Penis

Porady i wskazówki na temat twojej reputacji w

Zarządzanie reputacją firmy-umiejętności, który przyniesie ci sukces lub porażka. Ale wielu przedsiębiorców nie wie, jak radzić sobie z ich reputacją. Z następującymi wskazówkami, kto może zrobić najlepszą pracę na temat swojej reputacji.


Aby zapewnić zaufanie klientów, uczciwość i przejrzystość-to jest klucz. Nie usuwaj i nie próbuj ukryć negatywne posty z twojej strony. To może uczynić go swoim klientom, jeśli zignorujesz ich problemy, lub po prostu nie dbają o nich. Zawsze być szczerym, o jakichkolwiek problemów firmy mogą napotkać.


Aby pomóc budować reputację swojej firmy, musi ubiegać się o nazwy. Nazwa firmy lub produktu ma zasadnicze znaczenie dla rozpoznawalności marki. Istnieje kilka witryn, które pozwalają sprawdzić, jak twój produkt lub nazwę firmy, aby upewnić się, że nie jest używany przez kogoś innego<.BR />

Sieci społecznościowe-to jest to, co chcesz być na bieżąco. Wiele konsumenci oczekują, że ich pytania na portalach społecznościowych. Odpowiedź tak szybko jak to możliwe, aby ten negatywny komentarz. Ponieważ wiele firm nie czujność reakcji, elastyczność w odpowiedzi może zrobić twoja firma wyróżnia się.


Być wdzięcznym. Jeśli ktoś opuszcza dobrą opinię o firmie, wysłać do nich wiadomość i podziękować im za opinie. Jeśli to możliwe, prześlij swojemu klientowi kupon na określony procent na następny zakup w ramach podziękowania. Jeśli jest to niemożliwe, serdecznie podziękować za opinie.


Nie pozwól sobie denerwować z kimś publicznie ma problemy z tobą. Najlepszym sposobem, aby poradzić sobie z tym, oferując im ten lub inny rodzaj roztworu. To pokaże wszystkim, kto patrzy, że jesteś gotowy, aby przejść dodatkowe mile, aby swoich klientów szczęśliwy.


Należy zwrócić uwagę na reputację usług zarządzania. Te usługi będą kosztować trochę pieniędzy, ale mogą pomóc ci zacząć reputację, odzyskać reputację, lub zachować reputację. Tych specjalistów. Mogą oglądać online ćwiczenia dla ciebie, i będą w stanie pomóc jak unikać i radzić sobie z negatywną opinią.


Być profesjonalistą, aby pomieścić na portalach społecznościowych. Należy unikać korzystania z internetu-żargon i slang, takie jak LoL, dookoła osi yw lub ty. Być profesjonalistą na wszystkie czasy. Odpowiadać na komentarze, więc jak chcesz, aby twoi klienci do spotkania Twarzą w twarz. Używać odpowiedniego angielski i вычитываю wszystkie odpowiedzi, przed wysłaniem ich.


Personalizacja każdego z twoich odpowiedzi. Należy unikać stosowania szablonów dla swoich odpowiedzi. Zamiast tego, osobiście pisać każdemu odpowiedź, jakby rozmawiasz z klientem twarzą w twarz. Twój klient będzie wiedział, jeśli korzystasz z szablonów, i będziesz czuć się tak, jakby nie zależy ci na ich opinii lub biznes.


Gdy jesteś na stronach social media, upewnij się, że możesz spróbować najlepiej, aby brzmieć jak najbardziej realistyczne. Starając się dźwięk zbyt firmowej lub zbyt losowo tylko będzie można spotkać, jak słowa. Najlepiej znaleźć złoty środek, co pozwala działać bardziej naturalnie.


Najlepszy sposób na zarządzanie reputacją firmy w internecie, zdając sobie sprawę, że mówi się o nim. Pozostając w pętli konieczne do tego, aby ukrócić wszelkie negatywne kopa w zarodku. Można to zrobić poprzez alerty Google na nazwę firmy lub wynająć firmę, aby śledzić to dla ciebie.


To może być trudne, aby mieć udany biznes, jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z jego opinią. Jest to ważne dla innych, aby mieć dobre zdanie o tobie. Weź te rady do serca, i zwrócić się do tego artykułu tak często, jak trzeba.