Permen Cena

Wszystko, co musisz wiedzieć o korzystasz z WordPress

Jesteś w WordPress nowy, lub ten, kto postawił to narzędzie do pracy w ciągu kilku lat? Niezależnie od twojego poziomu doświadczenia, jest, oczywiście, nowych i ciekawych rzeczy na temat WordPress, o których należy wiedzieć. Porady i instrukcje poniżej pomoże ci uzyskać bezwzględną większość z tej wspaniałej platformy.


Łatwo jest zrobić film-blog WordPress. To może zająć trochę pracy, ale nie pożałujesz. Wideo-blogi idealnie nadają się dla użytkowników internetu, którzy są wizualne. Wideo czasami może przekazać informacje szybciej i skuteczniej, niż słowo pisane.


Utworzyć tylko dla subskrybentów Sekcję na swojej stronie internetowej, aby uczynić go bardziej wyłącznie dla osób, które odwiedzają witryny codziennie. To pozwoli im aktywnie uczestniczyć w dyskusjach z innymi użytkownikami, którzy mają ten sam poziom intensywności. To będzie rozwijać silną więź między górną goście.


Jeśli nie są ustawione na bocznym panelu WordPress, to może być bezużytecznych przedmiotów, które nic nie robią, ale dobra czytelników. Menu powinno składać się wyłącznie z rzeczy, które naprawdę chcesz, aby odwiedzający kliknij na. Przejdź do wygląd i wzory, aby zmienić wygląd swojej Sidebar i usuń wszystko co tam właściwie nie korzyść państwu lub odwiedzającym bezpośrednio.


Jesteś stanowiska zdobyć wiele komentarzy? Jeśli tak, ty i inni użytkownicy mogą znaleźć to trudno pozbyć się przez wszystkie z nich. Zainstalować plugin, który można podzielić na różne strony. Nie tylko twój blog wygląda lepiej zorganizowany, ale i sprawiają, że nawigacja jest o wiele łatwiej.


Zapewnić możliwość dla użytkowników, aby poprowadzić artykułu z witryny z łatwością ich e-mail i na życzenie. Jest to ważne dla wspólnego użytku, tak jak wielu użytkowników może uzyskać dostęp do Facebook lub Twitter w pracy, ale może chcesz podzielić się swoimi artykułami z przyjaciółmi. Osiąga się to za pomocą WP-napisz do wtyczki.


Mieć motyw dla twojej witryny WordPress można zrobić to o wiele bardziej profesjonalnie. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają pobierz za darmo motywy. Jednak bardzo ważne jest to, że można pobrać tematy z wiarygodnego źródła. Nie robić w ten sposób może doprowadzić do instalacji przestarzałych lub złośliwych kodów.


Twój WordPress bez wtyczek, i na szczęście dla ciebie, istnieje wiele do wyboru. Jednak bardzo ważne jest, że jesteś ostrożny podczas instalowania wtyczek i należy pamiętać, że nie są one jednorazowe. Można je usunąć, ale większość czasu i tak będą miały wpływ na treść i zostawić krótkie z tyłu.


Trzymać wtyczek do minimum. Pamiętaj, że twoja strona wydłuża czas obciążenia na każdy plugin, który można ustawić. Rzeczy naprawdę może wciągnąć, które mogą uszkodzić swoje rankingi w wyszukiwarkach. Strony internetowe, które działają wolno zrobić w rankingu wyszukiwarki w porównaniu z witryn www, zoptymalizowany pod kątem szybkości.


Odróżnić wygląd bloga na WordPress. Może to być kuszące, aby po prostu toczyć ze standardową WordPress, ale będziesz wyglądać jak wiele innych blogów tam. Rozważmy kilka innych tematów. Nawet je ustawić tak, że można je przeglądać z bieżącego zbioru treści. To może zrobić różnicę do interakcji z publicznością.


Jeśli będziesz pracować na swojej stronie, upewnij się, aby włączyć tryb konserwacji, tak, że goście nie są zaskoczeni stanem obecnym stronie internetowej. Istnieje wiele tryb obsługi wtyczek. I najlepsze jest to, że, jak zwykle za darmo. To szybka przycisk, aby przełączyć się w tryb konserwacji i wyłącza się.


Lepki stanowiska, które chcesz zatrzymać się w górnej części strony. Jeśli istnieje posty, chcesz, aby twoi goście, aby zobaczyć, po pierwsze, lepki nimi, wchodząc w opcję “widoczności” na ekranie edycji postu. Wybrać lepkiej niektóre wiadomości na pierwszej stronie, i wszystko.


Jeśli twój WordPress strona działa bardzo wolno, należy rozważyć dodanie w plugin buforowania. Te wtyczki, aby przyspieszyć ładowanie stron poprzez buforowanie stron, które rzadko się zmieniają. To oznacza, że witryna może zwiększyć prędkość o 20% do 30% tylko z zainstalowaną wtyczką. Istnieje kilka różnych opcji, ale, że W3 cache-bardzo popularny.


Podczas łączenia się wewnętrznie, nie musisz wpisać nazwę domeny w polu adresu URL. Zamiast tego, po prostu zawierać informacje, które przychodzi po pierwszym / takie /jak / index.html. Nie zapomnij również wstawić słowo kluczowe SEO-bogata nazwę, tak, że można uzyskać jeszcze więcej grzywki dla twojego wyszukiwania ranking<.BR />

To może być to, że długoletni użytkowników WordPress, którzy myśleli, że już wiedział wszystko, co trzeba wiedzieć o tym. Jednak w tym artykule, prawdopodobnie świadczy o tym, że jest wiele rzeczy, które, być może, nie wiem, o WordPress, które możesz zacząć korzystać już teraz. Pozdrawiam, jak zachować poprawy swojej obecności w internecie.