Persen Opinie

Niesamowite porady, które dadzą impuls do swojej social media marketing

Istnieje wiele osób, które stają się coraz bardziej zainteresowany w nauce sposobów promowania się dzisiaj. Jednym z najnowszych i najbardziej użytecznych metod, które mogą pomóc ci odnieść sukces z firmy lub produktu lub nawet obrazu poprzez social media marketing, spójrz na ten artykuł i dowiedz się, jak można odnieść sukces z marketing w social media dziś.


Korzystanie z Facebook może być doskonałym sposobem na promowanie swojej firmy. Facebook pozwala ci komunikować się z twojej grupy docelowej. Jeśli poprawnie korzystać z Facebook, można wchodzić w interakcje z publicznością po przyjacielsku, nie naciskać na nich coś kupić. Jeśli ludzie łączą się na poziomie osobowości, najprawdopodobniej, będą zainteresowani w biznesie.


Dobry sposób, aby reklamować swój biznes za pośrednictwem serwisu Twitter. Nietrudno zrozumieć, jak Twitter działa tak, że jeśli inwestować czas w naukę się o tym, można zwiększyć ekspozycję na tysiące. Blok z godzin potrzebnych, aby kształcić się na temat hashtags, słowa kluczowe i wszystkie rzeczy na Twitterze.


W górnym prawym rogu strony twój blog, post “like Box” na Facebook. Ta skrzynia pozwala ludziom, jak Facebook. Swoim użytkownicy nie będą musieli opuszczać twój blog i będą mogli zapisać się na twój blog, bez opuszczania witryny. Robi to łatwo sprawia, że bardziej prawdopodobne, że ludzie będą to robić, a to daje więcej ekspozycji.


Jedną zasadą, aby uniknąć z social media marketing, aby nie drażnić klientów. Niektórzy specjaliści od marketingu robią to stale kieruje do swoich klientów wiadomości, oni naprawdę nie są potrzebne. To może drażnić czytelników i zachęci ich nie chcą, aby odwiedzić witrynę, szczególnie jeśli stale bombardowanie ich wiadomości!


Post jak najczęściej nowe aktualizacje. Pamiętaj, że ludzie korzystają z social MEDIA zawsze szukają aktualizacji. Chcą czytać świeże treści i oglądaj nowe filmy i zdjęcia. Daj im coś, aby je zachować szczęśliwy. Optymalna częstotliwość aktualizacji kilka razy w tygodniu.


Podlacz swój blog do LinkedIn, umieszczenie przycisku “Podziel się” w górnej części strony. Ze względu na swój charakter, LinkedIn ma użytkownicy, którzy, jak zwykle, ludzie z wpływem, które mają wyższe dochody, co oznacza, że duża liczba potencjalnych klientów z pieniędzy, aby wydać na swoje towary i usługi. Z ponad 100 mln osób korzystających z LinkedIn, to świetna okazja, za pomocą social media na rynek swój biznes, nie wydając ani grosza.


Znaleźć blogów w swojej niszy, a komentarze na ich blogach. Wspaniałą rzeczą w komentarzach, że zwykle można zostawić link z komentarzem, dając czytelnikom tego bloga Jak znaleźć swoją stronę lub blog. Podczas rozklejania z blogów z dużą zwolennicy prawdopodobnie generować więcej ruchu dla was, goście z małych blogów można dodać również.


Być dobrym słuchaczem jest kluczem do sukcesu w social media marketing. Klienci i twoi zwolennicy chcą czuć się tak, jakby zostały wysłuchane. Kiedy ludzie komentować wasze posty i pisać swoje profile w social media, zawsze staram się odpowiedzieć, i niech wiedzą, że otrzymałeś wiadomość i one zostały wysłuchane.


Spróbuj współpracować z innymi ludźmi i firmami przy użyciu social media. Kiedy oni powołują się na treść lub podzielić się swoją treścią, nie narazisz się nowej grupy fanów i zwolenników. Odwdzięczyć i link do ich treści, jak również. Im więcej ludzi odwołuje się do treści i wiadomości na portalach społecznościowych, tym lepiej.


Dodaj link na swoją stronę Facebook lub “podoba mi się” przycisk zasilania Facebook na swoim blogu lub stronie internetowej. Można łatwo znaleźć html-kody do danych w ustawieniach Swojego profilu Facebook. To pozwala odwiedzającym, aby “lubię to” na Swojej stronie i zapisać się na twoje posty bez tego, aby znaleźć się na Facebook.


Automatycznie tweet twoje posty na blogu, ustawiając swoje konto na Twitterze, aby to zrobić. Można nawet umieszczać linki do aktualizacji od kilku oddziałów wysokiej jakości blogów. Nie tylko blogerzy korzystają z dodatkowej ekspozycji, ale zwolennicy docenią doskonałą treści, którym dzielisz się z nimi.


Tworzenie przydatnych treści poprzez ankiety eksperta w czymś stosunek do swoich produktów. Po wywiadzie na YouTube i udostępniać je w serwisach społecznościowych. Jest to spis treści swoich zwolenników będzie kochać, aby podzielić się ze swoimi przyjaciółmi. Upewnij się, że możesz wybrać interesujący rozmówca i zadać odpowiednie pytania.


Za pomocą LinkedIn z social media marketing strategii-to jest zawsze mądry ruch. W rzeczywistości, można powiązać swoje strony bezpośrednio ze sobą za pomocą aplikacji blogu. Dlatego, za każdym razem, gdy tworzysz artykuł, to pomoże ci uzyskać podwójną ekspozycję. W ten sposób można zrobić większość swojego czasu i generuje maksymalny wpływ, bo będziesz przekazywane do odbiorców bloga, a także kontakty LinkedIn jednocześnie.


Po utworzeniu konta w serwisie Twitter, użyj tła, który nadaje się do sprawy. To może potrwać kilka dodatkowych minut, ale to daje swoim klientom zrozumieć, kim jesteś. Pamiętaj, że to właśnie dbałość o szczegóły, co odróżnia najbardziej udanych w życiu.


Teraz, kiedy wiesz, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces z Social media marketing, trzeba mieć lepsze zrozumienie tego, co należy zrobić. Porady w tym artykule, może pomóc znacznie, ale tylko jeśli stosuje wszystko, czego nauczyłem się, konsekwentnie i do najlepszych możliwości.