne jako rozmówców, nawet niż inni ludzie! Jeśli masz jeden, to już wiesz! Mam nadzieję, że ten artykuł dał ci odpowiedzi na nurtujące cię pytania na temat kotów i zainstalować bezpośrednio na ważne pytania. Ciesz się kota na długie lata.