Pompka Do Penisa Dzialanie

Jak osiągnąć pięknego organiczny ogród


Każdy ogrodnik wie, że jest wiele rzeczy, które trzeba myśleć o Zanim kopać swój pierwszy otwór. Uczyć się od ekspertów, możesz czuć się bardziej pewni siebie, że twoje wysiłki zostaną nagrodzone piękne kwiaty i pyszne kultur. Rozważmy porady tutaj, zanim zrobisz cokolwiek innego w swoim ogrodzie.


Olej roślinny może utrzymać trymer działa normalnie. Jeśli znajdziesz się zatrzymując się często, aby poradzić sobie z trymer linii zatorów i przerw, zrobić kilka gotowania spray lub olej roślinny następnym razem, kiedy trzeba Refill. Spray linii trymer dokładnie przed instalacją, a on będzie karmić płynnie, bez przerwy.


Świetny sposób, aby zmaksymalizować potencjalne ogród posadzić byliny. Niektóre jadalne warzywa będą wracać z roku na rok, z minimalną obsługą, jak pielenie, rozdrabnianie i dokarmiania. Szparagi, szczypiorkiem, z chrzanem i wszystko będzie wracać każdego roku. W zależności od klimatu, istnieje wiele opcji do uprawy wieloletnich warzyw dla maksymalnego plonu.


Uniknąć mączniaka róż. Grzyb ten poraża wiele gatunków róż, zwłaszcza w mokrych warunkach, gdy ciepły dzień, a noce zimne. Małe szare lub białe plamy pojawiają się na roślinie, tworząc poczuł, jak w dół. Pędów giną nerki i nie otworzyć. Nie sadzić róże blisko siebie – oni potrzebują dobrej cyrkulacji powietrza, aby uniknąć pleśni. Spray każdy porażonych roślin z środek grzybobójczy mydłem.


W uprawie ziemniaków, upewnij się, że wybrałeś odmiana z zawartością skrobi, która jest zgodna z tym, jak można gotować je. Im więcej skrobi w rudości, tym lądzie i эксцентричнее będzie podczas gotowania. Ziemniaki, co jest dobre dla zacierania około 7% skrobi. Ziemniaki gotują się szybko i zachowują wysoką wilgotność, dlatego łatwo je uszkodzić. Pieczenie ziemniaków o zawartości skrobi od 15% do 18%, i smażyć ziemniaki na najwyższym poziomie 22%.


Jeśli trawa pod drzewo zmienia swój kolor, uważają dziesiątkowanie drzewo. Trawa potrzebuje dużej ilości światła słonecznego, i najprawdopodobniej twoje drzewo może blokować zbyt wiele światła z trawy. Jeśli wyciąć z powrotem i pojedynkować niektóre oddziały twoja trawa będzie trochę więcej światła słonecznego.


Mydło do mycia naczyń może odpychać owadów. Jeśli okaże się owadów, rujnuje twój ogród warzywny, wypełnij sprayem z wodą i dodać strzykawki do mycia naczyń. Spray liści roślin i patrzeć, jak owady uciekają. Zostawią w spokoju swój ogród, aż mydło zmywa. Po prostu powtórz w razie potrzeby.


Utwórz ciepło złoty lub żółty liści. Wizualna jasność i ciepło emanuje z złoty i żółty-liściastych liści. Są one szczególnie skuteczne w zacienionych miejscach, tworząc iluzję światła i głębi. Idealnie komponują się z fioletowymi kwiatami lub głębokiego brązu liści. Dobry wybór to Caryopteris ‘Worcester złoto’, Ауреум Kalina ‘, różne kolory i spirea ‘złoty płomień’<.BR />

Spróbuj wsadzić ‘zwykły’ łóżka. Podczas gdy to zajmuje dość dużo pracy, z powodu ograniczonej palety kolorów, może tworzyć bardzo żywe wizualizacje. Główny nacisk kładzie się bardziej na kształt i strukturę, a jest to szczególnie przydatne w małym ogrodzie, ponieważ to sprawia, że obszar jest znacznie więcej. Pamiętaj, że jeden kolor nie jeden odcień. Użyj wszystkie odcienie w palecie kolorów. Na przykład, niebieski ogród kwiaty w odcieniach niebieskiego, fioletu i fioletu.


Jeśli jesteś zainteresowany w zrównoważonym rolnictwie ogrodnictwie, postanowił zostawić część swojego majątku неосвоенные tak, że dzika przyroda może rozwijać się tam. To może być dobre miejsce dla gatunków owadów, które zapylają rośliny. To również może być schronieniem dla ptaków, które pomogą niektóre rośliny kwitną. To może znacznie poprawić produkcji ekologicznej ogrodu.


Zaoszczędzić podczas podlewania. Podczas podlewania ogrodu, spróbuj wodę z naczynia zamiast węża: w ten sposób Możesz skierować wodę bezpośrednio do korzeni. Za pomocą węża oznacza, że dużo wody będzie w końcu na liściach, i może wyparować, zanim ma szansę dotrzeć do gleby. Woda tylko wczesnym rankiem lub późnym wieczorem, tak jak to może pomóc, aby zmniejszyć parowanie. Za każdym razem, gdy hoduje się coś nowego, to będzie wymagać stałego nawadniania, aby osiedlić się, więc, jeśli to możliwe, umieścić nowe sadzenia do jesieni. W ten sposób natura będzie w stanie zrobić wiele wodopoju dla ciebie.


Świetna rada, przy udziale w organiczny ogrodnictwo zawsze myć pojemniki. Jest to konieczne, tak, że można chronić swoje rośliny od wszelkich chorób. Należy je umyć w ciepłej wodzie z detergentem, a następnie spłukać za pomocą rozcieńczonego roztworu wybielacza i wody. Zapewni to, że twoje rośliny będą zdrowsze.


Jeśli jesteś nowy w ogrodnictwie, zacząć od roślin, które są naturalne dla danego regionu. Naturalne rośliny łatwiej będzie rosnąć. Będą one rozwijać się w naturalnej gleby w twojej okolicy, i ocenić warunki pogodowe masz do czynienia z zbyt. Zasięgnąć informacji na temat lokalnych roślin w domu i ogrodzie centrum.


Leczyć swoje róże! Naturalnie, usunąć czarne plamy na róże w ogrodzie, użyj mleka! Dla niektórych nieznanych powód – korzystanie stosunku 1:2 mieszanka mleka i wody, jak wykazano, aby pozbyć się zaskórników! Użyj wtryskiwacze, aby nanieść mieszaninę bezpośrednio na liście rośliny.


Wykorzystanie wody deszczowej dla twojego ekologicznego ogrodu. Wodę można zbierać w beczki, kiedy deszcz spadnie na wysokim poziomie, a następnie użyć na swojej działce w okresach suszy. To pomaga oszczędzać wodę i zapewni twoje rośliny zawsze potrzebują nawilżenia. Większość deszczowe beczki u spicket więc można dołączyć wąż moczygęba bezpośrednio do beczki.


Tak, te porady, prawdopodobnie prowadził cię w dobrym kierunku do tworzenia ogrodu. Weź je do serca i nie bój się sięgnąć jeszcze głębiej, że tak powiem, w informacji o ogrodnictwie. Wkrótce będziesz mógł zrealizować swój zielony kciuk i rosną piękne rośliny.