Pompka Do Kutasa

Zadbaj o swój trądzik za pomocą tych wskazówek

Trądzik żenujące problem w każdym wieku. Znaleźć tryb pielęgnacji skóry z uwzględnieniem konkretnych potrzeb pielęgnacji skóry może być trudne. Po tym, jak zawęzić swój wybór, aby to, co jest dobre dla twoich potrzeb pielęgnacji skóry, będziesz zadowolony, że tak.


Jeśli trądzik przeszkadza ci, trzymaj się z dala od kosmetyków. Wprowadzenie produktów do makijażu na twarzy sprawi, że pory zatykają się. Zapchane pory będą produkować więcej wyprysków i zaskórników. Na bazie wody makijaż jest najlepszym rozwiązaniem, chociaż nic nie zakładając na twarz zaleca się, jeśli próbujesz oczyścić twarz z zaskórników.


Dodać trochę chromu w codziennej diecie do walki z trądzikiem. Ten suplement diety pomaga skórze, pomagając jej wzmocnienia i szybciej sam remont. To ogromny impuls, który może pomóc skórze walczyć z infekcją znacznie szybciej, tak, że zwykle to, co powoduje trądzik.Biorąc to raz dziennie może pomóc utrzymać skórę czystą i zapobiec ucieczce z się pojawiać w przyszłości.


Jeśli cierpisz z trądzik, upewnij się, ograniczyć czas przebywania na słońcu. Słońce właściwie sprawia, trądzik gorzej. Słońce sprawia, że skóra do rzucić więcej niż normalnych, i to jeszcze bardziej zatyka porów, co sprawi, że twój trądzik gorzej. Jeśli koniecznie musisz wyjść na zewnątrz, upewnij się, że nosić kapelusz z szerokim rondem i krem do opalania.


Oprzeć się pokusie pop trądzik. Choć to może wydawać się łatwy sposób na pozbycie się pryszcz, można rozprzestrzeniać bakterie na inne obszary twarzy, co powoduje, że jeszcze więcej pryszczy. Również, naruszając powierzchni skóry w ten sposób można rozwijać blizny.


Redukcja trądziku wymaga nie tylko kontroli ciała, ale monitoring środowiska, jak również. Codziennie śpimy na łóżku z prześcieradła, koce i poszewki na poduszki. Z czasem te przedmioty zbierają brud i martwe komórki skóry. Kiedy wchodzą w kontakt z twarzy, przenoszą zanieczyszczenia, które mogą zatykać pory i powodować trądzik. Pamiętaj, aby zmienić pościel i inne materiały pościeli często, aby uniknąć tego problemu.


Trądzik, jak zwykle, będzie się pogarszać z powodu ciągłego podrażnienia, JAK trzeba zrobić wszystko co możliwe, aby zapobiec tarcie na twarzy. Staraj się unikać ubrań i akcesoriów, które mocno, jak to może nie tylko zmywa naturalne oleju z powierzchni skóry, ale i udusić pory. Zmniejszenie zużycia tlenu może powodować trądzik.


Jeśli naprawdę zależy ci na tym, aby pozbyć się trądziku, należy odwiedzić lokalny dermatolog. Oni mają więcej doświadczenia i wiedzy w zakresie leczenia wszystkich rodzajów trądziku. Niektóre porady są odpowiednie dla niektórych ludzi i może nie działać dla ciebie, więc dermatolog zaleci najlepszy kurs akcji.


Trądzik może rosnąć, jeśli zdarzy się być jednym z tych ludzi, którzy bardzo się pocą. Aby zmniejszyć trądzik, to musisz spróbować znaleźć sposób, aby zmniejszyć pocenie. Jeśli pocisz się w nocy, kiedy śpisz, należy przejść do bardziej cienkie arkusze lub włączyć wentylator na noc. Proste czynności, takie jak ten, może zmniejszyć przebarwienia.


To, co można umieścić na twoje włosy są tak samo ważne, jak to, co można umieścić na swojej twarzy w czasie przełomu. Jeśli używasz fragances i agresywnych substancji chemicznych na włosy, mogą kapać na twoją twarz, która może spowodować porów skóry powinny być zablokowane. Należy często myć włosy tak, że nie ma włosów, jak dotykać twarzy i dodając do niego olej. Jeśli masz jakieś lampy błyskowej, starają się zachować swoje włosy wyciągnął z powrotem.


Aby pomóc pozbyć się trądziku, jedz więcej świeżych owoców, warzyw, nasion i orzechów. Produkty te zawierają niezbędne witaminy i minerały, które będą stymulować naturalne siły obronne organizmu przeciw trądziku. Proste sposoby, aby uzyskać je do swojej diety, robi koktajle, napoje sok owocowy lub sałatka z obiadem lub kolacją<.BR />

To masz powtarzają się ataki trądziku, zwrócić się o profesjonalną pomoc do dermatologa. Ponad-the-counter leki nie działają na wszystkich. Ważne jest, aby uzyskać pomoc od ekspertów, którzy będą w stanie ocenić sytuację i może ustawić bardziej zaawansowane procedury, jeśli są one potrzebne, aby ocalić swoją skórę z trądziku. Po prostu pamiętaj, że jeśli zbyt długo czekać, aby zobaczyć się z lekarzem, możesz cierpieć stałych blizny potrądzikowe.


Jak pan dobrze wie, mieć do czynienia z trądzik może być kłopotliwe, a także trudne. Pracować z informacji w tym artykule, i dostosowanie diety codziennej pielęgnacji skóry, tak, że można czerpać owoce gładkie, jasne i trądzik wolne skóry.